Aktivity

Názov aktivity Miesto konania Príloha Dátum
Olympijský festival Slovenska Slovenský raj - tiesňava Piecky 22.04.2019
Meno: Mgr. Andrej Griščík Kontakt: 0908 197 270
Tatranskí rytieri SOŠD Martin- Priekopa, Jedľoviny 17.04.2019
Meno: Mgr. Jana Hanečáková, Mgr. Viera Kolesárová Kontakt: janahanecakova1@gmail.com
Školská súťaž - medzitriedny florbalový turnaj SOŠD Martin- Priekopa 17.04.2019
Meno: Mgr. Jana Hanečáková Kontakt: janahanecakova1@gmail.com
detská športová olympiáda ŠH Hotelovej akadémie Prešov 16.04.2019
Meno: Viera Bebčáková Kontakt: bebcakovaviera@gmail.com Príloha
Vedomostná súťaž o olympizme pre žiakov a žiačky ZŠ Robotnícky dom, Banská Bystrica 11.04.2019 - 12.04.2019
Meno: Mgr. Imrich Kováč Kontakt: imrich.kovac@bbsk.sk Príloha
Dénešovsky beh zdravia areál MŠ Dénešova a okolie 10.04.2019
Meno: Adela Smetanová Kontakt: msdenesova@gmail.com
Jarný beh Areál FŠ PU, Ul. 17. novembra 13 09.04.2019
Meno: Ján Jacoš Kontakt: sportjacos@gmail.com Príloha
Olympijská kvapka krvi Michalovce 08.04.2019
Meno: Radmila Hajdúková Kontakt: r.hajdukova@gmail.com Príloha
Stolnotenisový turnaj ZŠ s MŠ Dolná Strehová 06.04.2019
Meno: Marta Kminiaková Kontakt: kamimama@centrum.sk
Šahy - Svetový deň stolného tenisu - Poď si to s nami vyskúšať Šahy, Telocvičňa pri ZŠ, Mládežnícka 24 05.04.2019
Meno: Ladislav Gáspár Kontakt: olympic@sahy.sk Príloha
Šahy - Mini olympijské hry pre materské školy Telocvičňa ZŠ L. Balleka 02.04.2019
Meno: Angelika Révész Kontakt: olympic@sahy.sk
Vykročte za zdravím ZŠ Riazanská 01.04.2019 - 25.04.2019
Meno: Mária Mračnová Kontakt: faja@atletikasvk.sk
Privítanie jari Prešov 31.03.2019
Meno: Ladislav Dvorščák Kontakt: kscpresov@gmail.com Príloha
Šahy - Bavme deti atletikou Šahy 27.03.2019
Meno: Angelika Révész Kontakt: olympic@sahy.sk
"... stretnutie po rokoch ..." Rožňava 26.03.2019
Meno: PhDr. Juraj Králik Kontakt: jurkralik@gmail.com Príloha
Enviro-olympiáda s Kvapôčkou MŠ Dénešova 53, Košice 22.03.2019
Meno: Jana Šalapová Kontakt: salapova.jana8@gmail.com Príloha
Deň vody 2019 Michalovce 22.03.2019
Meno: Radmila Hajdúková Kontakt: r.hajdukova@gmail.com
Šahy - Bavme deti športom - pre materské školy Telocvičňa ZŠ L. Pongrácza s VJM 21.03.2019
Meno: Angelika Révész Kontakt: olympic@sahy.sk
Detská Novozámocká olympiáda I.kolo Športová hala Milénium Nové Zámky 21.03.2019
Meno: Ing.Štefan Stráňovský Kontakt: 0905593770 Príloha
Jarná cena vo vrhu guľou telocvičňa ZŠ M.Kukučína Dolný Kubín 19.03.2019
Meno: Ing.Belvončík Štefan Kontakt: 0915 847 514 Príloha
Gymnastický štvorboj Michalovce 19.03.2019
Meno: Radmila Hajdúková Kontakt: r.hajdukova@gmail.com
Trashtag Michalovce 18.03.2019
Meno: Radmila Hajdúková Kontakt: r.hajdukova@gmail.com
vystúpenie TJ Sokol Vrútky - ženy a šport Trnava - festival pohybových skladieb 16.03.2019
Meno: Elena Režná Kontakt: 0902 707778
Zimná Kalokagatia Štrbské pleso 13.03.2019
Meno: Radmila Hajdúková Kontakt: r.hajdukova@gmail.com
Zimná Kalokagatia Štrbské pleso 13.03.2019
Meno: Radmila Hajdúková Kontakt: r.hajdukova@gmail.com
Výročná členská schôdza Liptovský Mikuláš 12.03.2019
Meno: Roman Králik Kontakt: oklm@centrum.sk Príloha
Šahy - Vykročte za zdravím - športom aj 8. marca Šahy 08.03.2019
Meno: Angelika Révész Kontakt: olympic@sahy.sk
Šantenie na ľade Michalovce - zimný štadión 08.03.2019
Meno: Radmila Hajdúková Kontakt: r.hajdukova@gmail.com
Najúspešnejší športovci regiónu SPIŠ Smižany 07.03.2019
Meno: Viliam Mjartan Kontakt: 0905702424
Valné zhromaždenie OK Žilina Žilina 06.03.2019
Meno: Michal Staňo Kontakt: 0908936689
Bedmintonový turnaj Telocvičňa SPŠ Pooprad 04.03.2019 - 05.03.2019
Meno: Mgr. Flašík Pavol Kontakt: mslavkovsky@spspp.sk
Basketbalový turnaj o majstra školy telocvičňa SPŠ 04.03.2019 - 08.03.2019
Meno: Chmura Ján Kontakt: janochm@gmail.com
Vykročte za zdravím- pilates, kalanetika, joga Šahy - Telocvičňa Senior Klubu 01.03.2019 - 31.03.2019
Meno: Angelika Révész Kontakt: olympic@sahy.sk
Vykročte za zdravím Michalovce 01.03.2019 - 30.03.2019
Meno: Radmila Hajdúková Kontakt: r.hajdukova@gmail.com
Valné zhromaždenie OK Michalovce MsKS Michalovce 28.02.2019
Meno: Radmila Hajdúková Kontakt: r.hajdukova@gmail.com
FIT DAY AKCIA 26.2.2019 Pastoračné centrum sv. Jakuba, KNM 26.02.2019
Meno: Mgr. Jana Kopačová Jánošíková Kontakt: janka-janosikova@seznam.cz Príloha
privítanie Petry Vlhovej majsterky sveta v lyžovaní v rodnom meste L.Mikuláš Nám. Osloboditeľov L.Mikuláš 22.02.2019
Meno: Ivan Bubelíny Kontakt: 0911641241
Celoročná minifutbalová liga najml. žiakov ZŠ - 5. kolo ZŠ s MŠ, Hurbanova, Martin 19.02.2019
Meno: Elena Šmidtová Kontakt: 0907 3910 731
Lyžiarsky výcvik Jasná, Nízke Tatry 18.02.2019 - 22.02.2019
Meno: Juraj Budiský Kontakt: michal.labaj@gmail.com Príloha
Výtvarná súťaž - Zimný Európsky olympijský festival Šahy 12.02.2019 - 28.02.2019
Meno: Angelika Révész Kontakt: olympic@sahy.sk Príloha
Zimná liga hádzadiel - 2. kolo Letisko Martin - Tomčany 10.02.2019
Meno: Elena Šmidtová Kontakt: 0907 390 731 Príloha
Verejné lyžiarske preteky Vernár-Studničky Vernár- Studničky 09.02.2019
Meno: Andrea Gromovská Kontakt: 0904909622
Zimná olympiada maerských a základných škôl Mlynky- Biele Vody 08.02.2019
Meno: Andrea Baluchová Kontakt: 0903241794
Lyžiarsky pretek - slalom Telgárt 07.02.2019
Meno: Ovšáková VAléria Kontakt: toscaagency@gmail.com
Veľká cena Žiliny v džude Gbeľany 02.02.2019
Meno: Michal Staňo Kontakt: 09089936689
Vykročte za zdravím Michalovce 01.02.2019 - 28.02.2019
Meno: Radmila Hajdúková Kontakt: r.hajdukova@gmail.com
Športová akadémia OK Michalovce 01.02.2019 - 28.02.2019
Meno: Radmila Hajdúková Kontakt: r.hajdukova@gmail.com
Zimná školská olympiáda ZŠ, J.Kronera, Martin 31.01.2019
Meno: Mgr. Roland Ondrejka Kontakt: 0911 971 954
Zimná detská olympiáda s Olafom 2019 MŠ Dénešova 53, Košice 30.01.2019 - 31.01.2019
Meno: Jana Šalapová Kontakt: msdenesova@gmail.com
"Cena Snehuliaka" - preteky v zjazdovom lyžovaní pre žiakov základných škôl Lyžiarska stredisko 30.01.2019
Meno: PhDr. Juraj Králik Kontakt: jurkralik@gmail.com Príloha
Zimná liga hádzadiel 1. kolo Letisko Martin-Tomčany 27.01.2019
Meno: Elena Šmidtová Kontakt: 0907 390 731 Príloha
Vykročme za zdravím Michalovce 18.01.2019
Meno: Radmila Hajdúková Kontakt: r.hajdukova@gmail.com
Celoročná minifutbalová liga najml. žiakov - 4. kolo ZŠ s MŠ, Hurbanova, Martin 17.01.2019
Meno: Elena Šmidtová Kontakt: 0907 390 731 Príloha
Lyžiarsky pretek - slalom Telgárt 17.01.2019
Meno: PaedDr. Ovšáková Kontakt: toscaagency@gmail.com
4. ročník zimných športových hier Centier pre deti a rodiny Žilinského kraja. Horný Kelčov 15.01.2019
Meno: Ján Ďurčanský, Jaroslav Klus Kontakt: 0905767064
Lyžiarák Poráč Park 14.01.2019 - 15.02.2019
Meno: Radmila Hajdúková Kontakt: r.hajdukova@gmail.com
Rehabilitačné cvičenie na fitloptách ACJ fitcvičenie 11.01.2019 - 01.03.2019
Meno: Jana Kopačová Jánošíková Kontakt: janka-janosikova@seznam.cz Príloha
Trojkráľový beh Dom srdca, Martin - Podháj 06.01.2019
Meno: Elena Šmidtová Kontakt: 0907 390 731 Príloha
Volejbalový turnaj ŠH Michalovce 05.01.2019
Meno: Radmila Hajdúková Kontakt: r.hajdukova@gmail.com Príloha
Vykročte za zdravím Prešov 01.01.2019 - 31.03.2019
Meno: Lenka Tlučáková Kontakt: lenkatlucakova@yahoo.com
Silvestrovský beh v Lietave Lietava 31.12.2018
Meno: Michal Staňo Kontakt: 0908936689
Vianočný florbalový turnaj telocvičňa SOŠ Garbiarska Kežmarok 18.12.2018
Meno: Igor Vaverčák Kontakt: igorvavercak@gmail.com
Vianočný turnaj dvojíc vo volejbale telocvičňa SPŠ Poprad 17.12.2018 - 20.12.2018
Meno: Mgr. Chmura Ján Kontakt: janochm@gmail.com
Zasadnutie členov OK BA ZŠ Kalinčiakova 13.12.2018
Meno: M.Mračnová, D.Noga Kontakt: faja@atletikasvk.sk Príloha
Medzitriedny futsalový turnaj Telocvičňa Spojenej školy Sabinov 12.12.2018
Meno: Mgr. Jozef Malcovský Kontakt: ejfel1165@gmail.com Príloha
Vianočná latka Turany 11.12.2018
Meno: Elena Šmidtová Kontakt: 0907 390 731 Príloha
Predvianočný beh na Luciu s Luciou Martin - Stráne 08.12.2018
Meno: Lucia Hrivnák Klocová Kontakt: 0905 111 607 Príloha
Mikuláš v DC Lietavská Lúčka Lietavská Lúčka 08.12.2018
Meno: Michal Staňo Kontakt: 0908936689
Mikulášsky MIX skok do diaľky SŠ 2018 Atletická hala, Športové gymnázium Banská Bystrica 07.12.2018
Meno: Mgr. Imrich Kováč, Mgr. Eva Murková Kontakt: murkova@juniorbb.sk Príloha
Športujeme s Mikulášom ZŠ Ing. Kožucha SNV 06.12.2018
Meno: Eva Murgáčová Kontakt: evamurgacova@centrum.sk Príloha
Mikuláš navštívi cvičenie žien ZŠ Ing. Kožucha SNV 06.12.2018
Meno: Eva Murgáčová Kontakt: evamurgacova@centrum.sk
Mikulášske trampolínky Kysucké Nové Mesto 06.12.2018
Meno: Jana Kopačová Jánošíková Kontakt: janka-janosikova@seznam.cz Príloha
Priateľské stretnutie priaznivcov a podporovateľov olympizmu Šahy 05.12.2018
Meno: Angelika Révész Kontakt: olympic@sahy.sk Príloha
Bavme deti športom Hala Elán 05.12.2018
Meno: Imrich Ozorák, Mária Mračnová Kontakt: faja@atletikasvk.sk Príloha
Ocenenie najlepších mládežníckych športovcov Šahy, Divadelná sála 05.12.2018
Meno: Angelika Révész Kontakt: olympic@sahy.sk
Rope skiping 2018 - súťaž žiakov a žiačok SŠ v skákaní na švihadle Telocvičňa Gymnázia M. Kováča, Mládežnícka 51, Banská Bystrica 30.11.2018
Meno: Mgr. Imrich Kováč, Mgr. Eva Murková Kontakt: murkova@juniorbb.sk Príloha
vedomostná súťaž o Olympizme Liptovský Mikuláš 29.11.2018
Meno: Roman Králik Kontakt: oklm@centrum.sk Príloha
Školská olympiáda - skok do výšky ZŠ Nade Hejnej, Martin 28.11.2018
Meno: Marta Tormová Kontakt: 0905 196 378
Šahy - Stolnotenisový turnaj Šahy 28.11.2018
Meno: Ladislav Gáspár Kontakt: olympic@sahy.sk Príloha
Bavme deti športom Hala Elán Bratislava 28.11.2018
Meno: Imrich Ozorák, Mária Mračnová Kontakt: faja@atletikasvk.sk Príloha
majstrovstvá Slovenska vo viacboji všestrannosti Liptovský Mikuláš 24.11.2018
Meno: Roman Králik Kontakt: oklm@centrum.sk
Katarínsky nočný beh Dolný Kubín - Bziny 23.11.2018
Meno: ing.Belvončík Štefan Kontakt: msszdk@stonline.sk Príloha
Školské kolo- streetball SOŠ Garbiarska1, Kežmarok 23.11.2018
Meno: Mgr. Igor Vaverčák Kontakt: igorvavercak@gmail.com
MIX Volejbal SŠ Deň študenstva 2018 Gymnázium A. Sládkoviča, Banská Bystrica 22.11.2018
Meno: Mgr. Imrich Kováč Kontakt: imrich.kovac@bbsk.sk Príloha
Olympijský festival mládeže SUS Prešov 21.11.2018 - 22.11.2018
Meno: PaedDr. A. Harčariková Kontakt: 0907196174
Športujeme v novembri Michalovce 20.11.2018
Meno: Radmila Hajdúková Kontakt: r.hajdukova@gmail.com
Cena Pavla Gajdoša Michalovce 16.11.2018
Meno: Radmila Hajdúková Kontakt: r.hajdukova@gmail.com
Príprava a vznik nového olympijského klubu v Piešťanoch Piešťany 16.11.2018
Meno: Ján Godál Kontakt: 0905614737
olympijský odznak všestrannosti Liptovský Mikuláš 13.11.2018
Meno: Roman Králik Kontakt: oklm@centrum.sk Príloha
Gymnázium P.d.Coubertina opäť víťazne Starý Smokovec 12.11.2018
Meno: Eva Corticelli Kontakt: corticelli@gypy.sk
Plavecká štafeta mesta krytá plaváreň Prievidza 08.11.2018
Meno: Mgr. Rudolf Slíž Kontakt: olym.klub.pd@gmail.com , 0911 525 109 Príloha
Vyber si svoj šport Michalovce 06.11.2018
Meno: Radmila Hajdúková Kontakt: r.hajdukova@gmail.com
Kondičný tréning Kysucké Nové Mesto 06.11.2018 - 04.12.2018
Meno: Jana Kopačová Jánošíková Kontakt: janka-janosikova@seznam.cz Príloha
Turnaj v stolnom tenise SPŠ Poprad 05.11.2018
Meno: Mgr. Pavol Flašík Kontakt: flasik@yahoo.com
Výstup na Veľký Tribeč Pohorie Tribeč 04.11.2018
Meno: Mgr.Peter rácek Kontakt: 0905633325
Zátopkova desiatka Žilina 27.10.2018
Meno: Ing.Michal Staňo Kontakt: 0908 936 689 Príloha
Preteky na korčuliach a kolobežkách SIM Priekopa 27.10.2018
Meno: Elena Šmidtová Kontakt: 0907 390 731 Príloha
Olympijská kvapka krvi Nové Zámky 26.10.2018
Meno: Mgr.Peter Rácek Kontakt: 0905633325 Príloha
Atletický viacboj 4.ročníkov Základná škola Márie Rázusovej-Martákovej Liptovský Mikuláš 25.10.2018
Meno: Mgr. Bačíková Ivana Kontakt: michal.labaj@gmail.com Príloha
Silná ruka - súťaž v pretláčaní rukou Telocvičňa Gymnázia Lipany 24.10.2018
Meno: Mgr. Miroslav Višňovský Kontakt: mvtorysa@post.sk
Zasadnutie VV ZOK SR v Martine Zasadačka - Olympijský klub Turiec 24.10.2018
Meno: Elena Šmidtová Kontakt: 0907 390 731
Slávnostné vyhlásenie najúspešnejších škôl Ol.dňa Konzervatórium Tolstého 11. Bratislava 23.10.2018
Meno: Mária Mračnová Kontakt: faja@atletikasvk.sk
Polmaratón Liptovský Mikuláš Liptovský Mikuláš 20.10.2018
Meno: Roman Králik Kontakt: oklm@centrum.sk Príloha
Deň supervytrvalca 2018 v Žiline Žilina 20.10.2018
Meno: Michal Staňo Kontakt: 0908936689
krst knihy História športu a TV hnutia v meste olympijských víťazov L.Mikuláš Liptovský Mikuláš 20.10.2018
Meno: Roman Králik Kontakt: oklm@centrum.sk Príloha
Ocenenie za Olympijský deň 2018 Šahy 16.10.2018
Meno: Mgr.Peter Rácek Kontakt: 0905633325
Šahy-vyhodnotenie najaktívnejších škôl a organizátorov Olympijského dňa v Nitrianskom kraji Šahy, Divadelná sála 16.10.2018
Meno: Angelika Révész Kontakt: olymic@sahy.sk
Výstup na Kremenec Nová Sedlica 13.10.2018
Meno: Radmila Hajdúková Kontakt: r.hajdukova@gmail.com Príloha
Športový deň pre všetkých a ešte niečo navyše Dom srdca, Martin-Podháj 13.10.2018
Meno: Elena Šmidtová Kontakt: 0907 390 731 Príloha
Atletika ZŠ Márie Rázusovej-Martákovej, Liptovský Mikuláš 12.10.2018
Meno: Mgr. Juraj Budiský Kontakt: michal.labaj@gmail.com Príloha
Mestská športová olympiáda Liptovský Mikuláš 12.10.2018
Meno: Roman Králik Kontakt: oklm@centrum.sk Príloha
Mladí turčianski siláci Posilňovňa Vons gym, Martin 11.10.2018
Meno: PaedDr. Elena Šmidtová Kontakt: 0907 390 731 Príloha
Vykročte za zdravím Michalovce 10.10.2018
Meno: Radmila Hajdúková Kontakt: r.hajdukova@gmail.com
Obvodné majstrovstvá v stolnom tenise ZŠ Komenského 3, Smižany - v SNV, v Základnej škole na Lipovej ulici 10.10.2018 - 11.10.2018
Meno: Jozef Korba Kontakt: tereza.krivdova@post.sk
Olympia : Európsky týždeň športu 2 ŠH Prievidza 08.10.2018
Meno: Jitka Hejtmánková Kontakt: olym.klub.pd@gmail.com , 0908 793 220
Deň chôdze Liptovský Mikuláš 05.10.2018
Meno: Roman Králik Kontakt: oklm@centrum.sk Príloha
58. ročník Horehronských hier v atletike Štadion Dukla Štiavničky 03.10.2018
Meno: Imrich Kováč Kontakt: 0903913287 Príloha
športový deň Žilina 03.10.2018
Meno: Mgr. Macejíková Kontakt: director@sospza.sk Príloha
Župná kalokagatia žiakov a žiačok stredných škôl SOŠ Pod Bánošom, Banská Bystrica 02.10.2018
Meno: Mgr. Eva Murková Kontakt: 0905768734 Príloha
Cvičenie FIT-STEP Pastoračné centrum Sv. Jakuba 02.10.2018 - 16.10.2018
Meno: Mgr. Jana Kopačová Jánošíková Kontakt: 0907354407 Príloha
Jazda zručnosti v raftingu Červený Kláštor 02.10.2018 - 05.10.2018
Meno: PaedDr. Chmura Ján Kontakt: janochm@gmail.com
Olympia-cvičenie žien október ŠH Prievidza 01.10.2018 - 31.10.2018
Meno: Jitka Hejtmánková Kontakt: olym.klub.pd@gmail.com , 0908 793 220
Cvičenie s Kettlebellmi Kysucké Nové Mesto 01.10.2018 - 03.12.2018
Meno: Jana Kopačová Jánošíková Kontakt: janka-janosikova@seznam.cz Príloha
Olympia : Európsky týždeň športu 1 Lazany 30.09.2018
Meno: Jitka Hejtmánková Kontakt: olym.klub.pd@gmail.com , 0908 793 220
Olympiáda zdravotne postihnutých Michalovce 27.09.2018
Meno: Radmila Hajdúková Kontakt: r.hajdukova@gmail.com
Rozhýbeme celú školu Dolná Strehová 27.09.2018
Meno: Marta Kminiaková Kontakt: kamimama@centrum.sk
Cvičiť, cvičiť ideme..... SMŠ Vilôčka 26.09.2018
Meno: Ing. Katarína Lukáčová Kontakt: 0903 875 111 Príloha
Európsky týždeň športu Športová hala Prievidza 26.09.2018
Meno: Mgr. Rudolf Slíž Kontakt: olym.klub.pd@gmail.com , 0911 525 109 Príloha
Celoslovenská športiáda seniorov Areál CVČ, Havranské, Banská Bystrica 25.09.2018 - 26.09.2018
Meno: Imrich Kováč, Emília Masičová Kontakt: 0903 913287 Príloha
SFORAE Sport for all and the enviroment Liptovský Mikuláš 25.09.2018
Meno: Roman Králik Kontakt: oklm@centrum.sk Príloha
Florbalový turnaj ZŠ Márie Rázusovej-Martákovej Liptovský Mikuláš 25.09.2018
Meno: Mgr. Michal Labaj Kontakt: michal.labaj@gmail.com Príloha
Športové hry Žarnovica 24.09.2018 - 28.09.2018
Meno: Mgr. Ľudmila Romancová Kontakt: szszarnovica@centrum.sk Príloha
Európsky týždeň športu Materská škola Budovateľská 8, Prešov 24.09.2018 - 28.09.2018
Meno: Emília Poklembová Kontakt: poklembova.emilia@hotmail.sk Príloha
Jesenná olympiáda ŠKD ZŠ Márie Rázusovej-Martákovej 24.09.2018 - 28.09.2018
Meno: Klocková Dana Kontakt: klockova.danka@gmail.com Príloha
Švihadlový maratón štvrtých ročníkov ZŠ Márie Rázusovej-Martákovej Liptovský Mikuláš 24.09.2018 - 28.09.2018
Meno: Mgr. Juraj Budiský Kontakt: michal.labaj@gmail.com Príloha
Športujeme pre zdravie Základná škola Bešeňov 24.09.2018 - 25.09.2018
Meno: Bc. Šimonová Andrea Kontakt: simonova.ada@post .sk
XIII. ročník Behu obcou Smižany Smižany 23.09.2018
Meno: PaeDr. Porada, ZŠ Komenského 3, Smižany Kontakt: tereza.krivdova@post.sk, 0905973501
Poznávame prírodu Košice - Kavečany hrad 22.09.2018
Meno: Ing. Katarína Lukáčová Kontakt: 0903 875 111 Príloha
Ipeľský pohár - Memoriál Ferdinanda Daučíka Šahy 20.09.2018 - 21.09.2018
Meno: František Révész Kontakt: olympic@sahy.sk
Vyhodnotenie olympíjskeho dňa 2018 Hlohovec 20.09.2018
Meno: Ján Godál Kontakt: 0905614737
Detské atletické hry - Športom do nového školského roka Šahy 19.09.2018
Meno: Angelika Révész Kontakt: olympic@sahy.sk
Športové dopoludnie na dopravnom ihrisku ZŠ Komenského 3, Smižany 18.09.2018
Meno: Mgr. T. Krivdová Kontakt: tereza.krivdova@post.sk Príloha
Do práce na bicykli Materská škola Budovateľská 8, Prešov 17.09.2018 - 21.09.2018
Meno: Emília Poklembová Kontakt: poklembova.emilia@hotmail.sk Príloha
Vykročte za zdravím ZŠ Riazanská 17.09.2018 - 29.10.2018
Meno: Mária Mračnová Kontakt: faja@atletikasvk.sk
Priateľské stretnutie s bývalými olympionikmi SR Šahy 12.09.2018
Meno: František Révész Kontakt: olympic@sahy.sk Príloha
Ekologická vychádzka v doline Blajzloch ZŠ Komenského 3, Smižany - Dolina Blajzloch pri Hrabušiciach 12.09.2018
Meno: Mgr. T. Krivdová Kontakt: tereza.krivdova@post.sk
Vykročte za zdravím Prešov 10.09.2018 - 31.10.2018
Meno: Lenka Tlučáková Kontakt: lenka.tlucakova@unipo.sk Príloha
Banícky jarmok -Prievidza Prievidza 07.09.2018
Meno: Jitka Hejtmánková Kontakt: olym.klub.pd@gmail.com , 0908 793 220
Benefičné angličáky 2018 Telocvičňa ZŠ J.Matúšku Dolný Kubín 07.09.2018
Meno: Ing.Belvončík Štefan Kontakt: msszdk@stonline.sk Príloha
Športový deň Spojená škola, Štefánikova 64, 08501 Bardejov 06.09.2018
Meno: Emil Štofan Kontakt: stofan.emil@gmail.com 0911570517 Príloha
Ocenenie organizátorov Olymp. dňa v TSK Olympijský klub Prievidza 05.09.2018
Meno: Mgr. Rudolf Slíž Kontakt: olym.klub.pd@gmail.com , 0911 525 109
Olympijský deň Štadión Mladá Garda 05.09.2018
Meno: Hanka Botková, Mária Mračnová Kontakt: faja@atletikasvk.sk Príloha
Olympia - cvičenie žien - september Prievidza 03.09.2018 - 30.09.2018
Meno: Jitka Hejtmánková Kontakt: olym.klub.pd@gmail.com , 0908 793 220
FORMOVAČKA Pastoračné centrum sv. Jakuba 03.09.2018 - 24.09.2018
Meno: Mgr. Jana Kopačová Jánošíková Kontakt: 0907354407 Príloha
Vykročme za zdravím Olympijský klub Prievidza 02.09.2018
Meno: Vladimír Revický , Jitka Hejtmánková Kontakt: olym.klub.pd@gmail.com ,0908 793220 Príloha
Vakročte za zdravím Nové Zámky 01.09.2018 - 30.09.2018
Meno: Ing. Eva Masárová Kontakt: 0903258194
Olympia- Vysoké Taury(Rakúsko) Vysoké Taury - Rakúsko 29.08.2018 - 01.09.2018
Meno: Jitka Hejtmánková Kontakt: olym.klub.pd@gmail.com , 0908 793 220
Vedomostno-športový pretek ZŠ Komenského 3, Smižany - pretek v Chrasti nad Hornádom 28.08.2018 - 28.09.2018
Meno: Mgr. Katarína Orlovská Kontakt: tereza.krivdova@post.sk
Výstup na Kriváň Vysoké Tatry 17.08.2018 - 18.08.2018
Meno: Mgr.Peter Rácek Kontakt: 0905 633325 Príloha
TRAMPOLÍNKY Kysucké Nové Mesto 07.08.2018 - 28.08.2018
Meno: Mgr. Jana Kopačová Jánošíková Kontakt: janka-janosikova@seznam.cz Príloha
Vykročte za zdravím - Tanečná skupina Brečtan a ich úspechy Šahy 01.08.2018 - 19.09.2018
Meno: Angelika Révész Kontakt: olympic@sahy.sk
Cvičíme a polievame Michalovce 01.08.2018 - 31.08.2018
Meno: Radmila Hajdúková Kontakt: r.hajdukova@gmail.com
Olympijský deň v Terchovej Terchová 30.07.2018
Meno: Mgr.Eva Maníková Kontakt: 0918490391
Seminár Vykročte za zdravím_2 Vysoké Tatry 16.07.2018 - 18.07.2018
Meno: Ivana Motolíková Kontakt: motolikova@olympic.sk
Olympic cup 2018 Michalovce 08.07.2018
Meno: Radmila Hajdúková Kontakt: r.hajdukova@gmail.com
Bencová desiatka Kńažia 455 455, 026 01 Dolný KUbín 07.07.2018
Meno: Štefan Belvončík Kontakt: msszdk@stonline.sk 0915 847 514 Príloha
AJ v lete sa zapotíme Michalovce 01.07.2018 - 31.07.2018
Meno: Radmila Hajdúková Kontakt: r.hajdukova@gmail.com
Olympijský deň Hlavná ulica 156, 95301 Čaradice 01.07.2018
Meno: Beata Uličná Kontakt: cervenabeata03@gmail.com 0902658283
OD - olympijský tábor pre martinské deti Novomeského 1 1, 036 01 Martin 30.06.2018 - 08.07.2018
Meno: Elena Šmidtová Kontakt: smidtova@pobox.sk 0907 390 731
Olympia - XVI. Všesokolský zlet Praha Praha 30.06.2018 - 06.07.2018
Meno: Jitka Hejtmánková Kontakt: Jitka Hejtmánková , 0908 793 220
cvičenie seniorov- krajské športové hry akadémia ozbrojených síl M.R.Štefánika 11, 03101 Liptovský Mikuláš 29.06.2018
Meno: Roman Králik Kontakt: oklm@centrum.sk 0911641241
Gymza Olympijský deň Gymnázium Hlisnká 29, Žilina 29.06.2018
Meno: Fašková Kontakt: faskova@gymza.sk
Olympijsky deň Hviezdičky Lipany, ZŠ -Hviezdoslavova1 28.06.2018
Meno: Mgr.Turlíková Mária Kontakt: m.turlikova@gmail.com
Športový deň mládeže SUŠ Vodárenská 3, 08001 Prešov 28.06.2018
Meno: Silvia Hovanová Kontakt: silvia.hovanova@suspo.sk 0918260498
OlympiAdolescencia Košická 20, 080 01 Prešov 28.06.2018
Meno: Ľuboš Štefan Kontakt: lubos.stefan@gmail.com 0907259948
Olympiáda Arpáda Felcana Ul. Arpáda Felcána 4, 92001 Hlohovec 28.06.2018
Meno: Mgr. Martina Tomková Kontakt: matatomkova1@gmail.com 0908498765
Školský športovec roka Červený Hrádok 235, 95182 Červený Hrádok 28.06.2018
Meno: Peter Havetta Kontakt: phavetta@centrum.sk 0902432248
Náš olympijský deň SPŠE, Hálova 16, 851 01 Bratislava 28.06.2018
Meno: Mária Dojčanová Kontakt: maria.dojcanova@spsehalova.sk 0907 517 357
Šliapni do pedálov Komenského 5, 08501 Bardejov 28.06.2018
Meno: Ivan Feciskanin Kontakt: ivan.feciskanin@gmail.com +421907320926+421944320199
Deň športu Športový areál OA Poprad 28.06.2018
Meno: Iveta Bendíková Kontakt: vvcela7763@gmail.com Príloha
GJFR športuje Kláštorská 37, 054 01 Levoča 28.06.2018
Meno: Jozef Fabiš Kontakt: fabis.gjfr@gmail.com 0911771986
My to zvládneme - kolky Ing. Kožucha 11, 05201 Spišská Nová Ves 28.06.2018
Meno: Eva Murgáčová Kontakt: evamurgacova@centrum.sk 0904548499
Kurčuľovanie v PSK aréne Plzenská 1, 08047 Prešov 28.06.2018
Meno: Štefan Dankovič Kontakt: dankovic@spse-po.sk 0908617187
Olympijský deň Školská 165, 920 03 Hlohovec, m. č. Šulekovo 28.06.2018
Meno: Alena Jurdová Kontakt: zsvsuleka@gmail.com 0903 534 813
OFDM Dukelská 30, 087 20 Giraltovce 28.06.2018
Meno: Štefan Bačkay Kontakt: skola@gymgir.edu.sk 054/7322325
Olympiáda seniorov Nitra Tr. A. Hlinku 57, 94901 Nitra 28.06.2018
Meno: Anton Chudík Kontakt: anton.chudik@gmail.com 0911865157
Základná škola Vilka Šuleka Školská 165, 92003 Hlohovec-Šulekovo 28.06.2018
Meno: Miroslav Mlynek Kontakt: mlynekmiroslav@gmail.com 0905725190
Olympijský deň SOŠPG Bullova 2, 84011 Bratislava 28.06.2018
Meno: Slávka Šajdíková Kontakt: 68sajdikova@azet.sk 0907980945
Olympijský deň Gymnázium P.d.Coubertina Piešťany Gymnázium Piešťany 28.06.2018
Meno: Radim Urban Kontakt: 0907749338
Olympijský deň ZŠ Šulekovo ZŠ Šulekovo 28.06.2018
Meno: Mgr. Alena Jurdová Kontakt: 033/7347138
Olympijsky deň Prachatická 45 45, 96001 Zvolen 27.06.2018
Meno: Gabriela Mišányová Kontakt: makovnikovagabriela@gmail.com 0907098077 Príloha
Zumbamánia ZŠ Sídl. SNP Galanta - telocvičňa (ihrisko) 27.06.2018
Meno: Mgr.Eva Danková Kontakt: zastupkyna.zssnpga@gmail.com
Olympiáda pre škôlkarov Gaštanová 53, 01007 Žilina 27.06.2018
Meno: Veronika Hnátová Kontakt: hnatova.veronika@gmail.com 0910965856
turnaj v plážovom volejbale Komenského 496/37, 02901 Námestovo 27.06.2018
Meno: Ľuboš Mikuška Kontakt: lubomikuska@gmail.com 0905368619
Deň zdravého pohybu MŠ, Bystrická 1 1, 90201 PEZINOK 27.06.2018
Meno: Mgr. Andrea Hájičková Kontakt: msbystrickapk@centrum.sk +421905538823 Príloha
Olympijský deň SOŠ Pruské Pruské 294, 01852 Pruské 27.06.2018
Meno: Marek Adamčík Kontakt: adamcikmarek.cvctn@gmail.com 0902254883 Príloha
Gymnázium sa zabáva,juniorska štafeta Komenského 4, 06601 Humenné 27.06.2018 - 28.06.2018
Meno: Jozef Ščerba Kontakt: boyso@centrum.sk 0949193207 Príloha
Rozhýbme svoju školu Spartakovska 5, 91701 Trnava 27.06.2018
Meno: Veronika Hlušková Kontakt: vh.hluskova@gmail.com 0904578159
Športový deň na Gymnáziu DH vo Svidníku Komenského 16, 08901 Svidník 27.06.2018
Meno: Štefan Čobirka Kontakt: stevik4@gmail.com 0907463983 Príloha
Olympijský športový deň Štefánikova 20, 06601 Humenné 27.06.2018
Meno: Marián Serbák Kontakt: MarianSerbak@centrum.sk 0949730712
My to zvládneme - atletika Ing. Kožucha 11, 05201 Spišská Nová Ves 27.06.2018
Meno: Lucia Štundová Kontakt: garcarova@gmail.com 0903899515
Olympijský deň - Atletický deň Kukučínova 4239/1, 0539 Poprad 27.06.2018
Meno: Štefan Luha Kontakt: stefanluha@gmail.com +421903633858
Olympijský deň SOUCH Slovnaft Dolnozemská 67, 821 00 Bratislava 27.06.2018
Meno: Mária Mračnová Kontakt: faja@atletikasvk.sk 0905 706 153
Olympijský deň Tajovského 30, 97409 Banská Bystrica 27.06.2018
Meno: Kristína Raganová Kontakt: kikamig@gmail.com +421905852577
Športové zápolenie I.B a I.SA Plzenská 1, 08047 Prešov 27.06.2018
Meno: Štefan Dankovič Kontakt: dankovic@spse-po.sk 0908617187
Olympijský deň Bernolákova 9, 96801 Nová Baňa 27.06.2018
Meno: Radovan Mádel Kontakt: zastupca@gfsnbana.edu.sk 0456857092
Hýb sa ,uč sa,objavuj CZS sv. Juraja Sov. hrdinov 819/111, 08901 Svidník 27.06.2018
Meno: daniela piruchova piruchova Kontakt: danielapiruchova1961@gmail.com 00904621438
Športová olympiáda Bananská 46, 92101 Banka 27.06.2018
Meno: Martina Seitlerová Kontakt: martina.capova1@gmail.com +421 33 77 22 620 Príloha
Beh olympijského dňa Knažia 455, 026 01 Dolný Kubín 27.06.2018
Meno: Silvia Kompanová Kontakt: sisaeo@gmail.com 0903 593 226 Príloha
Športuj, hýb sa Kukučínova 106 106, 09303 Vranov nad Topľou 27.06.2018
Meno: PaedDr. Bartolomej Petro Kontakt: bartolomej13@gmail.com 0915950415
Olympijský deň ZŠ Banka 27.06.2018
Meno: Mgr. Karin Kusovska Kontakt: 0905992379
Olympijský deň Gymnázium P.d.Coubertina Piešťany Gymnázium Piešťany 27.06.2018
Meno: Radim Urban Kontakt: 0907749338
Športová Olympiáda PaSA Kmeťovo stromoradie 5, 08001 Prešov 26.06.2018
Meno: Jana Eštočáková Kontakt: estocakova@gmail.com 0907221006 Príloha
Olympijský deň Obchodná akadémia Stará Ľubovňa 26.06.2018
Meno: Svetlana Lampartová Kontakt: sekretariat@oa-sl.vucpo.sk
Beh olympijského dňa Liptovský Mikuláš pre materské, základné a stredné školy námestie Osloboditeľov 23, 03101 Liptovský Mikuláš 26.06.2018
Meno: Roman Králik Kontakt: oklm@centrum.sk 0911641241
Beh olympijského dňa Ul. Komenského 752, 022 04 Čadca 26.06.2018
Meno: Danica Takáčová Kontakt: danicatakacova@centrum.sk 0918 063 208 Príloha
Basketbalový deň Obchodná akadémia Stará Ľubovňa 26.06.2018
Meno: Svetlana Lampartová Kontakt: sekretariat@oa-sl.vucpo.sk Príloha
Cesta k olympijskym víťazstvám Nábrežná 95, 940 57 Nové Zámky 26.06.2018
Meno: Róbert Rudinský Kontakt: robert.rudinsky@zsnabrezna.sk 0905695514 Príloha
Basketbalový deň Jarmočná 132, 064 01 Stará Ľubovňa 26.06.2018
Meno: Svetlana Lampartová Kontakt: sekretariat@oa-sl.vucpo.sk 0524280030
Školský olympijský deň Obrancov mieru 879/9, 962 12 Detva 26.06.2018
Meno: Mgr. Gabriela Fuňáková Kontakt: szsdetva@gmail.com 045 545 5347 Príloha
OD Šuňava SNP 469/170, 059 39 Šuňava 26.06.2018
Meno: Mária Jasenčáková Kontakt: maria.jasencak@gmail.com +421903319630
OD Svit Mierová ul. 232/134, 059 21 Svit 26.06.2018 - 27.06.2018
Meno: Mária Jasenčáková Kontakt: maria.jasencak@gmail.com +421903319630
BEH Olympijského dňa Námestie A.Cabana 36, 941 06 Komjatice 26.06.2018
Meno: Katarína Papierniková Kontakt: kpapiernikova9@post.sk 0915115959
Školská olympiáda Školská 318/3, 92202 Krakovany 26.06.2018
Meno: Eva Seitlerová Kontakt: skolakrakovany@gmail.com 0907173563 Príloha
Čatajská šk. olympiáda 2.ročník Hlavná 113, 900 83 Čataj 26.06.2018
Meno: Mgr. Silvia Fabóová Kontakt: skola@zscataj.edu.sk 0905 / 538 521
Splav Oravy Scota Viatora 6, 034 01 Ružomberok 26.06.2018
Meno: Nadežda Čavojcová Kontakt: ncavojcova@gmail.com 0948366551
Beh olympijského dňa Hlavné námestie 1 1, 936 01 Šahy 26.06.2018
Meno: Angelika Révész Kontakt: olympic@sahy.sk 0905340287 Príloha
Školská olympiáda Duchnovičova 480/29, 068 01 Medzilaborce 26.06.2018
Meno: Zlatica Timčisková Kontakt: zlatatimi@azet.sk 0904 240 167
Olympijský deň SOŠ TaS Brezno 2018 Laskomerského 3, 97746 Brezno 26.06.2018
Meno: Peter Turňa Kontakt: 10turner10@azet.sk 0902367352 Príloha
Cvicme v rytme Slnecne jazera 2764, 90301 Senec 26.06.2018
Meno: Barbora Leporisova Kontakt: info@msslnecnejazera.sk 0901712613 Príloha
Turnaj vo vybíjanej dievčat SOŠ Cintorínska 4, 949 01 Nitra 26.06.2018
Meno: Mgr. Patrik Feben Kontakt: patrik.feben@gmail.com +421902790288
Olympijský deň Kukučínova 9, 05401 Levoča 26.06.2018
Meno: Viera Labudová Kontakt: vierka.dudi@gmail.com 0911476305
Olympijský deň Jarmočná 108, 06401 Stará Ľubovňa 26.06.2018
Meno: Dana Joštiaková Kontakt: dana.jostiakova@sosjsl.sk +421907649460
Olympijský deň Strehováčikov Imre Madácha 3, 99102 Dolná Strehová 26.06.2018
Meno: Marta Kminiaková Kontakt: kamimama@centrum.sk 0908051261 Príloha
Basketbalový deň Jarmočná 132, 064 01 Stará Ľubovňa 26.06.2018
Meno: Svetlana Lampartová Kontakt: slampartova@gmail.com 0910 253 669 Príloha
Vykročte za zdravím - účasť na Behu olympijského dňa Šahy - štadión 26.06.2018
Meno: Angelika Révész Kontakt: olympic@sahy.sk
Olympijský deň na ZŠ Nábrežná Nové Zámky Nábrežná 95, 940 10 Nové Zámky 26.06.2018
Meno: Róbert Rudinský Kontakt: skola@zsnabrezna.sk 0905695514
Olympijský deň na chemickej Vlčie hrdlo 50, 821 07 Bratislava 26.06.2018 - 27.06.2018
Meno: Viera Brusnická Kontakt: brusnicka@sosch.sk 02/4055 8931
Hráme sa na olympionikov Ing. Kožucha 11, 05201 Spišská Nová Ves 26.06.2018
Meno: Katarína Meliorisová Kontakt: katka.meliorisova@gmail.com 0908400056
My to zvládneme - orientačný beh Ul. Ing. Kožucha 11, 05201 Spišská Nová Ves 26.06.2018
Meno: Eva Murgáčová Kontakt: evamurgacova@centrum.sk 0904548499
Olympijský deň 2018 Sídlisko Lúky 1226 1226, 952 01 Vráble 26.06.2018
Meno: Jana Sádovská Kontakt: sadovskajana74@gmail.com 0905111567 Príloha
Olympijský deň Partizánska 1059, 06901 Snina 26.06.2018
Meno: Mgr. Anna Mišková Kontakt: hanamiskova@centrum.sk 0915867106
Olympiáda žiakov ZŠ v Šuranoch Nám. hrdinov 1, 942 01 Šurany 26.06.2018 - 27.06.2018
Meno: Alžbeta Klimentová Kontakt: klimentova@surany.sk 0905895943
Kráčame k olympijským hrám Kňažia 455, 026 01 Dolný Kubín 26.06.2018
Meno: Silvia Kompanová Kontakt: sisaeo@gmail.com 0903 593 226
Školská olympiáda Duchnovičova 480/29, 068 01 Medzilaborce 26.06.2018
Meno: Zlatica Timčisková Kontakt: zlatatimi@azet.sk 0904 240 167
I. šport. olymp. denných centier seniorov Olympionikov 6, 97101 Prievidza 26.06.2018
Meno: Rudolf Slíž Kontakt: olym.klub.pd@gmail.com 0911525109 Príloha
NELAJKUJ, ŠPORTUJ Plzenská 10, 08001 Prešov 26.06.2018
Meno: Zuzana Tomášová Kontakt: gaborova22@gmail.com 0905347820
Olympiada seniorov v Pauzičke Bauerova 1, 040 23 Košice 26.06.2018
Meno: Tatiana Luberdová Kontakt: tatiana.luberdova@gmail.com 0903 346 016
Olympijský deň ZŠ Vrbové ZŠ Vrbové 26.06.2018
Meno: Ing.Jaroslav Tomčík Kontakt: zsvrbove@zsvrbove.sk
Olympijský deň ZŠ Hlohovec ZŠ Hlohovec 26.06.2018
Meno: Mgr. Miroslava MÚDRA VAŇKOVÁ Kontakt: 033/7421156
Športový deň Volgogradská 3, 080 74 Prešov 25.06.2018
Meno: Anna Berdisová Kontakt: hankaberdisova@gmail.com 0905 772 135
X. Školské olympijské hry ZŠ s MŠ Pečovská Nová Ves 25.06.2018 - 26.06.2018
Meno: Mgr. Marek Želinský Kontakt: marekzelinsky.pecovska@gmail.com Príloha
Školská olympiáda Ul. Komenského 752, 022 04 Čadca 25.06.2018
Meno: Danica Takáčová Kontakt: danicatakacova@centrum.sk 0918 063 208 Príloha
7. ročník športovej olympiády mikroregiónu Ondava Nižná Olšava Nižná Olšava 72, 09032 Nižná Olšava 25.06.2018
Meno: Jana Kačmarová Kontakt: zsniznaolsava@gmail.com 0918251297
Športová olympiáda J. Holleho 696/3 696/3, 955 01 Topoľčany 25.06.2018
Meno: Slavka Detkova Kontakt: slavia7@azet.sk 0948 111 980
OD Štrba Školská 168, 059 38 Štrba 25.06.2018
Meno: Mária Jasenčáková Kontakt: maria.jasencak@gmail.com +421903319630
OD - Letná športová olympiáda Školská 535/5, 059 07 Lendak 25.06.2018 - 29.06.2018
Meno: Mária Jasenčáková Kontakt: maria.jasencak@gmail.com +421903319630
Olympijský deň v našej škôlke E. P. Voljanského 491/3, 96001 Zvolen 25.06.2018
Meno: Adriana Strelcová Kontakt: msvoljanskeho@gmail.com 045/5350890
Olympijsky festival Nová cesta 361, 02942 Bobrov 25.06.2018 - 26.06.2018
Meno: Eva Hýlová Kontakt: hylova12@gmail.com 0949791605 Príloha
Beh olympijského dňa Liptovský Hrádok lesopark v L.Hrádku 0, 03104 Liptovský Hrádok 25.06.2018
Meno: Roman Králik Kontakt: oklm@centrum.sk 0911641241
„HÝB SA, UČ SA A OBJAVUJ“ Sasinkova 45, 010 01 Žilina 25.06.2018
Meno: Alena Chupáčová Kontakt: director@sospza.sk 0903524314 Príloha
Olympijsky deň na PaSA Turčianske Teplice SNP 509/116, 039 01 Turčianske Teplice 25.06.2018
Meno: Mgr.Ivana Kamonová Kontakt: ivkapeterkova@gmail.com 0907 839 253
Pohyb "Hýb sa" Medvedzie 133/1, 027 44 Tvrdošín 25.06.2018
Meno: Vladimír Šlesar Kontakt: spstv@spstv.edu.sk 0948 244 961
Cvičenie pre radosť Kultúrna 1, 94901 Nitra- Dražovce 25.06.2018
Meno: Silvia Vargová Kontakt: silvia.vargova9797@gmail.com 0908958888
Obecná olympiáda Chminianske Jakubovany 270, 08233 Chminianske Jakubovany 25.06.2018
Meno: Peter Paľo Kontakt: zschjakubovany@gmal.com 0904868942
Školská olympiáda Školská 20, 055 01 Margecany 25.06.2018
Meno: Eva PaedDr. Kontakt: zssmsmargecany@gmail.com 0911348128
Beh olympijskéh dňa Murgašova 94, 058 01 Poprad 25.06.2018
Meno: Iveta Bendíková Kontakt: vvcela7763@gmail.com 0907 768 595
Spoznajme stolnotenisový klub v našom meste Hradná 7, 94501 Komárno 25.06.2018
Meno: Oľga Tóth Kuruczová Kontakt: sshradnakn@gmail.com 0905620071 Príloha
dogfrisbee Spojená škola, Hradná 7, Komárno 25.06.2018
Meno: Mgr. Eva Ševčíková Kontakt: 0907162648
Malá školská olympiáda Dražovská 6, 949 01 Nitra 25.06.2018
Meno: Gabriela Peštová Kontakt: zastupcazszobor@gmail.com 0911843551
Festival netradičných športov Študentská 4, 06901 Snina 25.06.2018
Meno: Michal Kočan Kontakt: michal.kocan@gymsnina.sk 0908883908
Týždeň olympijských aktivít na HABJ Pod Vinbargom 3, 08501 Bardejov 25.06.2018
Meno: Dušan Molčan Kontakt: dusanmolcan@gmail.com 0908877544
Olympijský deň na GAS Komenského 18, 97401 Banská Bystrica 25.06.2018
Meno: Richard Daniš Kontakt: rdanis.tenis@gmail.com 0903369845 Príloha
Olympijský deň Karpatská 11, 010 08 Žilina 25.06.2018 - 26.06.2018
Meno: Elena Cisariková Kontakt: elena.cisarikova@gmail.com 0911381920
Súťaž žiakov a žiačok školy v bedmintone Lipová 32, 066 01 Humenné 25.06.2018
Meno: Andrej Griščík Kontakt: agriscik.1956@gmail.com 0908197270 Príloha
Športový deň Jesenského 42, 96001 Zvolen 25.06.2018
Meno: Ivana Urbanová Kontakt: urbivana@me.com 0911970887 Príloha
Gymnaziáda XI.ročník Hronská 1467/3, 96001 Zvolen 25.06.2018
Meno: Viera Bónová Kontakt: vikab@pobox.sk 0940788962
Olympijský týždeň Levočská 40, 064 01 Stará Ľubovňa 25.06.2018 - 28.06.2018
Meno: Štefan Britaňák Kontakt: sostsl@slnet.sk 0904 671 630
Olympijský deň Ľ. Štúra 35, 02355 Turzovka 25.06.2018
Meno: Mária Barčáková Kontakt: maria.barcakova69@gmail.com +421915830447
Pohybom ku zdraviu Základná škola č. 84, 090 11 Vyšný Orlík 25.06.2018 - 29.06.2018
Meno: Jana Červeňaková Kontakt: jacervenakova@gmail.com 0905 371 588 Príloha
Detská športová olympiáda Zemplínska 2, 080 01 Prešov 25.06.2018 - 26.06.2018
Meno: Katarína Ferencová Kontakt: ms.zemplinska@condornet.sk 0905 519493 Príloha
Športu zdar Vyšný Orlík 84, 09011 Vyšný Orlík 25.06.2018 - 29.06.2018
Meno: Kvetoslava Kosťová Kontakt: kvetka8@centrum.sk 0905269786
Týždeň športu Okružná 761/25, 05801 Poprad 25.06.2018 - 29.06.2018
Meno: Mgr. Peter Olekšák Kontakt: fiatfoxy@centrum.sk 0908562645
splavovaním za olympijskými ideálmi Nám. slobody 5, 900 01 Modra 25.06.2018 - 28.06.2018
Meno: Michal Chudík Kontakt: misochudik@gmail.com 0907060141 Príloha
Za olympijskými kruhmi na dvoch kolesách k Malému Dunaju, cyklovýlet Mierová 46, 82105 Bratislava 25.06.2018
Meno: Monika Sťahuliaková Kontakt: moniseli64@gmail.com 0903545710
Pohyb "Hýb sa" Medvedzie 133/1, 027 44 Tvrdošín 25.06.2018
Meno: Vladimír Šlesar Kontakt: spstv@spstv.edu.sk 0948 244 961
Olympijský deň Vysoká nad Kysucou 316, 02355 Vysoká nad Kysucou 25.06.2018
Meno: Janka Jurčová Kontakt: jankajurcova1234@gmail.com 0948694050 Príloha
Olympijský deň Základná škola s materskou školou, Dechtice 514 514, 91953 Dechtice 25.06.2018
Meno: Peter Šarabok Kontakt: peter.sarabok@gmail.com 0907114927 Príloha
Olympijský deň Dechtice 514 514, 91953 Dechtice 25.06.2018
Meno: Peter Šarabok Kontakt: peter.sarabok@gmail.com 0907114927 Príloha
Olympijský deň Školská 4, 922 03 Vrbové 25.06.2018
Meno: Ján Karkuš Kontakt: zsvrbove@zsvrbove.sk 0905422882 Príloha
Olympijský trojboj pre ZŠ Kňažia 455, 026 01 Dolný Kubín 25.06.2018
Meno: Silvia Kompanová Kontakt: sisaeo@gmail.com 0903 593 226
Olympijský deň Športová 349/34, 929 01 Dunajská Streda 25.06.2018
Meno: Beáta Hervay Kontakt: hervaib@gmail.com 0907426976
OD - SPŠ Martin Novomeského 5, 036 01 Martin 25.06.2018
Meno: Katarína Kadlecová Kontakt: kadlecova@gmail.com 0902 325 353
Olympijský putovný pohár Strážnická 26, 08006 Ľubotice 25.06.2018
Meno: Nicole Rubisová Kontakt: n.rubisova@gmail.com +421903979382
Školský Florbalový turnaj Komenského 5, 08501 Bardejov 25.06.2018
Meno: Ľuboš Falat Kontakt: falat@spsbj.sk 0918905865 Príloha
Olympijský deň Ústredie 316, 02355 Vysoká nad Kysucou 25.06.2018
Meno: Janka Jurčová Kontakt: jankajurcova1234@gmail.com 0948694050 Príloha
20 ročník Krajských športových hier Mestský štadión Brezno 25.06.2018
Meno: Ján Hlaváč predseda KO JDS a člen VV OK Banská Bystrica Kontakt: 0908556702 Príloha
OD Nováky Nováky 25.06.2018
Meno: Mgr. Pavel Oršula Kontakt: 0907 964 800
Olympijský deň ZŠ Dechtice ZŠ Dechtice 25.06.2018
Meno: PhDr. Svetlana Zacharová Kontakt: zacharovasvetlana @ gmail . com
OD-Beh olympijského dňa Atletický areál Ul.východná v Martine 23.06.2018
Meno: Elena Šmidtová Kontakt: 0907 390 731
Beh Hurbanovských šampiónov Rybárska 1, 94701 Hurbanovo 23.06.2018
Meno: Matej Hamran Kontakt: hamranmatej@gmail.com 0903415451
Ber to športovo Školská 2, 07101 Michalovce 23.06.2018
Meno: Radmila Hajdúková Kontakt: r.hajdukova@gmail.com +421905967930
Olympijský deň v Starej Bystrici Stará Bystrica 599, 02304 Stará Bystrica 23.06.2018
Meno: Natália Trocha Kontakt: endriu04@interia.eu 0903103047
Olympijsky deň v prírode Ul. Ing. Kožucha 11, 05201 Spišská Nová Ves 23.06.2018
Meno: Viera Muchová Kontakt: viemuc@gmail.com 0903244839
Olympjský deň v Slovenskom Raji Slovenská 58, 05201 Spišská Nová Ves 23.06.2018
Meno: Viliam Mjartan Kontakt: mjartan.v@stonline.sk 0905702424
Škôlkarska olympiáda - Hravo-zdravo! Kostolná 66, 935 63 Čata 23.06.2018
Meno: Judita Debnárová Kontakt: judita.debnarova@gmail.com 0908757453
My sa vody nebojíme Školská 2, 07101 Michalovce 23.06.2018
Meno: Radmila Hajdúková Kontakt: r.hajdukova@gmail.com +421905967930
Olympijsky deň Rázusova 2260, 022 01 Čadca 22.06.2018
Meno: Andrej Maslík Kontakt: andrej.maslik@gmail.com 0907357097 Príloha
Olympijský festival Nová Bystrica 686, 02305 Nová Bystrica 22.06.2018
Meno: Ľuboslava Slučiaková Kontakt: vpnovabystrica@gmail.com 0908575900 Príloha
Olympijský deň 2018 v Rožňave Námestie baníkov 1, 048 01 Rožňava 22.06.2018
Meno: PhDr. Králik Kontakt: jurkralik@gmail.com +421911214160
Olympijské dni na GVARZE Varšavská cesta 1, 01008 ŽIlina 22.06.2018 - 25.06.2018
Meno: Marián Chlebana Kontakt: marian.chlebana@gmail.com 0907825542 Príloha
Olympijský deň v ZŠ Grundschule Hradné námestie 38, 06001 Kežmarok 22.06.2018 - 26.06.2018
Meno: Michal Eliáš Kontakt: michal.elias@grundschule.sk 0917268201
Moja Olympiáda Bátovce 368, 935 03 Bátovce 22.06.2018
Meno: Roman Salinka, PhDr. Kontakt: zs.batovce@post.sk 0911 434287
10. ročník Športovej olympiády Medzibodrožia pre žiakov ZŠ Rákocziho 23, 07701 Kráľovský Chlmec 22.06.2018
Meno: Ivan Beňo Kontakt: ivan.beno@soskch.sk 0948231550 Príloha
Pod piatimi kruhmi ZŠ Sídl. SNP Galanta - tartanový ovál 22.06.2018
Meno: Mgr.Eva Danková Kontakt: 0902 325 042
Beh olympijského dňa Ul 17 novembra 13, 080 01 Prešov 22.06.2018
Meno: Viera Bebčáková Kontakt: viera.bebcakova@unipo.sk 0915 940 578 Príloha
Olympijský deň Mieru 307/23, 02901 Námestovo 22.06.2018
Meno: Adrián Malik Kontakt: malikado@gmail.com 0907851255
Olympijský deň - cvičíme so zvieratkami Dénešova 53, 04023 Košice 22.06.2018
Meno: Jana Šalapová Kontakt: msdenesova@gmail.com 055 6437161
Olympijský deň Bracovce 26 26, 07205 Bracovce 22.06.2018
Meno: Simona Vašková Kontakt: sisagermuskova@gmail.com 0918592533
Olympijský deň Lenartovce 30, 980 44 Lenartovce 22.06.2018
Meno: Iveta Polgáriová Kontakt: i.polgariova@gmail.com 0910574090
Volejbalový turnaj žiakov stredných škôl o Pohár predsedníčky Žilinského samosprávneho kraja Rosinská cesta 4, 010 08 Žilina 22.06.2018
Meno: Ivan Jančura Kontakt: ivan.jancura@gmail.com 0905522177 Príloha
turistika na Čergov Hertník 261, 086 42 Hertník 22.06.2018
Meno: Angelika Kataniková Kontakt: angelika339@gmail.com 0905263631
Olympijský deň Školská 13, 04517 Moldava nad Bodvou 22.06.2018
Meno: Peter Attres Kontakt: peterattres@gmail.com 0908060801
Náš skvelý, pracovný, spoločný olympijský deň Kuzmányho 902, 017 01 Považská Bystrica 22.06.2018
Meno: Jana Dzurus Kontakt: jana.dzurus@studio-moderna.com 0914336822
Turistika Dražovce- Zobor 22.06.2018
Meno: Rut Dobišová Adame Kontakt: 0908958888
II.ročník školskej olympiády Hollého 1380, 90501 senica 22.06.2018
Meno: Ing. Redechová Kontakt: redechova@ssspsenica.sk 0907746906 Príloha
Hokejbalový turnaj žiakov základných škôl v Pezinku Fajgalská cesta 2, 90201 Pezinok 22.06.2018
Meno: Peter Vlasák Kontakt: peter.vlasak@gmail.com 0907 298 295 Príloha
Olympijský beh Budovateľská 8, 08001 Prešov 22.06.2018
Meno: Emília Poklembová Kontakt: poklembova.emilia@hotmail.sk 0915606906 Príloha
BARDEJOVSKÝ STREETBALL ŠH MIER Mlynská 1, 08501 Bardejov 22.06.2018
Meno: Miroslav Kobulnický Kontakt: kobul72@gmail.com +421915876233
108 pozdravov slnku Kúpeľná 2, 90031 Stupava 22.06.2018
Meno: Marcela Ševčíková Hanková Kontakt: happy@jaspis.sk 0908754065
OFDM pre MŠ G.Haina 37, 05401 Levoča 22.06.2018
Meno: Ján Košík Kontakt: cvcolymp@centrum.sk 0910867401
Olympijský deň ZŠ Pri kríži Pri kríži 11, 84102 Bratislava 22.06.2018
Meno: Daniela Mlynárová Kontakt: mlynarova.daniela@gmail.com 0903789450 Príloha
Šport máme v krvi a nielen dnes Hodžova 37, 91101 Trenčín 22.06.2018
Meno: Dagmar Pádivá Kontakt: jaroslavpadivy@stonline.sk 0902911055
olypijský deň morovnianska 55, 97251 Handlová 22.06.2018
Meno: jozef smorek Kontakt: jozef.smorek@gmail.com 0907216452
Beh olympijského dňa 2018 Školská 2, 07101 Michalovce 22.06.2018
Meno: Radmila Hajdúková Kontakt: r.hajdukova@gmail.com +421905967930
Beh olympijského dňa 2018 Školská 2, 07101 Michalovce 22.06.2018
Meno: Radmila Hajdúková Kontakt: r.hajdukova@gmail.com +421905967930
Športová olympiáda Fándlyho 751, 92601 Sereď 22.06.2018
Meno: Jana Vašková Kontakt: mosqytka19@azet.sk 0905847176
Olympijský deň s rodičmi Vývojová 228, 85110 Bratislava - Rusovce 22.06.2018
Meno: Tomáš Kecskés Kontakt: tomas.kecskes@zsrusovce.sk 0907125261
Školská športová olympiáda Partizánska 1, 071 01 Michalovce 22.06.2018
Meno: Jana Hamadejová PaedDr. Kontakt: janahamadejova@gmail.com 0907 933555
OFDM pre 1.st. ZŠ v Levoči G.Haina 37, 05401 Levoča 22.06.2018
Meno: Luboslava Kamenicka, CVC Olymp Kontakt: cvcolymp@centrum.sk 0905647748
Poď s mami poza školu P. Jilemnického 1035/2, 96001 Zvolen 22.06.2018
Meno: Ľuboslava Bieliková Kontakt: riaditelka@3zs-zvolen.sk 0915830388
Cvičím, cvičíš, cvičíme Malonecpalská ulica 206/37, 971 01 Prievidza 22.06.2018
Meno: Judita Mojžišová Kontakt: judita.moj@gmail.com 0915879862
Branné cvičenie - 967, 029 56 Zákamenné 22.06.2018
Meno: Monika Belicajova Kontakt: monikabelicajova260@gmail.com 0907328866 Príloha
Olympijský deň Fatranskej Fatranská 14, 949 01 Nitra 22.06.2018
Meno: Erika Kupková Kontakt: erika.kupkova@gmail.com 0904 212 501
Školská športová olympiáda Partizánska 1, 07101 Michalovce 22.06.2018
Meno: Jana Hamadejová PaedDr. Kontakt: janahamadejova@gmail.com 0907 933555
OD ZŠ M.R.Štefánika, Čadca ZŠ M.R.Štefánika 2323, 022 01 Čadca 22.06.2018
Meno: Jaroslav Klus Kontakt: jaroslavklus82@gmail.com +421905767064
OD v ZŠ Bracovce Školská 2, 07101 Michalovce 22.06.2018
Meno: Radmila Hajdúková Kontakt: r.hajdukova@gmail.com +421905967930
Školský olympijský deň 2018 Dukelských hrdinov 2, 984 01 Lučenec 22.06.2018
Meno: Michal Karásek Kontakt: michalkarasek@centrum.sk 0918829704
Ber to športovo E.P.Bárdoša 235/50, 027 32 Habovka 22.06.2018
Meno: Miroslava Mydliarová Kontakt: riaditel@zshabovka.edu.sk 0911647898 Príloha
Olympijský týždeň na Spojke Ľudmily Podjavorinskej 22, 08005 Prešov 22.06.2018 - 28.06.2018
Meno: Martin Sopko Kontakt: msopko@centrum.sk 0918137833 Príloha
Beh Olympijského dňa 2018 v Košiciach Trieda SNP 104, 040 11 KOSICE 22.06.2018
Meno: Marcel Nemec, PhD. Kontakt: marcelnemec@yahoo.com 0905575173 Príloha
Beh olympijského dňa Watsonova 61, 04001 Košice 22.06.2018
Meno: Ľudmila Dratvová Kontakt: ludmila.dratvova@oake.sk +421915103915 Príloha
Olympijský deň Mierová 46, 82105 Bratislava 22.06.2018
Meno: Monika Sťahuliaková Kontakt: moniseli64@gmail.com 0903545710
Volejbalový turnaj Hviezdoslavova 44, 091 12 Stropkov 22.06.2018
Meno: Mgr. Dávid Gonos Kontakt: dawide.gonos@gmail.com 0911626491
Olympijský deň Školská 5, 922 07 Veľké Kostoľany 22.06.2018
Meno: Ľudmila Koreňová Kontakt: zsvkostolany@gmail.com +421911360321 Príloha
Olympijsky deň Námestie SNP 9, 92126 Piešťany 22.06.2018 - 28.06.2018
Meno: Radim Urban Kontakt: radimurban@gmail.com 0907749338 Príloha
Drahovské olympijské hry Michala Klasu Školská 907/2, 92241 Drahovce 22.06.2018
Meno: Miroslava Rojková Kontakt: mira261261@gmail.com 0911331090 Príloha
Olympijský trojboj pre MŠ Kňažia 455 455, 026 01 Dolný Kubín 22.06.2018
Meno: Silvia Kompanová Kontakt: sisaeo@gmail.com 0903 593 226
Taktická hra AIRSOFT Sládkovičova 2723/120, 069 27 Snina 22.06.2018
Meno: PaedDr. Evald Štofik Kontakt: e.stofik@gmail.com 0915 883 379
Olympijský deň Fatranskej Fatranská 14, 949 01 Nitra 22.06.2018
Meno: Erika Kupková Kontakt: erika.kupkova@gmail.com 0904 212 501
ZŠ Fatranská Fatranská 14, 94901 Nitra 22.06.2018
Meno: Erika Kupková Kontakt: zsfatranskanr@gmail.com 0904212501
Šport pre každého + BOD Olympionikov 6, 97101 Prievidza 22.06.2018
Meno: Rudolf Slíž Kontakt: olym.klub.pd@gmail.com 0911525109
Olympijský deň Kukučínova 26, 85106 Bratislava 22.06.2018
Meno: Ivana Motolíková Kontakt: motolikova@olympic.sk 0907980945
Olympiáda ZŠ Medzibodrožia 10. ročník Rákocziho 23, 077 01 Kráľovsky chlmec 22.06.2018
Meno: Ivan Beňo Kontakt: skola@soukchlmec.edu.sk 0907 994 066
Olympijský deň ZŠ Drahovce ZŠ Drahovce 22.06.2018
Meno: PhDr. Miroslava Rojková Kontakt: 033/7783529
Olympijský deň Gymnázium P.d. Coubertina, Piešťany Gymnázium Piešťany 22.06.2018
Meno: Radim Urban Kontakt: 0907749338
Miniolympiáda materských škôl Dolná 57/37, 96701 Kremnica 21.06.2018
Meno: monika golhová Kontakt: monika.golhova2@gmail.com 0903017644 Príloha
Hry II. školskej olympiády ZŠ Jahodníckej Martin 2018" Ul.jahodnícka 1, 036 01 Martin 21.06.2018
Meno: Elena Smidtová Kontakt: smidtova@pobox.sk +421907390731 Príloha
Olympijský deň 2018 Lieskovec (Zvolen) 21.06.2018
Meno: Lucia Miklianová Kontakt: lucqaq.lm@gmail.com Príloha
Branný pretek Jesenského 259/6, 017 44 Považská Bystrica 21.06.2018
Meno: Ivan Židzik Kontakt: zidzo@azet.sk 0904 594 512
Sparťanské hry Litoměřická 32, 95193 Topoľčianky 21.06.2018 - 22.06.2018
Meno: Jozef Barát Kontakt: barat.jozef@gmail.com 0904158938
Olympijský festival Hlavná 198, 95178 Kolíňany 21.06.2018 - 25.06.2018
Meno: Július Masaryk Kontakt: zskolinany@zskolinany.edu.sk 0918157468
Beh olympijského dňa Kňažia 455, 026 01 Dolný Kubín 21.06.2018
Meno: Štefan Belvončík Kontakt: msszdk@stonline.sk 0915 847 514 Príloha
Olympijské spomienky Štefánikova 39, 05921 Svit 21.06.2018
Meno: Mgr. Peter Čuňočka Kontakt: cunockapeter@gmail.com +421908970743
Olympijský deň na Kysuciach Stará Bystrica 599, 02304 Stará Bystrica 21.06.2018 - 22.06.2018
Meno: Natália Trocha Kontakt: endriu04@interia.eu 0903103047 Príloha
Akadémia ZŠ Pankúchova pri príl.30 výročia školy Aula Ekonomickej VŠ 21.06.2018
Meno: Riaditeľ ZŠ Rác Kontakt: faha@atletikasvk.sk
Cvičme v rytme s CVČ Spojená škola, Hradná 7, Komárno 21.06.2018
Meno: Mgr. Orsolya Csernyanszky Kontakt: 0905669340
Kováčovská olympiáda Trávniky 13, 962 37 Kováčová 21.06.2018
Meno: Lucia Parobková Kontakt: lucia.parobkova@gmail.com 0904335549
Olympizmus a OH Plzenská 1, 08047 Prešov 21.06.2018 - 26.06.2018
Meno: Štefan Dankovič Kontakt: dankovic@spse-po.sk 0908617187
Školská olympiáda Halenárska 45, 91700 Trnava 21.06.2018
Meno: Marcela Kubišová Kontakt: jurajamacka@gmail.com 0908133043 Príloha
Olympijský deň Hlavná 198, 95178 Kolíňany 21.06.2018 - 22.06.2018
Meno: Július Masaryk Kontakt: zskolinany@zskolinany.edu.sk 0918157468 Príloha
Školská olympiáda - láska k pohybu a vedomostiam Tokajícka 24, 821 03 Bratislava 21.06.2018
Meno: Eva Kačmáriková Kontakt: kacmarikova.eva@tokajicka.sk 0903176729
Duch olympiády na výtvarnej výchove, olympiáda úsmevom Mierová 46, 82105 Bratislava 21.06.2018
Meno: Monika Sťahuliaková Kontakt: moniseli64@gmail.com 0903545710
Nočný turnaj vo futsale Beňovského 358/100 358/100, 92203 Vrbové 21.06.2018 - 22.06.2018
Meno: Pavol Koiš Kontakt: fcst@post.sk 0908113200
Explózia radosti a pohybu Ščasného 22, 94901 Nitra 21.06.2018
Meno: Branislav Budiš, Mgr. riaditeľ školy Kontakt: zsscasneho@gmail.com 0911 538 604 Príloha
Majstrovstvá SR vo vodnom póle U11 Horná ulica 5377, 03861 Vrútky 21.06.2018 - 24.06.2018
Meno: Mirka Dvoranová Kontakt: mirka.dvoranova@gmail.com 0911602023 Príloha
Olympijský deň ZŠ Atómová Trnava ZŠ atómová Trnava 21.06.2018
Meno: Mgr. Benedikovičová Emília Kontakt: 033/3236840
Olympijský deň Trakovice ZŠ Trakovice 21.06.2018
Meno: PaedDr. Róbert Harsányi Kontakt: 033/7434159
Olympijský deň ZŠ Vinohrady nad Váhom ZŠ Vinohrady nad Váhom 21.06.2018
Meno: Ing. Peter Šiška Kontakt: 031 789 92 21
Olympijský deň ZŠ Brezová, Piešťany ZŠ Brezová, Piešťany 21.06.2018
Meno: Bronislava Fačkovcová Kontakt: 421 33 7623307
Olympijský deň Gymnázium Vrbové Gymnázium Vrbové 21.06.2018
Meno: Mgr. Henrieta Gromanová Kontakt: 033/7791495
Olympijský deň Veľké Kostoľany ZŠ Veľké Kostoľany 21.06.2018
Meno: Mgr. Ľudmila Koreňová Kontakt: 0911360321
Olympijský deň ZŠ Spartakovská Trnava ZŠ Spartakovská Trnava 21.06.2018
Meno: Mgr. Lýdia Gašparovičová Kontakt: 0918540870
Školský turnaj v Kin balle Predmestská 82, 01001 Žilina 20.06.2018
Meno: Katarína Jurkovičová Kontakt: jurkovicova.katka@gmail.com 0904375065
Nočná hra Jesenského 259/6, 017 44 Považská Bystrica 20.06.2018 - 21.06.2018
Meno: Ivan Židzik Kontakt: zidzo@azet.sk 0904 594 512
Súčinnosť školy s armádou SR Podskalie 20.06.2018 - 21.06.2018
Meno: Ivan Židzik Kontakt: zidzo@azet.sk
23.ročník športovej olympiády detí materských škôl o potovný pohar primátora mesta Jána Noska Československej armády 26, 974 01 Banská Bystrica 20.06.2018
Meno: Ivona Benedeková Kontakt: ivona.benedekova@banskabystrica.sk 0902789218 Príloha
Športujeme s rodinou ZŠ Sídl. SNP Galanta 20.06.2018
Meno: Mgr.Eva Danková Kontakt: zastupkyna.zssnpga@gmail.com
V zdravom tele zdravý duch Bazovského 1, 94901 Nitra 20.06.2018
Meno: Marta Varagová Kontakt: marta.varagova@gmail.com 0911700629
Škola v pohybe Školská1 1, 98601 Fiľakovo 20.06.2018
Meno: Patrícia Farkašová Kontakt: patricia.farkasova117@gmail.com 0908906727
Školský turnaj vo futbale žiakov 2018 SOŠ Cintorínska 4, 950 50 Nitra 20.06.2018
Meno: Mgr. Patrik Feben Kontakt: patrik.feben@gmail.com +421902790288
Naša olympiáda Školská 252, 95175 Beladice 20.06.2018
Meno: Michal Homola Kontakt: zsbeladice@gmail.com 0908714335
Vzdravom tele zdravý duch - Mesto Nitra Bazovského 1, 94911 Nitra 20.06.2018
Meno: Marta Varagová Kontakt: marta.varagova@gmail.com 0911700629
OLYMPIJSKÝ DEŇ v Žiline Žilina 20.06.2018
Meno: Michal Staňo Kontakt: 0908 936 689
Olympijský deň - Bystrany 2018 Bystrany 13 13, 05362 Bystrany 20.06.2018
Meno: Tomáš Melničuk Kontakt: melnicuktomas@gmail.com 0911026756 Príloha
Olympiáda v MŠ Československej armády 1590, 069 01 Snina 20.06.2018
Meno: Petra Jankajová Kontakt: mscsa@stonline.sk 0911359306
Školská športová olympiáda Einsteinova 35, 85203 Bratislava 5 20.06.2018
Meno: Veronika Prutkayová Kontakt: gymnaziumeinsteinova@gmail.com 0907191659 Príloha
Beh olympijského dňa Bánov kpt.Nálepku 34, 94101 Bánov 20.06.2018
Meno: Denisa Slížová Kontakt: zssms@banov.sk 0900202304
Olympiáda škôlkarov Halenárska 45, 917 01 Trnava 20.06.2018
Meno: Marcela Kubišová Kontakt: jurajamacka@gmail.com 0908133043
Športové hry J. Švermu 1736/14, 960 78 Zvolen 20.06.2018 - 27.06.2018
Meno: Peter Šimun Kontakt: petoalubka@gmail.com 0907 812 013
V zdravom tele zdravý duch Nová 143, 94638 Radvaň nad Dunajom 20.06.2018
Meno: Magdaléna Fónadová Kontakt: fonadmagdi@gmail.com 0904157647 Príloha
Mesto Nitra - Olympijský trojboj Štefánikova trieda 128, 94901 Nitra 20.06.2018
Meno: Renata Supuková Kontakt: msstefanikova@smsnitra.sk 0908853284
Beseda a tréning s Dominikom Hrbatým Mierová 46, 82105 Bratislava 20.06.2018
Meno: Monika Sťahuliaková Kontakt: moniseli64@gmail.com 0903545710
Kalokagatia 2018 Rybníková 6, 917 01 Trnava 20.06.2018 - 21.06.2018
Meno: Ján Godál Kontakt: ok.trnava@gmail.com 0905614737
Olympiáda MŠ Nitra Štefániková trieda 60, 94901 Nitra 20.06.2018
Meno: Róbert Šiška Kontakt: Robert.Siska@msunitra.sk 037/65 02 389
MŠ Šulekovo Ľudmily Podjavorinskej 8, 920 03 Hlohovec-Šulekovo 20.06.2018
Meno: Danka Bokorová Kontakt: riaditel@mssulekovo.sk 0911898895
OD - Gymnázium J.Lettricha v Martine J.Lettricha 2, 036 01 Martin 20.06.2018
Meno: Magdaléna Sedláčková Kontakt: magdalenkasedlackova@gmail.com 0905 594 171
OD mestská časť Nad Jazerom Šturova 32, 040 01 Košice 20.06.2018
Meno: Tomaš Čech Kontakt: cechatomas@gmail.com 0905387977
Olympijský atletický deň pre 3.-4. r. ZŠ v PD Olympionikov 6, 97101 Prievidza 20.06.2018
Meno: Rudolf Slíž Kontakt: olym.klub.pd@gmail.com 0911525109
Športom za zdravím 2018 Bátorove Kosihy 19.06.2018
Meno: Alena Bazsóová Kontakt: bazal@azet.sk
Výstup na Podskalský Roháč Jesenského 259/6, 017 44 Považská Bystrica 19.06.2018
Meno: Ivan Židzik Kontakt: zidzo@azet.sk 0904 594 512
Olympijský deň - Námestie v pohybe Hlavné námestie 1, 936 01 Šahy 19.06.2018
Meno: Angelika Révész Kontakt: olympic@sahy.sk 0905340287 Príloha
Mesto Nitra Radi športujeme Za Humnami 28, 94901 Nitra 19.06.2018
Meno: Renáta Klemanová Kontakt: mszahumnami@smsnitra.sk 0907352715
Beh olympijského dňa Trojičné námestie 1, 917 01 Trnava 19.06.2018
Meno: Peter Toman Kontakt: ok.trnava@gmail.com 0907313962 Príloha
Olympijský deň v prírode Školská 2, 07101 Michalovce 19.06.2018 - 20.06.2018
Meno: Radmila Hajdúková Kontakt: r.hajdukova@gmail.com +421905967930
Olympijský deň v prírode Školská 2, 07101 Michalovce 19.06.2018 - 20.06.2018
Meno: Radmila Hajdúková Kontakt: r.hajdukova@gmail.com +421905967930
1.Školské olympijské hry Levická 25, 93587 Santovka 19.06.2018
Meno: Andrea Ivanová Kontakt: zssantovka@gmail.com 0949811505
Olympijský deň na spojenej škole - 3. ročník Centrálna 464, 08901 Svidník 19.06.2018
Meno: Branislav Popik Kontakt: popikb@mail.com 0907466977
Mesto Nitra - Olympijský deň v MŠ Čajkovského Čajkovského 3, 949 11 Nitra 19.06.2018
Meno: Viera Sádovská Kontakt: mscajkovskeho@smsnitra.sk 0905 819 609
Majstrovstvá Slovenska v basketbale dievčat Ing. Kožucha 11, 05201 Spišská Nová Ves 19.06.2018 - 21.06.2018
Meno: Eva Murgáčová Kontakt: evamurgacova@centrum.sk 0904548499
Vykročte za zdravím - účasť na Olympijskom dni Šahy - námestie 19.06.2018
Meno: Angelika Révész Kontakt: olympic@sahy.sk
Za olympijskými kruhmi do starobylej Nitry Mierová 46, 82105 Bratislava 19.06.2018
Meno: Monika Sťahuliaková Kontakt: moniseli64@gmail.com 0903545710
Enviroprojekt Komenského 3, 05311 Smižany 19.06.2018
Meno: Terézia Krivdová Kontakt: tereza.krivdova@post.sk 0905973501 Príloha
Enviroprojekt Smižany, Slovenský raj 19.06.2018
Meno: Mgr. Terézia Krivdová Kontakt: 0905973501
Olympijský deň MŠ Čajkovského Čajkovského 496/3, 94901 Nitra 19.06.2018
Meno: Miroslav Mlynek Kontakt: mlynekmiroslav@gmail.com 0905725190
BOD MŠ a rodičia s deťmi Liešťany okr. PD Olympionikov 6, 97101 Prievidza 19.06.2018
Meno: Rudolf Slíž Kontakt: olym.klub.pd@gmail.com 0911525109
olympijsky deň LNOVO2 Nám. L. Novomeského 2, 04001 Košice 19.06.2018 - 20.06.2018
Meno: Gabriela Polakova Kontakt: polakova.zsnovomke@gmail.com +421907452145
olympijský deň Stromová 34, 92101 Piešťany 19.06.2018
Meno: Zuzana Luknárová Kontakt: zuzana.luknarova@gmail.com 0907793592 Príloha
Olympijský deň HA Piešťany Hotelová akadémia Piešťany 19.06.2018
Meno: Ing. Ladislav Blaškovič Kontakt: 033/772 64 31
S florbalom sa hýbeme Štefánikova 39, 05921 Svit 18.06.2018
Meno: Peter Čuňočka Kontakt: cunockapeter@gmail.com +421908970743
Šport spája školy Fándlyho 751, 92601 Sereď 18.06.2018
Meno: Jana Vašková Kontakt: mosqytka19@azet.sk 0905847176
OFDM pre 1.stupeň ZŠ Hodžova 25, 03101 Liptovský Mikuláš 18.06.2018
Meno: Roman Králik Kontakt: oklm@centrum.sk 0911641241
Olympíjský deň Mojmírova 2, 95301 Zlaté Moravce 18.06.2018
Meno: Miroslava Miklová Kontakt: jurekova.m@gmail.com 0915900204
Vedomostný olympijsky kvíz SOV pre základné škoy Ul. Ing. Kožucha 11, 05201 Spišská Nová Ves 18.06.2018 - 22.06.2018
Meno: Eva Murgáčová Kontakt: evamurgacova@centrum.sk 0904548499
SM SYSTÉM, júl 2018 Starý Smokovec 18.06.2018 - 02.07.2018
Meno: Mgr. Jana Kopačová Jánošíková Kontakt: janka-janosikova@seznam.cz
Tenis ZŠ Mierová 46, Bratislav 18.06.2018 - 09.07.2018
Meno: Gabriela Hasajová Kontakt: 0243292180 Príloha
Olympijský deň - zdravý život Školská 485, 92581 Diakovce 18.06.2018
Meno: Gabriel Jonás Kontakt: jonas.gabi86@gmail.com 0904325032
Beh olympijského dňa Liptovský Mikuláš - verejnosť Ondrašová 11, 03101 Liptovský Mikuláš 17.06.2018
Meno: Roman Králik Kontakt: oklm@centrum.sk 0911641241
Olympijský pedál 2018 Michalovce Školská 2, 07101 Michalovce 17.06.2018
Meno: Radmila Hajdúková Kontakt: r.hajdukova@gmail.com +421905967930
OD-Poďme deti baviť pohybom Športová hala Martin 16.06.2018
Meno: Mgr. Ladislav Bíro Kontakt: 0905613455
Trávnica v pohybe Cintorínska70/1 70/1, 94146 Trávnica 16.06.2018
Meno: Ľubomír Levák Kontakt: lubino.lev@gmail.com 0905689802
My to zvládneme - turistika Ul. Ing. O. Kožucha 11, 05201 Spišská Nová Ves 16.06.2018
Meno: Jozef Bakó Kontakt: bakojozefsnv@gmail.com 0907745557
OD - bavme deti pohybom Novomeského 1, 036 01 Martin 16.06.2018
Meno: Elena Šmidtová Kontakt: smodtova@pobox.sk 0907 390 731 Príloha
bambuľkáčska olympiáda 3 - školské kolo Svätoplukovo 331, 95116 Svätoplukovo 15.06.2018
Meno: Monika Píteková Kontakt: mssvatoplukovo@gmail.com 0907960448
Športujeme s lienkou Lenkou Hlavná 323, 95177 Ladice 15.06.2018 - 16.05.2018
Meno: Monika Beňová Kontakt: monika42311@azet.sk 0911691103
12 hod in-line maratón Kňažia 455 455, 026 01 Dolný Kubín 15.06.2018
Meno: Štefan Belvončík Kontakt: msszdk@stonline.sk 0915 847 514 Príloha
Olympijský deň s rodinou 2018 Kňažia 455, 026 01 Dolný Kubín 15.06.2018
Meno: Silvia Kompanová Kontakt: sisaeo@gmail.com 0903 593 226 Príloha
1.žiacka konferencia o športe Michalovce Školská 2, 07101 Michalovce 15.06.2018
Meno: Radmila Hajdúková Kontakt: r.hajdukova@gmail.com +421905967930
Žiacka konferencia o športe Michalovce Školská 2, 07101 Michalovce 15.06.2018
Meno: Radmila Hajdúková Kontakt: r.hajdukova@gmail.com +421905967930
Olympijský deň Mikszátha 1, 97901 Rimavská Sobota 15.06.2018
Meno: Jana Kureková Kontakt: jana.kurekova1@gmail.com +421904880760
Olympijský deň Staromlynská 2, 94905 Nitra- Horné Krškany 15.06.2018 - 20.06.2018
Meno: PhDr. Martina Veseľková Kontakt: msstaromlynska@smsnitra.sk 037/741 65 92
Olympijský deň Šafárikova 56, 982 01 Tornaľa 15.06.2018
Meno: Eva Šimková Kontakt: riaditel@sostornala.sk 0905941283
Deň rodiny ZŠ s MŠ Kotešová 15.06.2018
Meno: Sakalová Alena, Hollánová Ľubomíra Kontakt: hollanova@gmail.com
Turistický výstup zamestnancov školy Partizánska 1059, 06901 Snina 15.06.2018 - 17.06.2018
Meno: Hana Mišková Kontakt: hanamiskova@centrum.sk 0915867106
Deň rodiny a Beh olympijského dňa Školská 22, 946 57 Svätý Peter 15.06.2018 - 28.06.2018
Meno: Marek Mazan Kontakt: marek.mazan@azet.sk 0917 278 453
Olympijský deň s rodinou Kňažia 455, 026 01 Dolný KUbín 15.06.2018
Meno: Silvia Kompanová Kontakt: sisaeo@gmail.com 0903 593 226
OD - Yetiland Novomeského 1, 036 01 Martin 15.06.2018
Meno: Lukáš Fiala Kontakt: lukasfiala@gmail.com 0907 564 285
Olympijský deň Bojničky ZŠ Bojničky 15.06.2018
Meno: Mgr. Ivan Král Kontakt: 033/733 00 26
Kalokagatia SŠ /Gymnázium Petra Pázmáňa s VJM - Pázmány Péter Gimnázium/ Letomostie 3, 94061 Nové Zámky 14.06.2018
Meno: Zoltán Soóky Kontakt: sookyzoltan@yahoo.com 0907148044 Príloha
Župná kalokagatia - mladý záchranár 2018 Nitrianska cesta 61, 94001 Nové Zámky 14.06.2018
Meno: Michal Vavro Kontakt: vavro.szsnz@gmail.com 0918531658
Olympijská dúha ZŠ Sídl. SNP Galanta 14.06.2018
Meno: Mgr.Eva Danková Kontakt: zastupkyna.zssnpga@gmail.com
Mesto Nitra - Rodinná olympiáda Párovská 36, 949 01 Nitra 14.06.2018
Meno: Jana Hollová Kontakt: hollovaj@gmail.com 0907 752 445
ŽUPNÁ KALOKAGATIA – MLADÝ ZÁCHRANÁR Nitrianska 61, 94001 Nové Zámky 14.06.2018
Meno: Mária Leckéšiová Kontakt: maja50@centrum.sk 0907105465
Mini-enviro olypiáda Martin-mestský park Malá Hora 14.06.2018
Meno: Mgr.Dušan Haško Kontakt: dusan.hasko@cce.sk
Olympijský festival detí a mládeže Senecká 2, 90201 Pezinok 14.06.2018
Meno: Milan Pastucha Kontakt: liman26@gmail.com 0918758119
Perfect Day a Beh Olympijského dňa v ZOO ZOO Košice, Kavečany, Ul. Široká 31, 04001 Košice 14.06.2018
Meno: Mário Švec Kontakt: mario.svec@sportgymke.sk 0905267973 Príloha
Óooo šport Školská 2, 07101 Michalovce 14.06.2018
Meno: Radmila Hajdúková Kontakt: r.hajdukova@gmail.com +421905967930
Vybíjaná zmiešaných družstiev - 4. ročníky Základná škola Márie Rázusovej-Martákovej, Liptovský Mikuláš 14.06.2018
Meno: Mgr I. Bačíková Kontakt: klockova.danka@gmail.com Príloha
Kalokagatia – Mladý záchranár, oblastné kolo Budovateľská 32, 94501 Komárno 14.06.2018
Meno: Viera Gálová Kontakt: viera007@post.cz 0903566521
Beh zdravia Exnárova 6, 82103 Bratislava 14.06.2018
Meno: Jana Vančová Kontakt: janavancova5@gmail.com 0911031581
Olympijský deň Bratislavská 22, 931 01 Šamorín 14.06.2018
Meno: Csaba Orosz Kontakt: viceprimator@samorin.sk 0905100033
OŠG Perfect Day v košickej ZOO Tr. SNP 117, 040 11 Košice 14.06.2018
Meno: Tatiana Paedr Švecova Kontakt: tatiana.svecova@sportgymke.sk 0907 292 896
Olympijký deň Brezno 2018 Hutná 3, 97400 Banská Bystrica 14.06.2018 - 15.06.2018
Meno: Milutín Černák Kontakt: milutim@brnet.sk 0486117645
Župná kalokagatia Nábr. K. Petroviča 1571, 031 04 Liptovský Mikuláš 13.06.2018
Meno: Anna Dvorščáková Kontakt: oalm@oalm.eu 0905435162 Príloha
OD 2018 Lučenec Čajkovského 16, 98401 Lučenec 13.06.2018
Meno: Jaroslav Žingor Kontakt: zralok31@centrum.sk 0907057860 Príloha
Olympiáda špeciálnych škôl regiónu Kysúc OK KYSUCE Komenského 752, 022 01 Čadca 13.06.2018
Meno: Jaroslav Klus Kontakt: jaroslavklus82@gmail.com +421905767064
Malá letná olympiáda Halenárska 45, 91700 Trnava 13.06.2018
Meno: Marcela Kubišová Kontakt: jurajamacka@gmail.com 0908133043
Šaľská olympiáda Hollého 40, 92705 Šaľa Veča 13.06.2018
Meno: Žaneta Gužíková Kontakt: 1zaneta.guzikova@gmail.com 0907291859
Olympiáda základných škôl Považskej Bystrice Školská 235/10, 01701 Považská Bystrica 13.06.2018
Meno: Soňa Kovárová Kontakt: 3zs@povazska-bystrica.sk 0911 225 125
My to zvládneme - posilňovanie Ul. Ing. Kožucha 11, 05201 Spišská Nová Ves 13.06.2018
Meno: Eva Murgáčová Kontakt: evamurgacova@centrum.sk 0904548499
Olympijský deň Trnavská 2993/21, 010 08 Žilina 13.06.2018
Meno: Elena Kubalová Kontakt: trnavskams@gmail.com 0911962570
olympijské dňi vo Fiľakove Čajkovského 16, 98401 Lučenec 13.06.2018 - 25.06.2018
Meno: Jaroslav Žingor Kontakt: zralok31@centrum.sk 0907057860
OD - ZŠ s MŠ Ul.J.V.Dolinského, Martin 8 Novomeského 1, 036 01 Martin 13.06.2018
Meno: Elena Šmidtová Kontakt: smidtova@pobox.sk 0907 390 731
OFDM Liptovský Mikuláš pre materské školy nábr. Dr.A.Stodolu 1932, 03101 Liptovský Mikuláš 12.06.2018
Meno: Roman Králik Kontakt: oklm@centrum.sk 0911641241 Príloha
KALOKAGATIA 2018 Jedľoviny Martin 12.06.2018
Meno: Mgr. Jana Hanečáková Kontakt: janahanecakova1@gmail.com
OK Spiš - OFS detí MŠ Iliašovce 155, 05311 Iliašovce 12.06.2018
Meno: Andrea Baluchová Kontakt: andrea.baluchova@smizany.sk 0918963798
bambuľkáčska olympiáda 3, triedne kolo Svätoplukovo 331, 95116 Svätoplukovo 12.06.2018
Meno: Monika Píteková Kontakt: mssvatoplukovo@gmail.com 0907960448
Stolný tenis - medzitriedny turnaj Cabajská 6, 94901 Nitra 12.06.2018
Meno: Peter Stračár Kontakt: stracar.peter@gmail.com 0948721972
Mesto Nitra - Letná športová olympiáda detí z 26 MŠ mesta Nitra Štefánikova trieda 60, 950 06 Nitra 12.06.2018
Meno: Magdaléna Feketeová Kontakt: feketeova@msunitra.sk 0907 786 496
volejbalový a florbalový turnaj Hradná 534, 033 14 Liptovský Hrádok 12.06.2018 - 15.06.2018
Meno: Zuzana Gejdošová Kontakt: zuzanagejdosova@zoznam.sk 0904162390
Kalokagatia Mládežnícka 22, 93601 Šahy 12.06.2018
Meno: Monika Gajdácsová Kontakt: gajdacs.monika@gmail.com 0907488383
Školská olympiáda a BOD Prakovce 282, 05562 Prakovce 12.06.2018
Meno: Mgr. Jarmila Pindrochová Kontakt: jarmilapindrochova@gmail.com 0908354680
Fair Play MŠ Tatranská / MŠ Za Vodou 12.06.2018
Meno: Zdenka Pavlovskú Kontakt: 0903567843
Olympijský deň - Kalokagatia SŠ /Stredná umelecká škola Ladislava Bielika, Vajanského 23, Levice/ Športový areál, Turecký rad 5, 934 01 Levice 12.06.2018
Meno: Vojtech Lohyňa Kontakt: vojtech11@gmail.com 0903816444 Príloha
Olympiáda materských škôl Považskej Bystrice Školská 235/10, 01701 Považská Bystrica 12.06.2018
Meno: Soňa Kovárová Kontakt: 3zs@povazska-bystrica.sk 0911225125
Olympijský deň materských škôl Iliašovce 155, 053 11 Iliašovce 12.06.2018
Meno: Monika Gondová Kontakt: msiliasoce1@gmail.com +421911435982 Príloha
Beh olympijského dňa Malinovského 1, 977 01 Brezno 12.06.2018 - 14.06.2018
Meno: Anna Šulejová Kontakt: sulejova.a@gmail.com 0903 295 611
Beh olympijského dňa Malinovského 1, 977 01 Brezno 12.06.2018 - 14.06.2018
Meno: Anna Šulejová Kontakt: sulejova.a@gmail.com 0903 295 611
My to zvládneme - šortrek Ing. O. Kožucha 11, 05201 Spišská Nová Ves 12.06.2018
Meno: Bohuslav Vaľko Kontakt: riaditel.zskozuchova.snv@gmail.com 0905443136
Olympiada MŠ v Iliašovciach Štadión Iliašovce 12.06.2018
Meno: Andrea Baluchová Kontakt: 0903241794
Slnko, piesok, lopta = olympijský beach volleyball Mierová 46, 82105 Bratislava 12.06.2018
Meno: Monika Sťahuliaková Kontakt: moniseli64@gmail.com 0903545710
Hýb sa, uč sa, objavuj.... Kremnička 10, 974 05 Banská Bystrica 11.06.2018
Meno: Mária Pásztorová Kontakt: pasztorova@stavebnabb.eu 0903 805 341
Hýb sa, uč sa, objavuj... Kremnička 10, 974 05 Banská Bystrica 11.06.2018
Meno: Mária Pásztorová Kontakt: pasztorova@stavebnabb.eu 0903 805 341 Príloha
OLYMPIÁDA 2018 Hattalova 968/33 968/33, 02901 Námestovo 11.06.2018
Meno: Daniela Gejdošová Kontakt: dgejdosova2@gmail.com 0918311626
Olympijské hry Sasinkova 1, 951 41 Lužianky 11.06.2018
Meno: Katarína Búcorová Kontakt: bucorova@azet.sk 0908139713 Príloha
Pohyb to je zdravie MŠ zvolenská 23, Nitra 11.06.2018
Meno: Margita Kollerová Kontakt: mardzsit@gmail.com
OK KYSUCE Olympijský deň MŠ OK KYSUCE, Komenského 752, 022 01 Čadca 11.06.2018
Meno: Jaroslav Klus Kontakt: jaroslavklus82@gmail.com +421905767064
My to zvládneme - gymnastika Ing. Kožucha 11, 05201 Spišská Nová Ves 11.06.2018
Meno: Eva Murgáčová Kontakt: evamurgacova@centrum.sk 0904548499
Beh pre zdravie Areál ZŠ Kotešová 11.06.2018
Meno: Hollánová Ľubomíra Kontakt: hollanova@gmail.com
Chrobáčiky olympionici Čab 57 57, 95124 Čab 11.06.2018
Meno: Petra Danáčová Kontakt: petradanacova204@gmail.com +421910325224
Školské kolo o olympizme pre 1. stupeň Ing. O. Kožucha 11, 05201 Spišská Nová Ves 11.06.2018 - 15.06.2018
Meno: Eva Murgáčová Kontakt: evamurgacova@centrum.sk 0904548499
Olympijský festival 2018 Ľudmily Podjavorinskej 22, 08005 Prešov 11.06.2018 - 28.06.2018
Meno: Martin Sopko Kontakt: msopko@centrum.sk 0918137833
ŠKD a Denzz Industry Ul. Ing. Kožucha 11, 05201 Spišská Nová Ves 11.06.2018
Meno: Eva Murgáčová Kontakt: evamurgacova@centrum.sk 0904548499
Mesto Nitra- "Celá škôlka v pohybe", MŠ Staromlynská 2, Staromlynská 2, 94905 Nitra-Horné Krškany 10.06.2018 - 30.06.2018
Meno: PhDr. Martina Veseľková Kontakt: msstaromlynska@smsnitra.sk 037/741 65 92
PRESSBURG TRIATHLON 2018 BRATISLAVA 09.06.2018
Meno: PhDr. Denis Barna Kontakt: etriatlon@etriatlon.sk Príloha
ENGERUN 2018 Bratislava 09.06.2018
Meno: PhDr. Denis Barna Kontakt: etriatlon@etriatlon.sk
OD-Slovenský pohár v gymnastike Telocvičňa ZŠ Hany Zelinovej vo Vrútkach 09.06.2018
Meno: Elena Režná Kontakt: 0902707778
Župná kalokagatia Rosinská cesta 4, 010 08 Žilina 08.06.2018
Meno: Mária Jakubíková Kontakt: jakubikmaria@gmail.com 0904485613
Vybíjaná dievčatá - medzitriedny turnaj Cabajská 6, 94901 Nitra 08.06.2018
Meno: Dana Febenová Kontakt: dana.febenova@sosp.sk 0902819076
olympiada zajačikov Hviezdoslavova 32, 936 01 Šahy 08.06.2018
Meno: Mária Jánošíková Kontakt: mshviezdoslavova32@sahy.sk 0905 489 753
Medzinárodné športové stretnutie stredoškolákov SNP 41, 93601 Šahy 08.06.2018
Meno: Tibor Csáky Kontakt: tibco74@azet.sk 0918379544
Olympijský deň - 628, 941 41 Bešeňov 08.06.2018
Meno: Judita Horváthová Kontakt: jutkahorvi@gmail.com 0905 478 409
Deň olympijského behu Základná škola 628 628, 94141 Bešeňov 08.06.2018
Meno: Andrea Šimonová Kontakt: simonova.ada@post.sk 0908704828
Olympíjsky deň na Hotelovke Radničné námestie 1, 052 01 Spišská Nová Ves 08.06.2018
Meno: Matúš Grznár Kontakt: grznar.matus@gmail.com 0903764162
Mesto Nitra - Deň rodiny v MŠ Belopotockého 2, Nitra Dražovce 08.06.2018
Meno: Mgr. Ľuboslava Macievičová Kontakt: l.macievicova@gmail.com Príloha
Deň olympijského behu Bešeňov 628, 94141 Bešeňob 08.06.2018
Meno: Andrea Šimonová Kontakt: simonova.ada@post.sk 0908704828
XXXVI.Mestská športová olympiáda Michalovce Komenského 34, 07101 Michalovce 08.06.2018
Meno: Radmila Hajdukova Kontakt: r.bajdukova@gmail.com 0905967930
Olympijský deň Ústredie 976, 02322 Klokočov 08.06.2018
Meno: Ľubomír Kadura Kontakt: cvcklokocov@gmail.com 0908851919
Spišské športové hry detí a mládeže Radničné námestie 7, 05201 Spišská Nová Ves 08.06.2018
Meno: Dana Mrnková Kontakt: dana.mrnkova@mestosnv.sk +4219488642292 Príloha
Olympijský deň v Špačinciach Hlavná 626/2, 919 51 Špačince 08.06.2018
Meno: Peter Kalapoš Kontakt: peter.kalapos@gmail.com 0907 13 44 66 Príloha
Olympijský deň v Hlohovci Obchodná akadémia,Tehelná 4, 92001 Hlohovec 08.06.2018
Meno: Katarína Turzova Kontakt: turzova.k@gmail.com 0905391116 Príloha
Olympijský deň ZŠ s MŠ Trakovice Trakovice10 10, 919 33 Trakovice 08.06.2018
Meno: Róbert Harsányi Kontakt: zstrakovice@gmail.com 0949507387 Príloha
2. hry atletickej olympiády v ZŠ Nižná Slaná Letná 14, 049 23 Nižná Slaná 08.06.2018
Meno: Ivan. Záhoranský, Mgr. Kontakt: ivan.zahoransky@gmail.com +421 918 907 347 Príloha
Beh olympijského dňa ZŠ Plešivec Gemerská 1, 049 11 Plešivec 08.06.2018
Meno: Klaudia Proschingerová, Mgr., Kontakt: didika7575@azet.sk +421 948 631 810
Olympijský deň v ZŠ s MŠ Sokolovce Školská 19, 92231 Sokolovce 08.06.2018
Meno: Mgr. Petronela Gogolová Kontakt: skolasokolovce@gmail.com +421337737127
Spišské športové hry Ul. Ing. Kožucha 11, 05201 Spišská Nová Ves 08.06.2018
Meno: Eva Murgáčová Kontakt: evamurgacova@centrum.sk 0904548499
Olympijský deň Špačince ZŠ Špačince 08.06.2018
Meno: PaedDr. Peter Kalapoš Kontakt: 033/534 02 40
Olympijský deň ZŠ Komenského Vrbové ZŠ Vrbové 08.06.2018
Meno: Mgr. Viera Rapantová Kontakt: 033 7792470
Olympijský deň Sokolovce ZŠ Sokolovce 08.06.2018
Meno: Mgr. Petronela Gogolová Kontakt: 033/773 71 29
Naša letná olympiáda Ľudovíta Fullu 1689/43, 96001 Zvolen 07.06.2018
Meno: Mária Lihocká Kontakt: marialihocka@centrum.sk +421910252861
4.ročník športovej olympiády Ľ. Štúra 318/23, 08901 Svidník 07.06.2018
Meno: Viera Haľková Kontakt: mslstura@svitel.sk +421911946691
Memoriál Evy Kontovej 2018 Zdravotnícka 3, 94001 Nové Zámky 07.06.2018
Meno: Pavol Sáraz Kontakt: palo.saraz@gmail.com 0949701914
Deň olymionikov 8.mája 2, 92701 Šaľa 07.06.2018
Meno: Ingrid Filová Kontakt: msomaja@stonline.sk 09011850992
Športový deň na SOŠ obchodu a služieb Zlaté Moravce Ul. SNP 5, 953 01 Zlaté Moravce 07.06.2018
Meno: Ján Šipoš Kontakt: strodnto@doszm.edu.sk 0903273639
Rozhýb svoje telo Sládkovičova ulica 104, 034 01 Ružomberok 07.06.2018
Meno: Igor Vanko Kontakt: vankoigor@gmail.com 0908 940 835
Olympiáda nádejí Ul. M. R. Štefánika 17, 96501 Žiar nad Hronom 07.06.2018
Meno: Marianna Fronková Kontakt: pedagogikacvczh@gmail.com 0905295556 Príloha
Beh za zdravie 2018 Obrancov mieru 884, 96212 Detva 07.06.2018
Meno: Alena Klimová Kontakt: al.klimova@gmail.com 0907368351
Jaskyňa Zlá diera Lipovce Polárna 1, 04012 Košice 07.06.2018
Meno: Michal Potoma Kontakt: exkpolarka@gmail.com 0907518542 Príloha
Letná športová Olympiáda Tatranská 21, 06401 Stará Ľubovňa 07.06.2018
Meno: Monika Bukovičová Kontakt: msduhovykolotoc@gmail.com 0903567843
Zupná kalokagatia M. Hattalu 2149, 026 01 Dolný Kubín 07.06.2018
Meno: Peter Takáč Kontakt: takacpeter@szsdk.sk 0907 153355
Športová olympiáda detí materských škôl Bošáckej doliny Trenčianske Bohuslavice 255, 91307 Trenčianske Bohuslavice 06.06.2018
Meno: Ivana Nemšáková Kontakt: mstrenc.bohuslavice@gmail.com 0903411772 Príloha
OK Spiš - OFS detí ZŠ Komenského 3, 05311 Smižany 06.06.2018
Meno: Andrea Baluchová Kontakt: andrea.baluchova@smizany.sk 0918963798
ŽUPNÁ KALOKAGATIA 2018 Cintorínska 4, 950 50 Nitra 06.06.2018
Meno: Patrik Feben Kontakt: patrik.feben@gmail.com 0905 790288
Olympijská kvapka krvi 2018 Zdravotnícka 3, 94001 Nové Zámky 06.06.2018
Meno: Pavol Sáraz Kontakt: palo.saraz@gmail.com 0949701914
Prednáška o histórii olympizmu Zdravotnícka 3, 94001 Nové Zámky 06.06.2018
Meno: Pavol Sáraz Kontakt: palo.saraz@gmail.com 0949701914
OD - Olympiáda detí ZŠ podtatranského regiónu Školská 8 583/8, 059 18 Spišské Bystré 06.06.2018
Meno: Mária Jasenčáková Kontakt: maria.jasencak@gmail.com +421903319630
Ekopredškoláčik Materská škola, Profesora Sáru 3, Banská Bystrica 06.06.2018
Meno: Mgr. Michaela Vargová, PhD. Kontakt: 0907357359 Príloha
S fit loptou budem fit ! ZŠ Sídl. SNP Galanta 06.06.2018
Meno: Mgr.Eva Danková Kontakt: zastupkyna.zssnpga@gmail.com
Hýb sa Malý Čepčín Malý Čepčín 35, 038 45 Malý Čepčín 06.06.2018
Meno: Mgr. Zuzana Danišová Kontakt: zsmalycepcin@gmail.com 0908932045
Kalokagatia SŠ Gymnázium, Golianova 68, Nitra Dolnočermánska 64, 94901 Nitra 06.06.2018
Meno: Vladimíra Juráková Kontakt: jurakovavladimira@gmail.com 0908629436
Nitriansky olympijský viacboj Slančíkovej 2, 95050 Nitra 06.06.2018
Meno: Zlata Maniačková Kontakt: sog@spsnr.edu.sk 0903 284 811 Príloha
Olympijský deň 2018-Olympiáda na kolesách Gottwaldova 70/43, 99106 Želovce 06.06.2018
Meno: Andrea Oravcová Kontakt: andrea37@centrum.sk +421918764619
Vedomostná súťaž o olympizme Slančíkovej 2, 95050 Nitra 06.06.2018
Meno: Michal Šafárik Kontakt: misosafarik@gmail.com 0905 917 605
Oympijsky deň športu Hlavná 236/67, 976 52 Čierny Balog 06.06.2018
Meno: Renáta Cabanová Kontakt: szscbalog@azet.sk 0908058652
Mestská športová olympiáda materských škôl Michalovce Okružná 19, 07101 Michalovce 06.06.2018
Meno: Radmila Hajdúková Kontakt: r.hajdukova@gmail.com +421905967930
OLYMPIJSKÝ DEŇ v Lietavskej Lúčke Lietavská Lúčka 06.06.2018
Meno: Mgr.Eva Maníková Kontakt: 0918 490 391
Open Day - Vykročte za zdravím Podzámska 34, 940 01 Nové Zámky 06.06.2018
Meno: Eva Masárová Kontakt: masareva@gmail.com 0903258194
„Ja a môj olympijský sen“ Strečnianska 2, 85105 Bratislava 06.06.2018 - 30.06.2018
Meno: Ľudmila Šulová Kontakt: suloval@centrum.sk +421905234302
Olympijský deň Smižany 06.06.2018
Meno: Mgr. Terézia Krivdová Kontakt: 0905973501, tereza.krivdova@post.sk Príloha
Olympijský deň SŠ NSK Rázusova 2A, 949 01 Nitra 06.06.2018 - 14.06.2018
Meno: Mária Otottová Kontakt: otottova@unsk.sk 0904 469 057
Olympijský deň Komenského 3, 05311 Smižany 06.06.2018
Meno: Terézia Krivdová Kontakt: tereza.krivdova@post.sk 0905973501 Príloha
Piešťanské hry 2018 - Olympijský deň Piešťany 06.06.2018
Meno: Filip Kráľ Kontakt: cvc.piestany@gmail.com Príloha
Olympiáda stredných škôl Nitra Rázusová 2A, 94901 Nitra 06.06.2018
Meno: Mária Ottová Kontakt: maria.ottova@unsk.sk 0904469057
OD - MŠ J.V.Dolinského, Martin 8 Novomeského 1, 036 01 Martin 06.06.2018
Meno: Elena Šmidtová Kontakt: smidtova@pobox.sk 0907 390 731
Olympijský deň Piešťany Piešťany 06.06.2018
Meno: PaedDr. Miroslav Petráš Kontakt: 033/772 65 75
Olympijský festival Pod kalváriou 941, 95501 Topoľčany 05.06.2018 - 06.06.2018
Meno: Mgr. Zuzana Grácová Kontakt: gazu3121@centrum.sk 0918623373
Športujeme pre zdravie 2018 Strečnianska 2, 85105 Bratislava 05.06.2018
Meno: Ludmila Šulová Kontakt: msstrecnianska2@gmail.com +421 905234302 Príloha
XII.ročník Športovej olympiády materských škôl Detvy A. Bernoláka 19, 96212 Detva 05.06.2018
Meno: Anna Fáberová Kontakt: a.faberova@gmail.com +421910906304 Príloha
Beh olympijského dňa ZŠ Zarevúca 18, 034 01 Ružomberok 05.06.2018
Meno: Roman Králik Kontakt: oklm@centrum.sk 0911641241 Príloha
Prijatie výkonného výboru primátorom mesta Michalovce MsÚ Michalovce 05.06.2018
Meno: Radmila Hajdúková Kontakt: r.hajdukova@gmail.com
Olympijský festival Slovenska 2018 - Olympijský deň Ivanská cesta 21, 823 75 Bratislava 05.06.2018
Meno: Eliška Hianiková Kontakt: hianikova@sou.sk 0905 889 054 Príloha
Gymnasti u primátora Michalovce 05.06.2018
Meno: Radmila Hajdúková Kontakt: r.hajdukova@gmail.com
Letný kurz pohybových aktivít v prírode Budovateľská 32, 94501 Komárno 05.06.2018 - 07.06.2018
Meno: Viktor Szabó Kontakt: viktormanu@centrum.sk 0905252445
Olympiáda v MŠ Velčice Velčice 225, 95171 Velčice 05.06.2018 - 06.06.2018
Meno: Diana Magátová Kontakt: dianamagatova@centrum.sk 0917297946 Príloha
Školské kolo v olympizme pre 2.stupeň Ing. O. Kožucha 11, 05201 Spišská Nová Ves 05.06.2018
Meno: Eva Murgáčová Kontakt: evamurgacova@centrum.sk 0904548499
Moja prvá olympiáda - 12. ročník Koperníkova 24, 920 01 Hlohovec 05.06.2018
Meno: Lucia Kováčová Kontakt: duhahc@stonline.sk 0911288350 Príloha
Antické športové hry Mierová 46, 82105 Bratislava 05.06.2018 - 09.07.2018
Meno: Jana Jonáková Kontakt: zsmierova.ba@gmai.com 0903654110 Príloha
Olympijský deň pre ZŠ Hlohovec CVČ Dúha Hlohovec 05.06.2018
Meno: Mgr. Lucia Kováčová Kontakt: 33/73 420 82
Gemerské športové hry žiakov základných škôl ZŠ Zakarpatská Rožňava 04.06.2018 - 08.06.2018
Meno: PhDr. Juraj Králik Kontakt: jurkralik@gmail.com Príloha
Týždeň športu OA PB Považská Bystrica 04.06.2018 - 08.06.2018
Meno: Ivan Židzik Kontakt: zidzo@azet.sk Príloha
Mesto Nitra Olympijský deň Vansovej 6, 94901 Nitra 04.06.2018
Meno: Marta Ďuriančíková Kontakt: madurian@gmail.com 0905132342
Olympiáda škôlkárov Alexyho 26, 949 411 Nitra 04.06.2018
Meno: Elena Paukejeová Kontakt: msalexyho@smsnitra.sk 0907 746 968
„Olympijská míľa“ Duklianska 1, 08001 Prešov 04.06.2018 - 22.06.2018
Meno: Hedviga Rusinková Kontakt: rusinkova.hedviga@spspo.sk 0907973274
Olympijský deň detí Gagarinova 2636/15, 95501 Topoľčany 04.06.2018
Meno: Andrea Mádelová Kontakt: msgagarinova@centrum.sk 0907240160 Príloha
VII. školské olympijské hry Eliáša Lániho 261/7, 01401 Bytča 04.06.2018
Meno: Lenka Hulínová Kontakt: lenkahulinova@gmail.com 0908609150 Príloha
Jánošíková bašta Polárna 1, 04012 Košice 04.06.2018
Meno: Michal Potoma Kontakt: exkpolarka@gmail.com 0907518542 Príloha
Olympiáda v materskej škole Alexyho v Nitre Alexyho 26, 949 11 Nitra 04.06.2018
Meno: Elena Paukejeová Kontakt: msalexyho@smsnitra.sk 0907 746 968
Športovci si čistia ihrisko Ing. Kožucha 11, 05201 Spišská Nová Ves 04.06.2018 - 08.06.2018
Meno: Eva Murgáčová Kontakt: evamurgacova@centrum.sk 0904548499
My to zvládneme - tanečky Ing. Kožucha 11, 05201 Spišská Nová Ves 04.06.2018 - 08.06.2018
Meno: Eva Murgáčová Kontakt: evamurgacova@centrum.sk 0904548499
Pohyb, radosť, zdravie Radvanská 1, 97405 Banská Bystrica 04.06.2018 - 28.06.2018
Meno: Jana Benčíková Kontakt: jana.jergova@post.sk 0907437284 Príloha
cvičenie rodičov s deťmi v parku OK Spiš, Slovenská 58 58, 05201 Spišská Nová Ves 04.06.2018
Meno: viliam Mjartan Kontakt: mjartan.v@stonline.sk 0905702424
Olympijský deň Hviezdoslavova 30, 93581 Šahy 04.06.2018
Meno: Andrea Malková Kontakt: mshviezdoslavova30@sahy.sk 036/7411169
olympijský deň Hviezdoslavova 30, 93601 Šahy 04.06.2018
Meno: Andrea Malková Kontakt: mshviezdoslavova30@sahy.sk 036/7411169
Vedomostný olympijsky kvíz SOV pre verejnosť Ul. Ing.Kožucha 11, 05201 Spišská Nová Ves 04.06.2018 - 08.06.2018
Meno: Eva Murgáčová Kontakt: evamurgacova@centrum.sk 0904548499
Olympijský festival Slovenska 2018 Spojená škola Ľ.Podjavorinskej 22,08005 Prešov 04.06.2018 - 22.06.2018
Meno: Martin Sopko Kontakt: msopko@centrum.sk
Gymnastika v meste Ul. Ing. Kožucha 11, 05201 Spišská Nová Ves 04.06.2018
Meno: Eva Murgáčová Kontakt: evamurgacova@centrum.sk 0904548499
Zdokonaľovací plavecký olympijský výcvik Šturovo Mierová 46, 82105 Bratislava 04.06.2018 - 08.06.2018
Meno: Monika Sťahuliaková Kontakt: moniseli64@gmail.com 0903545710
Stredoškolské hry mládeže OA Hlohovec OA Hlohovec 04.06.2018 - 08.06.2018
Meno: Mgr. Katarína Turzová Kontakt: 033/732584
BIKE FEST ŠÍRAVA Školská 2, 07101 Michalovce 03.06.2018
Meno: Radmila Hajdúková Kontakt: r.hajdukova@gmail.com +421905967930 Príloha
OD - štafeta 100x1000m Školská 160, 059 38 Štrba 03.06.2018
Meno: Mária Jasenčáková Kontakt: maria.jasencak@gmail.com +421903319630
Olympijský deň v materskej škole Klokoč č.1, 962 25 Slatinské Lazy 02.06.2018
Meno: Renata Miadoková Kontakt: ms.klokoc@gmail.com 0948 521 161
My to zvládneme - bedminton Ul. Ing. O. Kožucha 11, 05201 Spišská Nová Ves 02.06.2018
Meno: Jozef Bakó Kontakt: bakojozefsnv@gmail.com 0907745557
Olympijský deň Bratislavská 22, 931 01 Šamorín 02.06.2018
Meno: Erika Oroszová Kontakt: viceprimator@samorin.sk 0948026218
Radosť z pohybu 2018 Bátorove Kosihy 01.06.2018
Meno: Alena Bazsóová Kontakt: bazal@azet.sk Príloha
Školská olympijáda Školská ulica 9, 98554 Lovinobaňa 01.06.2018
Meno: Katarína Šisáková Kontakt: sisakova1@post.sk 0907163 600 Príloha
OD-Rodičia a deti, nezabudnite sa hrať Divadelné námestie Martin 01.06.2018
Meno: PaedDr. Elena Šmidtová Kontakt: 0907 390 731
Olympiáda agátikov Agátová 637, 03104 Liptovský Mikuláš 01.06.2018
Meno: Erika Štricová Kontakt: agatik637@gmail.com 0903248452 Príloha
Olympiáda základných škôl „Kysucký triangel“ Skalité 729 729, 02314 Skalité 01.06.2018
Meno: Mgr. Gabriela Ivanová Kontakt: gabca@centrum.sk 0907254373
OK KYSUCE Mestské športové hry Čadca OK KYSUCE 752, 022 01 Čadca 01.06.2018
Meno: Jaroslav Klus Kontakt: jaroslavklus82@gmail.com +421905767064 Príloha
Olympijský deň Jurkovičova 17, 080 01 Prešov 01.06.2018
Meno: Tatiana Daráková Kontakt: riaditel@msjurkovicova.sk 0911215966
Malá školská olympiáda Areál Spojenej školy, Ulica M.R.Štefánika, Vrútky 01.06.2018
Meno: Mgr. Zuzana Nemčeková Kontakt: nemcekovaz@azet.sk
V zdravom tele, žiť je skvelé Stará Bystrica 680, 02304 Stará Bystrica 01.06.2018
Meno: Anna Balošáková Kontakt: anna.balosakova@gmail.com 0910675113 Príloha
Školské olympijske hry pre žiakov ZŠ Komenského ul. 307/22, 089 01 Svidník 01.06.2018
Meno: Gabriela Haľková Kontakt: gkizova@gmail.com 0904 934 744
Školský olympijský deň Nitrianska Blatnica 3, 95605 Nitrianska Blatnica 01.06.2018
Meno: Marek Pliško Kontakt: zsnblatnica@gmail.com 0907359256
Na deň detí hravo a zdravo Základná škola Kráľová nad Váhom 72 72, 92591 Kráľová nad Váhom 01.06.2018
Meno: Jana Poláčeková Kontakt: janapolacek@centrum.sk 0903/385254
Športujúci študenti OA PB Jesenského 259/6, 017 44 Považská Bystrica 01.06.2018
Meno: Ivan Židzik Kontakt: zidzo@azet.sk 0904 594 512
Olympijský deň na ZŠ Čechynce Nitrianska 1/82, 95107 Čechynce 01.06.2018
Meno: Adriana Vetríková Kontakt: zscechynce@pobox.sk 037/6581228
Challenge Day - Futbal dievčatá, turnaj SŠ Piaristická 6, 94901 Nitra 01.06.2018
Meno: Michal Mišovič Kontakt: mi.mis@azet.sk 0902819076
Slnečná olympiáda Bitúnková 6, 94001 Nové Zámky 01.06.2018 - 04.06.2018
Meno: Irena Berkešová Kontakt: riaditelka@msbitunkova.sk 0910904375
Športujeme na deň detí Rosina 624, 013 22 Rosina 01.06.2018
Meno: Eva Jelšíková Kontakt: zsrosina@gmail.com 0915999973
Oympijský deň Šarišské Bohdanovce 179, 08205 Šarišské BOhdanovce 01.06.2018
Meno: Jozef Gaľa Kontakt: jogalaja@gmail.com 0915479667
Florbalový turnaj zmiešaných družstiev Zdravotnícka 3, 94001 Nové Zámky 01.06.2018
Meno: Pavol Sáraz Kontakt: palo.saraz@gmail.com 0949701914
Olympiáda malých Vševedkov Beethovenova 1, 949 11 Nitra 01.06.2018
Meno: Dana Halamová Kontakt: dana.halamova@gmail.com 0903 239 876
Mesto Nitra - Veľká škôlkárska olympiáda v MŠ Belopotockého 2, Nitra Belopotockého 2, 94901 Nitra 01.06.2018
Meno: Mgr. Ľuboslava Macievičová Kontakt: l.macievicova@gmail.com 0903730238
OD Vysoké Tatry Športová 2, 059 85 Štrbské Pleso 01.06.2018
Meno: Mária Jasenčáková Kontakt: maria.jasencak@gmail.com +421903319630
OD Švábovce Švábovce 180, 059 12 Švábovce 01.06.2018
Meno: Mária Jasenčáková Kontakt: maria.jasencak@gmail.com +421903319630
Detská olympiáda Šalgovce 112, 95606 Šalgovce 01.06.2018
Meno: Zuzana Zureková Kontakt: zurekova.zuzana77@gmail.com 0917894414
Olympijský deň na SOŠVO v Modre Kostolná 162/3, 900 01 Modra 01.06.2018
Meno: Mgr. Jozef Matejovič Kontakt: infor@svosmo.sk 0915765239
Oslavujme v pohybe Halenárska 45, 91701 Trnava 01.06.2018
Meno: Marcela Kubišová Kontakt: jurajamacka@gmail.com 0908133043
Olympizmus - naša životná filozovia Námestie sv. Martina 5, 09851 Holíč 01.06.2018 - 26.06.2018
Meno: Alena Masaryková Kontakt: sekretariat@sosholic.sk 0911034642 Príloha
Aktívne chrobáčiky Hontianska cesta 45, 93601 Šahy 01.06.2018
Meno: Nikoleta Petrezsél Kontakt: mshontianska@sahy.sk +421 36/7412052
Netradičné športy Ul. P. Dobšinského 746/5 746/5, 971 01 Prievidza 01.06.2018
Meno: Igor Kútny Kontakt: igor07kutny@gmail.com 0902 826037
Hýb sa, uč sa a objavuj Beňovského 1, 84101 Bratislava 01.06.2018
Meno: Viera Karovičová Kontakt: zsbenovskeho@gmail.com 00421264365900 Príloha
Športom k zdraviu Milana Marečka 20, 84108 Bratislava 01.06.2018
Meno: Zuzana Maderová Kontakt: tesinka@gmail.com 0903595594
Školská športová olympiáda Školská 3, 072 14 Pavlovce nad Uhom 01.06.2018
Meno: Renata Tomková Kontakt: Renata.Tomkova@zspavlovceuh.sk 0566494212
Súboj tried Telocvičňa Gymnázia Lipany 01.06.2018
Meno: Miroslav Višňovský Kontakt: mvtorysa@post.sk
Turnaj vo futbale SŠ dievčatá Piaristická 6, 949 01 Nitra 01.06.2018
Meno: Edmund Kosa Kontakt: edokosa@centrum.sk 0910910247
Olympijský festival 2018 na Mojmírke Mojmirova 99/28, 921 01 Piešťany 01.06.2018
Meno: Magdaléna Ručkayová Kontakt: zssmojmir@zupa-tt.sk 0948354950 Príloha
Cedroňská olympiáda Školská 897, 95115 Mojmírovce 01.06.2018 - 29.06.2018
Meno: Anna Velebná Kontakt: msmojmirovce@centrum.sk 0905432056
Turnaj v malom futbale dievčat SŠ SOŠ Cintorínska 4, 950 50 Nitra 01.06.2018
Meno: Mgr. Patrik Feben Kontakt: patrik.feben@gmail.com +421902790288
Cvičenie pre seniorky Prešov 01.06.2018 - 30.06.2018
Meno: Lenka Tlučáková Kontakt: lenka.tlucakova@unipo.sk
Športová Olympiáda Šustekova 33, 851 04 Bratislava 01.06.2018
Meno: Danka Janočková Kontakt: dana.janockova@centrum.sk 0908 127 813
Deň detí Dolná Strehová 01.06.2018
Meno: Marta Kminiaková Kontakt: kamimama@centrum.sk
Detská športová olympiáda Cyrilometódska 42, 940 69 Nové Zámky 01.06.2018
Meno: Zuzana Valkóová Kontakt: elanor432@gmail.com +421 944 140327 Príloha
Školské Olympijské hry- 2. ročník Školská 1, 951 87 Volkovce 01.06.2018
Meno: Mária Považanová Kontakt: zsvolkovce@gmail.com 0904107076
Detský olympijský deň Hôrky 200, 01004 Žilina 01.06.2018
Meno: Zdenka Sekerková Kontakt: zdenka.sekerkova@gmail.com 0907835640 Príloha
OLYMPIJSKÝ DEŇ DETÍ ZŠ s MŠ Oščadnica 1374 ZŠ s MŠ Oščadnica 1374, 02301 Oščadnica 01.06.2018
Meno: František Klieštik Kontakt: fero.kliestik@gmail.com 0944089483
My to zvládneme - freestle lyžovaní Ing. Kožucha 11, 05201 Spišská Nová Ves 01.06.2018
Meno: Eva Murgáčová Kontakt: evamurgacova@centrum.sk 0904548499
Spoznávame krásy Slovenska Ing. Kožucha 11, 05201 Spišská Nová Ves 01.06.2018 - 02.06.2018
Meno: Eva Murgáčová Kontakt: evamurgacova@centrum.sk 0904548499
Hriňovská žiacka olympiáda Krivec 1355, 96205 Hriňová 01.06.2018
Meno: Iveta Gallová Kontakt: gallova@zskrivec.sk 045/5497416 Príloha
Športové dopoludnie Kežmarská 28, 04011 Košice 01.06.2018
Meno: Jana Lacková Kontakt: lackovaj@gmail.com 0907192391
X.Mestská športová olympiáda seniorov Komenského 1, 07101 Michalovce 01.06.2018 - 04.06.2018
Meno: Radmila Hajdúková Kontakt: r.hajdukova@gmail.com +421905967930
Šport nás spája M. R. Štefánika 3, 96301 Krupina 01.06.2018
Meno: Maroš Skopal Kontakt: riaditel@zskrupina.sk 0907852294
Beh šťastných a usmiatych detí . Demandice 131, 93585 Demandice 01.06.2018
Meno: Valéria Urbanová Kontakt: riavale1@post.sk 0908744287
Beh olympijského dňa Na Sihoti 1, 940 01 Nové Zámky 01.06.2018
Meno: Štefan Stráňovský Kontakt: stafan.stanovsky1@gmail.com 0905593770
Olympijsky den M.R.Štefanika 8, 96301 Krupina 01.06.2018
Meno: Marek Janek Kontakt: janek.marek@gmail.com 0907321664
Miniolympiáda Exnárova 6, 821 03 Bratislava 01.06.2018
Meno: Jana Vančová Kontakt: janavancova5@gmail.com 0911 031 581
Škôlkarska olympiáda Ježkov Ochranárikov Ješkova Ves 48, 95845 ješkova ves 01.06.2018
Meno: Mária Valná Kontakt: valnamaria88@gmail.com 0911494436
Výtvarná súťaž Námestie hrdinov 2, 942 01 Šurany 01.06.2018
Meno: Pavol Sáraz Kontakt: palo.saraz@gmail.sk 0949 701 914
Školské olympijské hry Lemešany 2018 Lemešany 154 154, 08203 Lemešany 01.06.2018
Meno: Milan Bereščík Kontakt: m.berescik@centrum.sk 0915086568, 0944498100 Príloha
Moysesiáda Školská 608, 951 76 Tesárske Mlyňany 01.06.2018
Meno: Jana Baronová Kontakt: janka.baronova@gmail.com 0907489849
Olympijský deň 2018 Láb č. 489 č. 489, 90067 Láb 01.06.2018
Meno: Andrej Hýll Kontakt: hyll.andrej9@gmail.com 0908593031
XI. ROČNÍK ŠKOLSKEJ PARALYMPIÁDY J. Kollára 3, 915 01 Nové Mesto nad Váhom 01.06.2018
Meno: Eva Révayová Kontakt: revayova.evka@gmail.com 0911793055
XI. ROČNÍK ŠKOLSKEJ PARALYMPIÁDY Areál Spojenej školy, Ul. J. Kollára 3,915 01 Nové Mesto nad Váhom 01.06.2018
Meno: Mgr. Eva Révayová Kontakt: 0911793055
Vykročte za zdravím Nové Zámky 01.06.2018 - 30.06.2018
Meno: Ing. Eva Masárová Kontakt: 0903258194
Olympijský deň Kmeťovo 75, 941 62 Kmeťovo 01.06.2018
Meno: Lucia Orolínová Kontakt: mgr.lucia.bencova@gmail.com 0908773982
Deň v pohybe Dolná Strehová 01.06.2018
Meno: Marta Kminiaková Kontakt: 0908051261
Olympijský deň očami detí Šarfická 301, 90082 Blatné 01.06.2018
Meno: Anna Šuplatová Kontakt: skola@zsblatne.edu.sk 033/6459260
Olympijské hry Dlhá nad Oravou 110, 02755 Dlhá nad Oravou 01.06.2018
Meno: Elena Vrábľová Kontakt: vrablovae@gmail.com 0917564893 Príloha
olympijsky den M.R.Śtefanika 8, 96301 Krupina 01.06.2018
Meno: Oľga Kvasová Kontakt: kvasola@gmail.com 0907142557
Olympijský deň plný športových aktivít Benkova 34, 949 01 Nitra 01.06.2018
Meno: Ivana Kandelová Kontakt: kandelova.ivana@gmail.com 0903 958 044
Olympiáda Majerníkova 62, 84105 Bratislava 01.06.2018
Meno: Martina Výbošťoková Kontakt: vybostokova4a@gmail.com 00421905769793
Cvičíme pravidelne Michalovce 01.06.2018 - 21.06.2018
Meno: Radmila Hajdúková Kontakt: r.hajdukova@gmail.com
Miniolympiáda pre MŠ Šustekova 2018 Einsteinova 35, 85203 Bratislava 01.06.2018
Meno: Veronika Prutkayová Kontakt: veronika.prutkayova@gmail.com +421907191659 Príloha
Večerný beh mestom Spišská Nová Ves XXVIII. ročník Radničné námestie 7, 05270 Spišská Nová Ves 01.06.2018
Meno: Dana Mrnková Kontakt: dana.mrnkova@mestosnv.sk +4219488642292 Príloha
Olympijský deň - MDD Škultétyho 11, 98201 Tornaľa 01.06.2018
Meno: Drahomíra Danišová Kontakt: danisovadrahomira@gmail.com +421918500740
Večerný beh mestom Ul. Ing. Kožucha 11, 05201 Spišská Nová Ves 01.06.2018
Meno: Eva Murgáčová Kontakt: evamurgacova@centrum.sk 0904548499
Školská športová olympiáda Na Hôrke 30, 94911 Nitra 01.06.2018 - 30.06.2018
Meno: Eva Runáková Kontakt: zsnahorke@email.cz 0377732964
Večerný beh Komenského 3, 05311 Smižany 01.06.2018
Meno: Terézia Krivdová Kontakt: tereza.krivdova@post.sk 0905973501 Príloha
Pchjongčang očami detí Komenského 3, 05311 Smižany 01.06.2018
Meno: Terézia Krivdová Kontakt: tereza.krivdova@post.sk 0905973501
Športovo relaxačný víkend v Liptovskom Jáne, jún 2018 Liptovský Ján, penzión Liptov 01.06.2018 - 03.06.2018
Meno: Mgr. Jana Kopačová Jánošíková Kontakt: janka-janosikova@seznam.cz
Olympijský deň detí Námestie M.R.Štefánika 14, 93601 Šahy 01.06.2018
Meno: Zora Šuchterová Kontakt: msstefanika@sahy.sk 0905820853
Olympijský deň detí Želiarska 4, 040 13 Košice 01.06.2018
Meno: Martin Tomáš Kontakt: tomas22martin@gmail.com 0907510103 Príloha
Pohybom ku zdraviu Zbehy 661, 951 42 Zbehy 01.06.2018 - 28.06.2018
Meno: Beáta Kuklová, Mgr. Kontakt: beata.kuklova@gmail.com 0904289814
Školská olympiáda Sládkovičova 4, 08001 Prešov 01.06.2018 - 22.06.2018
Meno: Igor Anddrejčák Kontakt: igor.a@centrum.sk 0903179264
VYHODNOTENIE OD 2018 Saleziánska 17, 010 01 Žilina 01.06.2018 - 30.06.2018
Meno: Michal Staňo Kontakt: mstano81@gmail.com 0908 936 689
Olympiáda ZŠ Kniežaťa Pribinu Andreja Šulgana 346/1, 94901 Nitra 01.06.2018
Meno: Pavol Mada Kontakt: madapalo@centrum.sk 0911372271
OD - ZŠ s MŠ Ul.priehradná, Martin 8 Priehradná 1, 036 08 Martin 01.06.2018
Meno: Martin Koša Kontakt: martinkosa@gmail.com 0907 852 778
OD - ZŠ Hany Zelinovej vo Vrútkach Novomeského 1, 036 01 Martin 01.06.2018
Meno: Elena Šmidtová Kontakt: smidtova@pobox.sk 0907 390 731
Olympijský deň v MŠ Haburská 6, Bratislava Bullova 2, 84011 Bratislava 01.06.2018
Meno: Slava Šajdíková Kontakt: 68sajdikova@azet.sk 0905 919 302 Príloha
Olympijský deň na Tovarníckej v Topoľčanoch Spojená škola internátna Tovarnícka 1632, 95501 Topoľčany 01.06.2018
Meno: Mária Fabšíková Kontakt: majafabsik@gmail.com 0902086613 Príloha
EKO štafeta počas Olympijkého dňa v SŠI na Tovarníckej ulici. Spojená škola internátna, Tovarnícka 1632, Topoľčany 01.06.2018
Meno: Mária Fabšíková Kontakt: majafabsik@gmail.com Príloha
Bernolácka olympiáda Tomášikova 1, 03601 Martin 01.06.2018 - 02.06.2018
Meno: Lenka Jurečeková Kontakt: ljurecekova@gmail.com 0905339225
Olympijský deň Alekšince 395 395, 95122 Alekšince 01.06.2018
Meno: Karin Smerecká Kontakt: karin.smerecka@gmail.com 0905462158 Príloha
Olympijský deň ZŠ Rakovice ZŠ Rakovice 01.06.2018
Meno: Ján Jankech Kontakt: 033/7796111
OD - športový deň v Beniciach Novomeského 1, 036 01 Martin 31.05.2018
Meno: Elena Šmidtová Kontakt: smidtova@pobox.sk 0907 390 731
Dni zdravia 2018 Športové gymnázium J. Herdu Trnava 31.05.2018 - 01.06.2018
Meno: Peter Toman Kontakt: peter.toman@gmail.com Príloha
Dni zdravia 2018 J. Bottu 31, 917 87 Trnava 31.05.2018 - 01.06.2018
Meno: Peter Toman Kontakt: peter.toman@gmail.com 0907313962 Príloha
OFDM ZŠ M.R.Martákovej Liptovský Mikuláš Nábr.4. apríla 1936/23, 03101 Liptovský Mikuláš 31.05.2018
Meno: Božena Mikulášová Kontakt: oklm@centrum.sk 0911641241
Zapojenie sa do výtvarnej súťaže "Ja a môj olympijský sen" Fándlyho 751, 92601 Sereď 31.05.2018
Meno: Jana Vašková Kontakt: mosqytka19@azet.sk 0905847176
Finále Staromestských hier vo florbale Vazovova 5, 811 02 Bratislava 31.05.2018
Meno: Richard Savčinský Kontakt: faja@atletikasvk.sk 0905 706153
Poznávame olympijské symboly Exnárova 6, 82103 Bratislava 31.05.2018
Meno: Jana Vančová Kontakt: janavancova5@gmail.com 0911031581
Turistická vychádzka k studničke Vysoká nad Kysucou 31.05.2018
Meno: Mgr. Janka Jurčová Kontakt: 0908576086
OD MŠ Rapovce Čajkovského 16, 98401 Lučenec 31.05.2018
Meno: Jaroslav Žingor Kontakt: žralok31@centrum.sk 0907057860 Príloha
Turistická vychádzka a detská športová olympiáda Kriváň 597, 962 04 Kriváň 31.05.2018 - 01.06.2018
Meno: Zuzana Gogová Kontakt: gogovazuzi@gmail.com 0907072620
Výtvarné práce Ul. Ing. Kožucha 11, 05201 Spišská Nová Ves 31.05.2018
Meno: Eva Murgáčová Kontakt: evamurgacova@centrum.sk 0904548499
O MORAVIANSKU VENUŠU Na Výhone 188, 92221 Moravany nad Váhom 31.05.2018
Meno: František Glos Kontakt: zsmoravany@zsmoravany.sk 0905863386
OD - športové hry senior klubu Martin Novomeského 1, 036 01 Martin 31.05.2018
Meno: Elena Šmidtová Kontakt: smidtova@pobox.sk 0907 390 731 Príloha
Olympijský deň ZŠ Moravany nad Váhom ZŠ Moravany nad Váhom 31.05.2018
Meno: PeadDr. Ing. František Glos, PhD. Kontakt: 0901796868
Špeciálna základná škola vo Veľkom Krtíši - Olympijský festival 2018 Za parkom 966/3, 99001 Veľký Krtíš 30.05.2018
Meno: Katarína Vargová Kontakt: riaditelka.szsvk@gmail.com +4219073075110 Príloha
Olympijský festival detí Mesta Banská Bystrica ZŠ Golianova 8, Banská Bystrica 30.05.2018
Meno: Ľubica Paulínyová Kontakt: lubica.paulinyova@banskabystrica.sk Príloha
okresné hry seniorov štadión M.R.Martákovej L.Mikuláš 30.05.2018
Meno: Ivan Bubelíny Kontakt: 0904688006 Príloha
Malí záchranári na dopravnom ihrisku Dopravné ihrisko Nábrežie mládeže Nitra 30.05.2018
Meno: Iveta Klobučníková Kontakt: iveta.klobucnikova@gmail.com
Minifutbal Benkova 17, 949 11 Nitra 30.05.2018
Meno: Miriam Mošaťová Kontakt: mimimosat@gmail.com 0907 179195 Príloha
Čistenie ihrísk Športové gymnázim Nitra 30.05.2018 - 31.05.2018
Meno: Mgr.Oľga Hudecová Kontakt: olusa.hudecova@gmail.com
XI. Detská športová olympiáda ZŠ Šmeralova Prešov 30.05.2018
Meno: Mgr. Kundľa Kontakt: milan.kundla@gmail.com Príloha
IV. ročník okresnej súťaže žiakov špeciálnych základných škôl okresu Galanta v stolnom tenise venovanej oslave Olympijského dňa 2018 Fándlyho 751, 92600 Sereď 30.05.2018
Meno: Jana Vašková Kontakt: mosqytka19@azet.sk 0905847176 Príloha
Prestížna cena Mesta Žiliny GENIUS LOCI SOLNENSIS pre Ing.arch.Ľudovíta Kupkoviča Žilina 30.05.2018
Meno: Michal Staňo Kontakt: 0908 936 689
Olympijský deň v ŠKD Halenárska 45, 91700 Trnava 30.05.2018
Meno: Marcela Kubišová Kontakt: jurajamacka@gmail.com 0908133043
Olympijský deň OD 2018 Veľký Krtíš Čajkovského 16, 98401 Lučenec 30.05.2018
Meno: Jaroslav Žingor Kontakt: zralok31@centrum.sk 0907057860 Príloha
Mestská športová olympiáda detí materských škôl mesta Spišská Nová Ves Komenského 25, 052 01 Spišská Nová Ves 30.05.2018
Meno: Mgr. Daniela Jannová Kontakt: mskomenského@mestosnv.sk 0908579676 Príloha
Olympijský deň ZŠ Malženice ZŠ Malženice 30.05.2018
Meno: Mgr. Jana Hechtová Kontakt: 0911 190 373
OD - atletický štvorboj najmladšieho žiactva Komenského 1, 038 53 Turany 29.05.2018
Meno: Melánia Klučiarovská Kontakt: mkluc@gmail.com 0908 938 451
Olympijský deň Sládkovičova 36, 08001 Prešov 29.05.2018
Meno: Tomáš Fiamčik Kontakt: tomas.fiamcik@gmail.com 0907622286 Príloha
Olympijský deň ZŠ kniežaťa Pribinu Andreja Šulgana 1, 94901 Nitra 29.05.2018
Meno: Iveta Miková Kontakt: zspribinunr@gmail.com 0918581997 Príloha
V stopách Pavla Gajdoša Školská 2, 07101 Michalovce 29.05.2018
Meno: Radmila Hajdúková Kontakt: r.hajdukova@gmail.com +421905967930
Gymnastická súťaž pre najmenších Školská 2, 07101 Michalovce 29.05.2018
Meno: Radmila Hajdúková Kontakt: r.hajdukova@gmail.com +421905967930
Športové popoludnie Vysoká nad Kysucou 29.05.2018
Meno: Mgr. Janka Jurčová Kontakt: 0908576086
Olympijský týždeň športu Štefánikova 28, 06601 Humenné 28.05.2018 - 01.06.2018
Meno: eugen kudzej Kontakt: kudzej@gmail.com 0905703508
Olympijský deň Okružná 61, 97901 Rimavská Sobota 28.05.2018
Meno: Ján Barto Kontakt: jano.barto@gmail.com 0911223655
Turistika v Slovenskom raji Lipová 32, 066 01 Humenné 28.05.2018
Meno: Andrej Griščík Kontakt: agriscik.1956@gmail.com 0908197270
Športové hry seniorov Kysúc Komenského 725, 022 01 Čadca 28.05.2018
Meno: Jaroslav Klus Kontakt: jaroslavklus82@gmail.com +421905767064
Retro olympiáda Macka Uška Dénešova 53, 04023 Košice 28.05.2018 - 31.05.2018
Meno: Jana Šalapová Kontakt: msdenesova@gmail.com 055 6437161
Pešia turistika spojená s návštevou Múzea holokaustu v Seredi Fándlyho 751, 92600 Sereď 28.05.2018
Meno: Jana Vašková Kontakt: mosqytka19@azet.sk 0905847176
Hýbe sa celá trieda Ul. J. Kollára 2, 96501 Žiar nad Hronom 28.05.2018 - 29.05.2018
Meno: Zdena Štefancová Kontakt: z.stefancova@gmail.com 0908288102
Letné športy 2018 na Technickej akadémii vo Zvolene Orlík - Môťovská priehrada Zvolen 28.05.2018 - 29.05.2018
Meno: Mgr. Eva Luptáková Kontakt: luptakova@tazvolen.sk
Letná olympiáda 2018 Budovateľská 8, 08001 Prešov 28.05.2018 - 01.06.2018
Meno: Emília Poklembová Kontakt: poklembova.emilia@hotmail.sk 0915606906 Príloha
Literárna súťaž SOV Ul. Ing. Kožucha 11, 05201 Spišská Nová Ves 28.05.2018
Meno: Eva Murgáčová Kontakt: evamurgacova@centrum.sk 0904548499
Za olympijskými kruhmi ku končiarom vo Vrátnej doline Mierová 46, 82105 Bratislava 28.05.2018 - 01.06.2018
Meno: Monika Sťahuliaková Kontakt: moniseli64@gmail.com 0903545710
Výlet za olympijskými kruhmi na Tematín Mierová 46, 82105 Bratislava 26.05.2018
Meno: Monika Sťahuliaková Kontakt: moniseli64@gmail.com 0903545710
Župna kalokagatia základných škôl Zubrohlava 25.05.2018
Meno: Mgr. Renata Pavčova Kontakt: Renata.pavcova@gmail.com
Olympiáda seniorov JDS v Revúcej ZŠ Lubeník 25.05.2018
Meno: PhDr. Juraj Králik Kontakt: jurkralik@gmail.com
Parádny deň 10 alebo každý víťaz začína od nuly Rosinská cesta 4, 010 08 Žilina 25.05.2018
Meno: Mária Wienerová Kontakt: maria.wienerova@spojenasosza.edu.sk 0907849465
OD - XXXII. ročník atletickej súťaže žiakov ZŠ Nižná Brána 8, 05981 Kežmarok 25.05.2018
Meno: Mária Jasenčáková Kontakt: maria.jasencak@gmail.com +421903319630
Olympijský deň Galaktická 11, 04012 Košice 25.05.2018
Meno: Viera Figelová Kontakt: vierafigelova@gmail.com 0907571067 Príloha
Juraj STRAKA významná osobnosť žilinského športu osemdesiatnikom Žilina 25.05.2018
Meno: Michal Staňo Kontakt: 0908 936 689
Olympijský deň v Strečne Strečno 25.05.2018
Meno: Michal Staňo Kontakt: 0908 936 689
Vykročte za zdravím na Spiši Ružínska priehrada 25.05.2018 - 26.05.2018
Meno: Ika Kovalčíková Kontakt: 0915300188
Plavecká súťaž Baštová 32, 08001 Prešov 25.05.2018
Meno: Martina Frantová Kontakt: frantovamata@zoznam.sk 0908345185 Príloha
Náučný chodník Manínska tiesňava OA PB Manínska tiesňava 24.05.2018
Meno: Miriam Lidajová Kontakt: miriam.lidajova@gmail.com Príloha
Ja a môj olympijský sen asfaltové ihrisko 24.05.2018
Meno: Helena Heráková Kontakt: helenaherakova@gmail.com
Mesto Nitra Olympijský festival Golianova 1, 94901 Nitra 24.05.2018
Meno: Martina Kramárová Kontakt: msgolianova@smsnitra.sk 0908737044
OD Olympiáda materských škôl mesta Kežmarok ZŠ Nižná Brána 8 8, 05981 Kežmarok 24.05.2018
Meno: Mária Jasenčáková Kontakt: maria.jasencak@gmail.com +421903319630
Olympijský festival Námestie baníkov 20, 97251 Handlová 24.05.2018
Meno: Jana Tóthová Kontakt: tothova.jana23@gmail.com 0904945886
Detská športová olympiáda 2018 Dunajská Lužná 24.05.2018
Meno: Milka Hubertová Kontakt: materskáskola@msdl.sk
Malá olympiáda Okružná 17, 07101 Michalovce 24.05.2018
Meno: Monika Tomovčíková Kontakt: monika.tomovcik@gmail.com 0905967930
Olympijský deň MŠ v ZŠ s MŠ Bzovík 136, 96241 okr. Krupina 24.05.2018
Meno: Jaroslava Uderianová Kontakt: Jara.Uderia@gmail.com 0949389732 Príloha
Regionálna športová olympiáda "Hviezdičiek" Hurbanova 153/62, 91601 Stará Turá 24.05.2018
Meno: Elena Sládková Kontakt: elasladkova@gmail.com 0908130346
Malá atletická olympiáda, XXXIII. Školská športová olymiáda Okružná 17, 071 01 Michalovce 24.05.2018 - 25.05.2018
Meno: Monika Tomovčíková Kontakt: monika.tomovcik@hotmail.com 0915040331
Mesto Nitra Olympijský festival v MŠ Golianova Golianova 1, 94901 Nitra 24.05.2018
Meno: Martina Kramárová Kontakt: msgolianova@smsnitra.sk 0908737044
Olympijský deň Jarmočná 1, 992 80 Modrý Kameň 24.05.2018
Meno: Anton Čarný Kontakt: anton.carny63@gmail.com 0905539520
Bedmintonová súťaž Komenského 3, 05311 Smižany 24.05.2018
Meno: Terézia Krivdová Kontakt: tereza.krivdova@post.sk 0905973501 Príloha
Sunny Funny Games Železničná 101, 92242 Madunice 24.05.2018
Meno: Jana Pisárová Kontakt: skola@zsmadunice.edu.sk 0337431126
Olympijský deň ZŠ Madunice ZŠ Madunice 24.05.2018
Meno: Mgr. Ladislav Škrabák Kontakt: 0944924751
Olympijský beh Pribinova ul. 123/9, 97271 Nováky 23.05.2018
Meno: Ivana Majerová Kontakt: vaskova.ivana@centrum.sk 0944317077
Rozhýbme svoje telo x x, x x 23.05.2018
Meno: x x Kontakt: motolikova@olympic.sk 0907980945
Deň rodiny MŠ Nábrežie mládeže 7, Nitra 23.05.2018
Meno: Iveta Klobučníková Kontakt: iveta.klobucnikova@gmail.com
Viacboj žiakov ZŠ ZŠ Komenského Michalovce 23.05.2018
Meno: Kalaninová Kontakt: livia.kalaninova@msumi.sk
Olympiáda zdravotne ťažko postihnutých Haliganda 117, 03105 Liptovský Hrádok 23.05.2018
Meno: Roman Králik Kontakt: oklm@centrum.sk 0911641241
Popradské pleso Polárna 1, 04012 Košice 23.05.2018
Meno: Michal Potoma Kontakt: exkpolarka@gmail.com 0907518542 Príloha
XXI.ročník Okresnej športovej olympiády detí MŠ o Putovný pohár primátora Mesta Brezna Hradby 9, 97701 Brezno 23.05.2018
Meno: Jaroslava Mišániová Kontakt: jarkamis@centrum.sk 0903283111 Príloha
Mesto Nitra Deň rodiny Za Humnami 28, 94901 Nitra 23.05.2018
Meno: Renáta Klemanová Kontakt: mszahumnami@smsnitra.sk 0907352715
Olympijský deň v materskej škole Kanianka Pionierov 82/6, 972 17 Kanianka 23.05.2018
Meno: Marieta Bielická Kontakt: ms@kanianka.sk 0908758050
Na bicykli bezpečne ZŠ s MŠ E. A. Cernana Vysoká nad Kysucou 23.05.2018
Meno: Mgr. Janka Jurčová Kontakt: jankajurcova1234@gmail.com
Mládež bez hraníc Komenského 3, 05311 Smižany 23.05.2018 - 25.05.2018
Meno: Terézia Krivdová Kontakt: tereza.krivdova@post.sk 0905973501 Príloha
Pochod Manínskou tiesňavou OA PB Manínska tiesňava 22.05.2018
Meno: Miroslava Kerepecká Kontakt: miroslava.kerepecka@gmail.com Príloha
Olympijská Vazka Vazovova 6, 811 07 Bratislava 22.05.2018 - 25.05.2018
Meno: Jaroslava Argajová Kontakt: argajova@vazka.sk 0904893229
OD - 23. ročník ŠOMP Mesto Poprad, Odbor školstva, mládeže a športu MÚ Poprad, 058 01 Poprad 22.05.2018 - 05.06.2018
Meno: Mária Jasenčáková Kontakt: maria.jasencak@gmail.com +421903319630
Olympiáda obratnosti Gorkého 4/90, 93028 Okoč 22.05.2018
Meno: Csilla Molnárová Kontakt: molnar72@citromail.hu 0905706626 Príloha
Výtvarná súťaž Šport a olympizmus očami detí Asfaltové ihrisko ZŠ Sama Chalupku Prievidza 22.05.2018
Meno: Rudolf Slíž Kontakt: olym.klub.pd@gmail.com
Angelafest Trnava 22.05.2018
Meno: Marcela Kubišová, Mária Nízlová Kontakt: jurajamacka@gmail.com
Rainerová chata Polárna 1, 04012 Košice 22.05.2018
Meno: Michal Potoma Kontakt: exkpolarka@gmail.com 0907518542 Príloha
Lopta v rôznych podobách Komenského 3, 05311 Smižany 22.05.2018
Meno: Terézia Krivdová Kontakt: tereza.krivdova@post.sk 0905973501 Príloha
Beseda s olympionikmi ZŠ Mierová 46 22.05.2018 - 09.07.2018
Meno: Mária Koplíková Kontakt: 0243292180
Olympijský deň ZŠ Trebatice ZŠ Trebatice 22.05.2018
Meno: Mgr. Sylvia Molnárová Kontakt: riaditelkazs@trebatice.sk
Týždeň v pohybe Nábrežie Dr.Aurela Stodolu 1888/81, 03101 Liptovský Mikuláš 21.05.2018 - 25.05.2018
Meno: Jana Hladká Kontakt: msstodolu@gmail.com 0911010184 Príloha
OD - 58. ročník Turčianskych hier mládeže Novomeského 1, 036 01 Martin 21.05.2018 - 25.05.2018
Meno: Elena Šmidtová Kontakt: smidtova@pobox.sk 0907 390 731
ŠportOskar OA PB Jesenského 259/6, 01701 Považská Bystrica 21.05.2018
Meno: Ivan Židzik Kontakt: zidzo@azet.sk 0904 594 512
Zdatní plavci OA PB Jesenského 259/6, 017 44 Považská Bystrica 21.05.2018 - 25.05.2018
Meno: Ivan Židzik Kontakt: zidzo@azet.sk 0904 594 512
cvičenie žien ku dňu matiek Sokolovňa L.Mikuláš 21.05.2018
Meno: PaedDr.Tatiana Sukhomlinová Kontakt: 0903670480 Príloha
Olympijský deň Polárna 1, 04012 Košice 21.05.2018
Meno: Michal Potoma Kontakt: exkpolarka@gmail.com 0907518542 Príloha
Olyympijský deň 1.mája 431, 981 12 Hnúšťa 21.05.2018 - 22.05.2018
Meno: Ján Štefánik Kontakt: stefanik@gymhnusta.eu 0907815606
7. Školské olympijské hry Golianova 68, 94901 Nitra 21.05.2018 - 22.05.2018
Meno: Vladimír Podoba Kontakt: gymgolklub@centrum.sk 0907987062
Atletické hry Jedľové Kostoľany 75, 95196 Jedľové Kostoľany 21.05.2018 - 01.06.2018
Meno: Ivana Filipčíková Kontakt: filipcikova78@gmail.com 0915100170
Turistika v Tatrách Jarmočná 108, 06401 Stará Ľubovňa 21.05.2018
Meno: Dana Joštiaková Kontakt: dana.jostiakova@sosjsl.sk 052 7164311
Telovýchovno-športový kurz Plzenská 1, 08047 Prešov 21.05.2018 - 25.05.2018
Meno: Štefan Dankovič Kontakt: dankovic@spse-po.sk 0908617187
Šahy - Fair Play aj v Nitre Nitra 20.05.2018
Meno: A. Révész Kontakt: olympic@sahy.sk
OD-Beh k srdcu SNP -polmaratón, beh zdravia Martin 19.05.2018
Meno: Mgr. Pavol Zemko Kontakt: 0905646882 Príloha
Po stopách Alojza Szokolyiho - cyklotúra Šahy-Maďarsko-Šahy 19.05.2018
Meno: Angelika Révész Kontakt: olympic@sahy.sk
Šahy - Po stopách A. Szokolyiho Šahy - Maďarsko - Šahy 19.05.2018
Meno: A. Révész Kontakt: olympic@sahy.sk
Rodinná olympiáda Andreja Šulgana 1, 94901 Nitra 19.05.2018
Meno: Iveta Miková Kontakt: zspribinunr@gmail.com 0918581997
Vedomostná súťaž o olympizme pre ZŠ Súkromná stredná škola ELBA Prešov 18.05.2018
Meno: Viera Bebčáková Kontakt: viera.bebcakova@unipo.sk
Športová olympiáda seniorov Na Sihoti 1, 940 01 Nové Zámky 18.05.2018
Meno: Peter Rácek Kontakt: racek@banov.sk 0905633325
OLYMPIJSKÝ DEŇ v Dolnom Hričove Dolný Hričov 18.05.2018
Meno: Mgr.Silvia Sládeková Kontakt: 0940 734 273
Letná olympiáda MŠ v PD ŠH PD 18.05.2018
Meno: Rudolf Slíž, Edita Ertlová Kontakt: 0911525109, mssvcyrila@prievidza.sk
III. Športová olympiáda detí HN ZŠ S. Chalupku Prievdza 18.05.2018
Meno: Ing. V. Čičmanec, predseda OK Kontakt: 0911525109
Olympijské hviezdičky Ul. M. R. Štefánika 17, 96501 Žiar nad Hronom 17.05.2018
Meno: Mgr. Marianna Fronková Kontakt: pedagogikacvczh@gmail.com 0905295556 Príloha
Športom k zdraviu Družstevná 506, 072 22 Strážske 17.05.2018
Meno: Silvia Ronďošová Pavlenková Kontakt: ms.strazske@gmail.com 0918824077 Príloha
Olympijský festival Baštová 32, 08001 Prešov 17.05.2018
Meno: Martina Frantová Kontakt: frantovamata@zoznam.sk 0908345185 Príloha
Drevársky desaťboj č. 1642 č. 1642, 023 02 Krásno nad Kysucou 17.05.2018
Meno: Mgr. Andrea Trlicová Kontakt: skolskestredisko@post.sk 0908 048 535
Vykročte za zdravým Hrad Šomoška a výstup na Lysec 16.05.2018
Meno: Marta Kminiaková Kontakt: zralok31@centrum.sk Príloha
Olympijský deň 2018 Zelená 2, 03608 Martin- Priekopa 16.05.2018
Meno: Jana Hanečáková Kontakt: janahanecakova1@gmail.com 0908689252
MO v atletike pre ZŠ po záštitou OK A. Szokolyiho Šahy 16.05.2018
Meno: Angelika Révész Kontakt: olympic@sahy.sk
Šahy - Prvé predstavenie novej zostavy Šahy 16.05.2018
Meno: Angelika Révész Kontakt: olympic@sahy.sk
Do školy na bicykli Areál školy + Ulice obce 16.05.2018
Meno: Mgr. Milan Bereščík Kontakt: m.berescik@centrum.sk 0915086568
Olympijský deň Senec - MÚ 3, 903 01 Senec 15.05.2018
Meno: Mária Mračnová Kontakt: faja@atletikasvk.sk 0905 706153 Príloha
Olympijský deň 2018 Beethovenova 11, 949 11 Nitra 15.05.2018
Meno: Beáta Pillajová Kontakt: zsbeethovenova@atlas.sk 0907 741570 Príloha
Olympijská kvapka krvi Slovenská 6102/70, 940 02 Nové Zámky 15.05.2018
Meno: Peter Rácek Kontakt: racek@banov.sk 0905633325
Pohybom ku zdraviu Daxnerova 15, 98601 Fiľakovo 15.05.2018
Meno: Mgr. Danica Vargová Kontakt: danicavargova8@gmail.com 0908196100 Príloha
M - SR Gymnastický štvorboj Poprad 15.05.2018
Meno: Radmila Hajdúková Kontakt: r.hajdukova@gmail.com
Vyhodnotenie OD 2018 Čajkovského 16, 98401 Lučenec 15.05.2018 - 30.06.2018
Meno: Jaroslav Žingor Kontakt: zralok31@centrum.sk 0907057860 Príloha
Vykročme za zdravím Michalovce 14.05.2018
Meno: Radmila Hajdukova Kontakt: r.bajdukova@gmail.com
II.kolo Novozámockej olympiády Na Sihoti 1, 940 01 Nové Zámky 14.05.2018
Meno: Štefan Stráňovský Kontakt: stafan.stanovsky1@gmail.com 0905593770 Príloha
Olympijsky deň v škole v prírode Ing. Kožucha 11, 05201 Spišská Nová Ves 14.05.2018 - 18.05.2018
Meno: Alena Majerníčková Kontakt: majernickova@centrum.sk 0917067507
Olympíjský Daxnerová 88 88, 093 35 Vranov nad Topľou 14.05.2018 - 17.05.2018
Meno: Peter Salak Kontakt: salakpeter89@gmail.com 0902104551 Príloha
Bežecké preteky 2018 Bátorove Kosihy 12.05.2018
Meno: Alena Bazsóová Kontakt: bazal@azet.sk Príloha
Deň kladiva Spojená cirkevná škola 1, 026 01 Dolný Kubín 12.05.2018
Meno: Štefan Belvončík Kontakt: msszdk@stonline.sk 0915 847 514 Príloha
Šahy - Deň Zeme - MŠ, Hontianska cesta Šahy, MŠ Hontianska cesta 12.05.2018
Meno: Nikoleta Petrezsél Kontakt: olympic@sa
Školský gladiátor x x, x x 12.05.2018
Meno: x x Kontakt: motolikova@olympic.sk 0907980945
Čistenie zjazdoviek - Jasná Nízke Tatry Jasná Nízke Tatry 11.05.2018
Meno: Mgr. Juraj Budiský Kontakt: klockova.danka@gmail.com Príloha
XIX.Školská športová olympiáda Školská 2, 07101 Michalovce 11.05.2018
Meno: Radmila Hajdúková Kontakt: r.hajdukova@gmail.com +421905967930 Príloha
XXVII. školská športová olympiáda, XXVII. detská športová olympiáda Nábrežie 4. apríla 1936/23, 031 01 Liptovský Mikuláš 11.05.2018 - 22.06.2018
Meno: Dana Klocková Kontakt: klockova.danka@gmail.com 0907 32 61 69 Príloha
Pohybom k zdraviu A. Sládkoviča 24, 96681 Žarnovica 11.05.2018
Meno: Antónia Benčová Kontakt: szszarnovica@centrum.sk 0456813055
Starobystrický polmaratón Stará Bystrica 680 680, 02304 Stará Bystrica 08.05.2018
Meno: Anna Balošáková Kontakt: anna.balosakova@gmail.com 0910675113 Príloha
Gaudeamus igitur armwrestlingcup Telocvičňa Gymnázia Lipany 07.05.2018
Meno: Mgr. Miroslav Višňovský Kontakt: mvtorysa@post.sk
Deň Zeme 2018 - Za čistotu športového areálu Technickej akadémie vo Zvolene Technická akadémia, J.Švermu 1, Zvolen 07.05.2018
Meno: Mgr. Eva Luptáková Kontakt: luptakova@tazvolen.sk
Májová turistika Bernolákova 9, 96801 Nová Baňa 07.05.2018
Meno: Radovan Mádel Kontakt: zastupca@gfsnbana.edu.sk 0456857092
OD- Beh s Tulipom OD Tulip Martin 05.05.2018
Meno: Mgr Pavol Zemko Kontakt: 0905646882
Olympijský deň Považany 215, 91637 Považany 05.05.2018
Meno: Jaroslava Durcová Kontakt: msovazany@centrum.sk 0327797241
Svetový deň ping- pongu Partizánska 1059, 06901 Snina 04.05.2018
Meno: Hana Mišková Kontakt: hanamiskova@centrum.sk 0915867106
Vykročte za zdravím Bratislava senioriek ZŠ Riazanská 03.05.2018 - 21.05.2018
Meno: Mária Mračnová Kontakt: faja@atletikasvk.sk Príloha
Olympijský deň Petržalky MÚ Petržalka Kutlíkova 1, 851 01 Bratislava 03.05.2018 - 30.06.2018
Meno: Robert Schnurmacher Kontakt: robert.schnurmacher@petrzalka.sk 0905706153 Príloha
Štefánikov beh 2018 SNP 30, 90028 Ivanka pri Dunaji 03.05.2018
Meno: zoltán fabó Kontakt: zo.fabo@gmail.com 0905561769 Príloha
My to zvládneme - fitlopty ZŠ Ing. Kožucha 11, 05201 Spišská Nová Ves 03.05.2018 - 28.06.2018
Meno: Eva Murgáčová Kontakt: evamurgacova@centrum.sk 0904548499
OD-Olympijské hviezdičky Atletický areál Ul. východná, Martin 02.05.2018
Meno: Mgr. Alena Schimíková Kontakt: 0915819488 Príloha
Zemi svedčí zelená Banská Štiavnica, Mládežnícka ulica 02.05.2018
Meno: Mgr. Anna Černotková a RNDr. Ida Hradilová Kontakt: soslbs@gmail.com
Nie je dôležité zvíťaziť, ale zúčastniť sa Akademická 16, 96901 Banská Štiavnica 02.05.2018 - 23.05.2018
Meno: Juraj KENDERA Kontakt: soslbs@gmail.com 04566911131 Príloha
Telesná zdatnosť I-IV. ročník Plzenská 1, 08047 Prešov 02.05.2018
Meno: Štefan Dankovič Kontakt: dankovic@spse-po.sk 0908617187
OD - Prvomájová súťaž silákov a siláčok "Memoriál Petra Hayeka" Fitnes centrum Vons Gym Martin 01.05.2018
Meno: PaedDr. Peter Vons Kontakt: 0905324042
OK Žilina sa zúčastnil na súťaži silákov v Martine Martin 01.05.2018
Meno: Michal Staňo Kontakt: 0908936689
Vakročte za zdravím Nové Zámky 01.05.2018 - 31.05.2018
Meno: Ing.Eva Masárová Kontakt: 0903258194
Florbalový školsky turnaj Bardejovská 715/18, 08901 Svidník 01.05.2018 - 11.05.2018
Meno: Norbert Šak Kontakt: Noro07@centrum.sk 0907244265 Príloha
Propagácia Olympijskeho dňa Ing. Kožucha 11, 05201 Spišská Nová Ves 01.05.2018 - 29.06.2018
Meno: Eva Murgáčová Kontakt: evamurgacova@centrum.sk 0904548499
My to zvládneme - volejbal Ing. Kožucha 11, 05201 Spišská Nová Ves 01.05.2018 - 30.06.2018
Meno: Eva Murgáčová Kontakt: evamurgacova@centrum.sk 0904548499
Sumár podujatí ku Olympijskemu dňu na ZŠ Ing. Kožucha 11 v Spišskej Novej Vsi Ul. Ing. Kožucha 11, 05201 Spišská Nová Ves 01.05.2018 - 30.06.2018
Meno: Eva Murgáčová Kontakt: evamurgacova@centrum.sk 0904548499 Príloha
Deň Zeme 2018 Technická akadémia Zvolen Technická akadémia - areál školských dielní Môťová, Zvolen 30.04.2018
Meno: Mgr. Miroslav Chamula Kontakt: riaditel@tazvolen.sk
Podvihorlatský maratón Michalovce - Zemplínska šírava 29.04.2018
Meno: Mgr. Kalaninová Kontakt: 0905967930
Turnaj vo volejbale dievčat Mestská športová hala Michalovce 27.04.2018
Meno: Dr.Vetrecin Kontakt: 0905967930
Deň Zeme ZŠ Školská Michalovce 27.04.2018
Meno: Dr.Hajdukova Kontakt: r.hajdukova@gmail.com
Deň Zeme ZŠ Školská Michalovce 27.04.2018
Meno: Radmila Hajdúková Kontakt: r.hajdukova@gmail.com
Malý Gabčíkov memoriál Poluvsie a Lietavská Lúčka 27.04.2018
Meno: Michal Staňo Kontakt: 0908936689
Olympiáda ZŠ Pri kríži Telocvičňa ZŠ Pri kríži-Dúbravka 26.04.2018
Meno: Daniela Mlynárová, Mária Mračnová Kontakt: faja@atletikasvk.sk Príloha
Olympijský deň ZŠ Pri kríži ZŠ Pri kríži Dúbravka BA 26.04.2018
Meno: Mlynárová, Mračnová Kontakt: faja@atletikasvk.sk Príloha
Detská športová olympiáda ŠH hotelovej akadémie 26.04.2018
Meno: Viera Bebčáková Kontakt: viera.bebcakova@unipo.sk Príloha
Valné zhromaždenie OK Michalovce Mestské kultúrne stredisko Michalovce 26.04.2018
Meno: Dr.Uchaľ Kontakt: 0903603359
Vedomostná súťaž o olympizme Olympijský klub Prievidza 26.04.2018
Meno: Rudolf Slíž Kontakt: olym.klub.pd@gmail.com
Deň Zeme Dolná Strehová 26.04.2018
Meno: Marta Kminiaková Kontakt: kamimama@centrum.sk
8. ročník školskej olympiády OFDMS Budovateľská 32, 94501 Komárno 26.04.2018 - 10.05.2018
Meno: Viktor Szabó Kontakt: viktormanu@centrum.sk 0905252445 Príloha
Detská športová olympiáda Budovateľská 8, 08001 Prešov 26.04.2018
Meno: Emília Poklembová Kontakt: poklembova.emilia@hotmail.sk 0915606906
Plavecké preteky o Pohár primátora mestská plaváraň 25.04.2018
Meno: Dr.Uchaľ Kontakt: 0903603359
Plavecké preteky mesta Michalovce Kúpalisko Michalovce 25.04.2018
Meno: Dr.Vetrecin Kontakt: 0905967930
odovzdanie ceny za najlepšiu školu v OFDM za rok 2017 ZŠ M.R.Martákovej L.Mikuláš 25.04.2018
Meno: Roman Králik Kontakt: oklm@cewntrum.sk Príloha
Novozámocká olympiáda 2018 I. kolo Nové Zámky 24.04.2018
Meno: Ing.Štefan Stráňovský Kontakt: 0905 593 770 Príloha
Deň Zeme s kvapkou vody Základná škola Okružná 17, Michalovce 23.04.2018 - 27.04.2018
Meno: Ing. Jana Tocíková Kontakt: jjanatocikova@gmail.com
Významné ocenenie knihy Žilina 23.04.2018
Meno: Ing.Michal Staňo Kontakt: 0908936689
Deň Zeme Smižany MŠ Komemského, Smižany 23.04.2018
Meno: Mgr. Mária Novysedláková Kontakt: 0908843866 Príloha
Šahy - ZŠ L. Balleka - Deň Zeme Šahy, ZŠ L. Balleka 23.04.2018
Meno: Beata Bazalová Kontakt: olympic@sahy.sk
Valné zhromaždenie ZOK SR Trenčín 21.04.2018
Meno: VV ZOK SR Kontakt: 0905702424
Vykročte za zdravým Hrad Šomoška a Lysec 21.04.2018 - 12.05.2018
Meno: Marta Kminiaková Kontakt: zralok31@centrum.sk
Olympijský týždeň Pod Vinbargom 3, 08501 Bardejov 21.04.2018 - 25.05.2018
Meno: Dušan Molčan Kontakt: dusanmolcan@gmail.com 0908877544
Dotkni sa hviezd z Gemera Telocvičňa SOŠT v Rožňave 20.04.2018
Meno: PhDr. Juraj Králik Kontakt: jurkralik@gmail.com Príloha
Mesto Nitra - Deň Zeme v MŠ Belopotockého 2, Nitra Materská škola Belopotockého 2, Nitra 20.04.2018
Meno: Ľuboslava Macievičová Kontakt: l.macievicova@gmail.com
Deň zeme 2018 Ivanka pri Dunaji 19.04.2018
Meno: zoltán fabó Kontakt: zo.fabo@gmail.com Príloha
Vyhlásenie najúspešnejších športovcov Gemera za rok 2017 Mestský úrad Rožňava 19.04.2018
Meno: PhDr. Juraj Králik Kontakt: jurkralik@gmail.com
Šahy - vernisáž výstavy - Od rituálu k symbolu - z histórie olympijskej štafety Šahy, mestská knižnica 18.04.2018
Meno: František Révész Kontakt: olympic@sahy.sk
Deň Zeme 2018 Ludenec, Divín, Dolná Strehová 16.04.2018
Meno: Žingor Kontakt: zralok31@centrum.sk
Poznaj zákutia svojho mesta - Geochacing Michalovce 13.04.2018
Meno: Mgr. Martin Petrovič Kontakt: martin.petrovic007@gmail.com
Valné zhromaždenie OK KYSUCE Dom kultúry Čadca 11.04.2018
Meno: Jaroslav Klus Kontakt: jaroslavklus82@gmail.com
Jarný beh Prešov Fakulta športu 10.04.2018
Meno: Ján Jacoš Kontakt: sportjacos@gmail.com Príloha
Šahy - Prípravné práce na atletickej dráhe Šahy - mestský štadión 10.04.2018 - 11.04.2018
Meno: Angelika Révész Kontakt: olympic@sahy.sk
Týždeň zdravia ZŠ s MŠ Dolná Strehová a OK Lučenec 09.04.2018 - 13.04.2018
Meno: Marta Kminiaková Kontakt: kamimama@centrum.sk Príloha
Bzinský pedál 2018 Bziny 08.04.2018
Meno: Ing.Belvončík Štefan Kontakt: 0915847514
Bedmintonový turnaj In memoriam Jozefa Dzureka Zubrohlava telocvičňa Zš 06.04.2018
Meno: Renata Pavčova Kontakt: 0907300191 Príloha
Zdravotne na fitloptách, apríl 2018 ACJ, KNM 06.04.2018 - 27.04.2018
Meno: Mgr. Jana Jánošíková Kontakt: 0907354407
Výstava fotografií z histórie športu Galéria baníckeho múzea v Rožňave 05.04.2018
Meno: PhDr. Juraj Králik Kontakt: jurkralik@gmail.com Príloha
Jarné cvičenie - apríl FŠ PU Prešov 02.04.2018 - 30.04.2018
Meno: Lenka Tlučáková Kontakt: lenka.tlucakova@unipo.sk Príloha
Vykročte za zdravím Nové Zámky 01.04.2018 - 30.04.2018
Meno: Ing.Eva Masárová Kontakt: 0903258194
Vykročte za zdravím Michalovce 01.04.2018 - 30.04.2018
Meno: Radmila Hajdúková Kontakt: r.hajdukova@gmail.com
Cvičenie ženy -apríl Športová hala mesta Prievidza 01.04.2018 - 30.04.2018
Meno: Jitka Hejtmanková Kontakt: jitka.hej@gmail.com
olympijský deň 2018 Bratislava 28.03.2018
Meno: Ivana Kontakt: 0000
Bavme deti športom Šahy 27.03.2018
Meno: Angelika Révész Kontakt: olympic@sahy.sk
Privítanie jari Prešov 25.03.2018
Meno: Ladislav Dvorščák Kontakt: kscpresov@gmail.com Príloha
Hodina Zeme Michalovce 24.03.2018
Meno: Dr.hajdukova Kontakt: 0905967930 Príloha
Deň vody Michalovce Michalovce 23.03.2018
Meno: Dr.Hajdukova Kontakt: 0905967930 Príloha
Deň vody ZŠ Školská Michalovce 23.03.2018
Meno: Dr.Hajdukova Kontakt: r.hajdukova@gmail.com
Jarná cena vo vrhu guľou ZŠ M.Kukučína D.Kubín 22.03.2018
Meno: Ing.Belvončík Štefan Kontakt: 0915 847 514 Príloha
Šahy - Svetový deň vody Šahy, Hlavné námestie 22.03.2018
Meno: Angelika Révész Kontakt: olympic@sahy.sk
Gymnastický štvorboj Základná škola Márie Rázusovej-Martákovej, Liptovský Mikuláš 22.03.2018 - 28.03.2018
Meno: Mgr. Jana Brisudová Kontakt: klockova.danka@gmail.com Príloha
Bavme deti športom Šahy, ZŠ L. Balleka 20.03.2018
Meno: Angelika Révész Kontakt: olympic@sahy.sk
Výročná členská schôdza OK Žilina Žilina 20.03.2018
Meno: Michal Staňo Kontakt: 0908936689
Bavme deti športom Hala Elán Bratislava 14.03.2018 - 07.04.2018
Meno: I.Ozorák, M.Mračnová Kontakt: faja@atletikasvk.sk Príloha
Medzitriedny turnaj vo volejbale Holetová akadémia J. Andraščíka Bardejov 14.03.2018
Meno: Mgr. Dušan Molčan Kontakt: dusanmolcan@gmail.com Príloha
25 rokov OK Prešov Prešov 13.03.2018
Meno: Ján Jacoš Kontakt: sportjacos@gmail.com Príloha
FIT PALIČKY - PRE ZDRAVÝ CHRBÁT ZŠ Nábrežná, KNM 07.03.2018 - 28.03.2018
Meno: Mgr. Jana Jánošíková Kontakt: 0907354407
Vykročte za zdravím ZŠ Riazanská Bratislava 01.03.2018 - 29.03.2018
Meno: Mária Mračnová Kontakt: faja@atletikasvk.sk Príloha
Cvičíme, cvičíme Michalovce 01.03.2018
Meno: Radmila Hajdúková Kontakt: r.hajdukova@gmail.com
Šahy - Prvé prvky novej zostavy Šahy 01.03.2018 - 15.04.2018
Meno: Angelika Révész Kontakt: olympic@sahy.sk
Cvičenie s žien - marec Mestská športová hala 01.03.2018 - 31.03.2018
Meno: Jitka Hejtmánková Kontakt: jitka.hej@gmail.com
Šahy - Bavme deti športom Šahy, ZŠ L. Pongrácza s VJM 27.02.2018
Meno: Angelika Révész Kontakt: olympic@sahy.sk
Čo vieš o olympizme ZŠ Bracovce 27.02.2018
Meno: Germušková Kontakt: 0905967930
Beseda s olympionikom Petrom Tichým Tichým Varín 26.02.2018
Meno: Michal Staňo Kontakt: 0908 963689
Beseda s olympionikom Petrom Tichým Varín 26.02.2018
Meno: Michal Staňo Kontakt: 0908936689
Vyhodnotenie športovcov okresu za rok 2017 Prievidza 23.02.2018
Meno: Vladimír Revický Kontakt: olym.klub.pd@gmail.com, 0917 176 533 Príloha
Vykročte za zdravím Nové Zámky 21.02.2018 - 31.03.2018
Meno: Ing.Eva Masárová Kontakt: 0903258194 Príloha
Športové hry detských domovov - biatlon Horný Kelčov 21.02.2018
Meno: Jaroslav Klus Kontakt: jaroslavklus82@gmail.com
Členská schôdza OK SPIŠ hotel Preveza Spišská Nová Ves 20.02.2018
Meno: Viliam Mjartan Kontakt: 0905702424
Výstava pri príležitosti ZOH Žilina 19.02.2018
Meno: Ing.Michal Staňo Kontakt: 0908 936689
95 rokov atletiky v Žiline Žilina 16.02.2018
Meno: Ing.Michal Stańo Kontakt: 0908 936689
Zimná školská olympiáda ZŠ Ul.J.-Kronera, Martin 16.02.2018
Meno: Mgr. Roland Ondrejka Kontakt: 0911 971 954
Výtvarná súťaž Pjongčang - vernisáž výstavy a vyhodnotenie výsledkov Šahy 15.02.2018
Meno: Angelika Révész Kontakt: olympic@sahy.sk
Lyžiarsky výcvik Jasná Nízke Tatry, ZŠ Márie Rázusovej-Martákovej, Liptovský Mikuláš 12.02.2018 - 16.02.2018
Meno: Mgr. Juraj Budiský Kontakt: klockova.danka@gmail.com Príloha
otvárací ceremoniál pri príležitosti ZOH 2018 Jasná - Liptovský Mikuláš 09.02.2018
Meno: Roman Králik Kontakt: oklm@centrum.sk
Aj my žijeme olympiádou ZŠ Ing. Kožucha 11, Spišská Nová Ves 09.02.2018 - 23.02.2018
Meno: Mgr. Eva Murgáčová Kontakt: evamurgacova@centrum.sk Príloha
Vedomosti z aktuálneho diania na ZOH ZŠ Ing. Kožucha 11, Spišská Nová Ves 09.02.2018 - 25.02.2018
Meno: Eva Murgáčová Kontakt: evamurgacova@centrum.sk Príloha
Olympijsky kvíz ZŠ Ing. Kožucha 11, Spišská Nová Ves 09.02.2018 - 25.02.2018
Meno: Eva Murgáčová Kontakt: evamurgacova@centrum.sk Príloha
výročná členská schôdza olympijského klubu Liptova Liptovský Mikuláš 06.02.2018
Meno: Roman Králik Kontakt: dm@cvclm.edu.sk Príloha
pohľadnice pre našich olympionikov ZŠ Ing. Kožucha 11, Spišská Nová Ves 05.02.2018 - 09.02.2018
Meno: Eva Murgáčová Kontakt: evamurgacova@centrum.sk Príloha
Pohľadnice pre našich olympionikov ZŠ Ing. Kožucha 11, Spišská Nová Ves 05.02.2018 - 23.02.2018
Meno: Eva Murgáčová Kontakt: evamurgacova@centrum.sk Príloha
Beseda s olympionikmi - Posolstvo OH Centrum voľného času Martin 01.02.2018
Meno: Elena Šmidtová Kontakt: 0907 390 731 Príloha
Šahy - Základy pilatesu Šahy 01.02.2018 - 28.02.2018
Meno: Angelika Révész Kontakt: olympic@sahy.sk
Cvičenie 60+ Fakulta športu PU v Prešove 01.02.2018 - 31.03.2018
Meno: Lenka Tlučáková Kontakt: lenka.tlucakova@unipo.sk Príloha
Cvičenie žien - február Mestská športová hala Prievidza 01.02.2018 - 28.02.2018
Meno: Jitka Hejtmánková Kontakt: jitka.hej@gmail.com
FIT-BOX Pastoračné centrum 01.02.2018 - 22.02.2018
Meno: Mgr. Jana Jánošíková Kontakt: 0907 354407 Príloha
Vykročte za zdravím multifunkčná budova MŠ c Pači 01.02.2018 - 19.12.2018
Meno: Hurajtová Izabella Kontakt: 0904320839 Príloha
Športová liga materských škôl Michalovce Michalovce 01.02.2018 - 11.05.2018
Meno: Radmila Hajdúková Kontakt: r.hajdukova@gmail.com
Olympijská RoadShow OD Max Trnava 01.02.2018
Meno: Magdaléna Mikušová Kontakt: 0904822291
Zimná detská olympiáda 2018 MŠ Dénešova a LZ Jahodná - Košice 29.01.2018 - 02.02.2018
Meno: Šalapová Jana Kontakt: 0907900189 Príloha
Pozdrav ZOH 2018 z KYSÚC ZŠ Kysuce 29.01.2018 - 09.02.2018
Meno: Mária Čamborová Kontakt: musena@gmail.com Príloha
Šahanské deti na atletike v Nitre Nitra 27.01.2018
Meno: Angelika Révész Kontakt: olympic@sahy.sk
Zimná olympiáda MŠ Kyjevská v Rožňave Materská škola na Kyjevskej v Rožňave 25.01.2018
Meno: Mgr. Erika Kelemenová Kontakt: erikakelemenova@gmail.com
Krst knihy "95 rokov atletiky v Žiline" Žilina 24.01.2018
Meno: Michal Staňo Kontakt: 0908 936 689
Lyžiarske preteky žiakov Lyžiarske stredisko Mlynky 24.01.2018
Meno: PhDr. Juraj Králik Kontakt: jurkralik@gmail.com Príloha
Lyžiarske preteky žiakov ZŠ A SŠ Lyžiarske stredisko Mlynky 24.01.2018
Meno: PhDr. Juraj Králik Kontakt: jurkralik@gmail.com Príloha
Súťaž v zjazdovom lyžovaní o Cenu snehuliaka Mlynky 24.01.2018
Meno: PhDr. Juraj Králik Kontakt: 0911214160
Zimná olympiáda MŠ a 1. roč. ZŠ MŠ E. Rótha Rožňava 23.01.2018
Meno: Adela Fanfárová Kontakt: adela.fanfarova@centrum.sk
krst poštovej známky ZOH 2018 Jasná hotel Pošta - Liptovský Mikuláš 19.01.2018
Meno: Roman Králik Kontakt: oklm@centrum.sk
Co vieme o olympizme Poráč Park 17.01.2018
Meno: Radmila Hajdúková Kontakt: r.hajdukova@gmail.com
Zimná olympiáda 2018 Materská škola Budovateľská 8, Prešov 15.01.2018 - 19.01.2018
Meno: Emília Poklembová Kontakt: poklembova.emilia@hotmail.sk
Školská snowboardová liga ZŠ Márie Rázusovej-Martákovej, Liptovský Mikuláš, Jasná - Nízke Tatry 10.01.2018 - 15.03.2018
Meno: Mgr. Juraj Budiský Kontakt: klockova.danka@gmail.com Príloha
Cvičenie pre radosť Fakulta športu 09.01.2018 - 30.01.2018
Meno: Lenka Tlučáková Kontakt: lenka.tlucakova@unipo.sk Príloha
Novoročný mixvolejbalový turnaj SOŠ SOŠ Svit 09.01.2018
Meno: Mgr. Peter Čuňočka Kontakt: 0908970743
Výtvarná súťaž - Pjongčang Šahy 09.01.2018 - 06.02.2018
Meno: Angelika Révész Kontakt: olympic@sahy.sk Príloha
Január 2018 ZŠ Riazanská 08.01.2018 - 29.01.2018
Meno: Mária Mračnová Kontakt: faja@atletikasvk.sk
Švihadlový maratón Základná škola Márie Rázusovej-Martákovej, Liptovský Mikuláš 08.01.2018 - 31.01.2018
Meno: Mgr. Staroňová Monika Kontakt: klockova.danka@gmail.com Príloha
Cvičenie žien - január Mestská športová hala Prievidza 08.01.2018 - 31.01.2018
Meno: Jitka Hejtmánková Kontakt: jitka.hej@gmail.com
Novoročný turrnaj vo volejbale MŠH Michalovce 06.01.2018
Meno: Dr.Vetrecin Kontakt: 0905967930
Trojkráľový beh Martin - Podháj 06.01.2018
Meno: Elena Šmidtová Kontakt: 0907 390 731
Rehabilitačné a regeneračné cvičenie Pastoračné centrum 02.01.2018 - 30.01.2018
Meno: Mgr. Jana Jánošíková Kontakt: 0907354407 Príloha
Seniori nezaháľajú Michalovce 01.01.2018 - 31.01.2018
Meno: Hajdukova Kontakt: 0905967930
Cvičenie rodičia a deti ZŠ s MŠ,J.V.Dolinského, Martin 8 01.01.2018 - 09.11.2018
Meno: Elena Šmidtová Kontakt: 0907 390 731
Bežecká liga Žiliny 2018 Žilina a SR 01.01.2018 - 31.12.2018
Meno: Michal Staňo Kontakt: 0908936689
Silvestrovský beh Lietava 31.12.2017
Meno: Ing.Michal Staňo Kontakt: 0908936689 Príloha
Silvestrovský beh Prešov, Sídlisko 3 31.12.2017
Meno: Ján Jacoš Kontakt: sportjacos@gmail.com
Školské kolo florbal telocvičňa 21.12.2017
Meno: Ing. Štefan Folvarčík Kontakt: stefan.folvarcik@oasl.sk Príloha
Výstup na Sninský kameň. Partizánska 1059, 06901 Snina 21.12.2017
Meno: Hana Mišková Kontakt: hanamiskova@centrum.sk 0915867106
Vianočná športová olympiáda ZŠ s MŠ Dolná Strehová a OK Lučenec 20.12.2017
Meno: Marta Kminiaková Kontakt: kamimama@centrum.sk Príloha
Beh na Luciu s Luciou Martin - Stráne 17.12.2017
Meno: Lucia Hrivnák Klocová Kontakt: 0905 111 607 Príloha
Priateľské stretnutie v duchu olympijskej idey Šahy 13.12.2017
Meno: Angelika Révész Kontakt: olympic@sahy.sk
Vianočná latka ZŠ Turany 13.12.2017
Meno: Mgr. Melánia Klučiarovská Kontakt: 0908 938 451 Príloha
Vianočné plávanie 2017 Mestská plaváreň Čadca 13.12.2017
Meno: Jaroslav Klus Kontakt: jaroslavklus82@gmail.com
Vianočné plávanie 2017 Mestská plaváreň Čadca 13.12.2017
Meno: Jaroslav Klus Kontakt: jaroslavklus82@gmail.com
Vianočné plávanie Mestská plaváreň Čadca 13.12.2017
Meno: Jaroslav Klus Kontakt: 0905767064
Vianočné plávanie 2017 Mestská plaváreň Čadca 13.12.2017
Meno: Jaroslav Klus Kontakt: 0905767064
Vianočný turnaj v basketbale ZŠ Krymská Michalovce 12.12.2017
Meno: J.Porvaz Kontakt: 0905967930
Bavme deti športom Telocvičňa SOŠ, Šahy 07.12.2017
Meno: Angelika Révész Kontakt: olympic@sahy.sk
Gym fit s Mikulášom ZŠ Ing. Kožucha 11, Spišská Nová Ves 06.12.2017
Meno: Mgr. Eva Murgáčová Kontakt: evamurgacova@centrum.sk
Mikulášske cvičenie ZŠ Nábrežna 06.12.2017
Meno: Jana Jánošíková Kontakt: 0907354407
aerobik, nácvik pódiových a hromadných skladieb Mestská športová hala 01.12.2017 - 31.12.2017
Meno: Jitka Heitmánková Kontakt: jitka.hei@gmail.com
Výtvarná súťaž ZOH 2018 Šurany 29.11.2017
Meno: Mgr.Pavol Sáraz Kontakt: 0949 701914 Príloha
November Michalovce 26.11.2017
Meno: Dr.Hajdúková Kontakt: 0905967930
Stolnotenisový turnaj pre priaznivcov olympizmu telocvičňa SOŠ, Šahy 24.11.2017
Meno: Ladislav Gáspár Kontakt: olympic@sahy.sk
Katarínsky večerný beh 2017 Dolný Kubín - Bziny 24.11.2017
Meno: Ing.Belvončík Štefan Kontakt: 0915 847 514 Príloha
FIT BODY VÍKEND Starý Smokovec - Grand hotel Bellevue 24.11.2017 - 26.11.2017
Meno: Mgr. Jana Jánošíková Kontakt: 0907354407 Príloha
Pjongčang očami našich detí - výtvarná súťaž Námestie M. Pajdušáka 1341/50, 05311 Smižany 22.11.2017 - 24.01.2018
Meno: Andrea Baluchová Kontakt: andrea.baluchova@smizany.sk 0918963798 Príloha
OFDM pre materské školy Liptovský Mikuláš 14.11.2017
Meno: PhDr.Roman Králik Kontakt: 0911641241 Príloha
Mladí turčianski siláci Vons gym Martin 08.11.2017
Meno: PaedDr. Peter Vons Kontakt: 0905324042 Príloha
Benefičné angličáky 2017 ZŠ Janka Matúšku,Dolný Kubín 03.11.2017
Meno: Ing.Belvončík Štefan Kontakt: 0915 847 514 Príloha
Vykročte za zdravím Nové Zámky 01.11.2017 - 30.11.2017
Meno: Ing.Eva Masárová Kontakt: 0903258194 Príloha
Výtvarná súťaž ZŠ Ing. Kožucha11, Spišská Nová Ves 01.11.2017 - 08.12.2017
Meno: Mgr. Eva Murgáčová Kontakt: evamurgacova@centrum.sk
Cvičenie pre seniorky Fakulta športu 01.11.2017 - 22.12.2017
Meno: Lenka Tlučáková Kontakt: 0903063138 Príloha
20. výročie založenia OK okresu Nové Zámky Nové Zámky 30.10.2017
Meno: Mgr.Peter Rácek Kontakt: 0905633325 Príloha
Cvičme v rytme Michalovce Michalovce 20.10.2017
Meno: Hajdukova Kontakt: 0905967930
Celoslovenský seminár Vysoké Tatry 14.10.2017 - 16.10.2017
Meno: Ivana Motolíková Kontakt: motolikova@olympic.sk Príloha
Šurianska desiatka Šurany 14.10.2017
Meno: Mgr. Ing. Danielová Alžbeta Kontakt: 0903707456 Príloha
Deň supervytrvalca 2017 v Žiline Žilina 14.10.2017
Meno: Ing.Marian Michalik Kontakt: 0904701612
Dievčatá zo Šiah na seminári v Tatrách Starý Smokovec 14.10.2017 - 16.10.2017
Meno: Angelika Révész Kontakt: olympic@sahy.sk
Cykloturistika Cyklotrasa v Slovenskom raji 14.10.2017
Meno: Mgr. Zuzana Kubičárová Kontakt: tereza.krivdova@post.sk Príloha
Atletická súťaž - Viacboj všestrannosti ZŠ Márie Rázusovej-Martákovej, Liptovský Mikuláš 12.10.2017
Meno: Mgr. I. Bačíková Kontakt: klockova.danka@gmail.com Príloha
Biatlon 2017 ZŠ Komenského Čadca 12.10.2017
Meno: Jaroslav Klus Kontakt: 0905767064
Jesenná olympiáda ŠKD ZŠ Márie Rázusovej-Martákovej, Liptovský Mikuláš 09.10.2017 - 13.10.2017
Meno: Bc. Dana Klocková Kontakt: klockova.danka@gmail.com Príloha
Jesenná športová olympiáda Základná škola Márie Rázusovej-Martákovej 09.10.2017 - 13.10.2017
Meno: Bc. Dana Klocková Kontakt: klockova.danka@gmail.com Príloha
"Spoznávaj, rozvíjaj a chráň si svoju Zem" Gemer 08.10.2017
Meno: Ing. Katarína Lukáčová Kontakt: msdenesova@gmail.com Príloha
Vedomostno-športové preteky Vítkovce 06.10.2017
Meno: Mgr. Katarína Orlovská Kontakt: tereza.krivdova@post.sk
Vedomostno-športové preteky ihrisko Vítkovce 05.10.2017
Meno: Mgr. Katarína Orlovská Kontakt: tereza.krivdova@post.sk Príloha
Športová akadémia ZŠ Školská Michalovce 03.10.2017 - 26.06.2018
Meno: Dr.Hajdúková Kontakt: 0905967930 Príloha
TRX-závesný systém Centrum Sv. Jakuba 03.10.2017 - 24.10.2017
Meno: Mgr. Jana Jánošíková Kontakt: 0907354407 Príloha
Pilates a prípravy na vystúpenia Šahy, Senior klub 02.10.2017 - 19.11.2017
Meno: Angelika Révész Kontakt: olympic@sahy.sk
Plavecký výcvik bazén SNV 02.10.2017 - 06.10.2017
Meno: O.Labudová, D. Novotná Kontakt: tereza.krivdova@post.sk Príloha
Vykročme za zdravím Fakulta športu PU 01.10.2017 - 31.10.2017
Meno: Lenka Tlučáková Kontakt: 0903063138 Príloha
Vykročte za zdravím Nové Zámky 01.10.2017 - 31.10.2017
Meno: Ing.Eva Masárová Kontakt: 0903258194
Cvičenie Olympia Prievidza 01.10.2017 - 31.10.2017
Meno: Jitka Hejtmánková Kontakt: jitka.hej@gmail.com
Cvičenia rodičia a deti ZŠ s MŠ Ul.J.V.Dolinského, Martin 8 01.10.2017 - 30.11.-0001
Meno: Elena Šmidtová Kontakt: 0907 390 731
„Športuj a zabávaj sa pohybom“ Lúčna 1055, 09301 Vranov nad Topľou 01.10.2017 - 28.06.2018
Meno: Ján HAJDUCH Kontakt: hajduchjanik@gmail.com 0905818479 Príloha
Florbalový turnaj ZŠ Márie Rázusovej-Martákovej, Liptovský Mikuláš 29.09.2017
Meno: Mgr. Michal Labaj Kontakt: klockova.danka@gmail.com Príloha
Štafeta zdravia ZŠ s MŠ Dolná Strehová a OK Lučenec 29.09.2017
Meno: Marta Kminiaková Kontakt: kamimama@centrum.sk
S batohom cez hory Slovenský raj 29.09.2017
Meno: Mgr. A. Poradová, Mgr. M. Hrušovský Kontakt: tereza.krivdova@post.sk
vyhlásenie - najšportovejšia trieda a športovec roka Bratislava 5 29.09.2017 - 29.06.2018
Meno: Veronika Prutkayová Kontakt: gymnaziumeinsteinova@gmail.com
Európsky týždeň športu - Výstup na Riabu skalu Partizánska 1059, 06901 Snina 29.09.2017 - 22.09.2017
Meno: Hana Mišková Kontakt: hanamiskova@centrum.sk 0915867106
45. ročník medzinárodného futbalového turnaja "Ipeľský pohár", 8. ročník Memoriálu Ferdinanda Daučík Šahy, štadión, tréningové ihrisko 28.09.2017 - 29.09.2017
Meno: František Révész Kontakt: olympic@sahy.sk
Vyber si svoj šport Mestská hala Michalovce 28.09.2017
Meno: Dr.Hajdúková Kontakt: 0905967930
Nestratíme sa Anička 28.09.2017
Meno: Ing. Katarína Lukáčová Kontakt: msdenesova@gmail.com Príloha
vyber si svoj šport MŠH Michalovce 28.09.2017
Meno: Dr.Hajdúková Kontakt: 0905967930
Olympiáda zdravotne postihnutých Michalovce ZŠ Školská Michalovce 27.09.2017
Meno: Dr.Hajdukova Kontakt: 0905967930
V jeseni telocvične ožili Michalovce Michalovce 27.09.2017
Meno: M.Hajdúková Kontakt: 0905967930
Plavecký výcvik 2 bazén SNV 27.09.2017 - 04.10.2017
Meno: Mgr. Alena Sumerlingová Kontakt: tereza.krivdova@post.sk Príloha
Deň bez áut MŠ Dénešova 53 26.09.2017
Meno: Sopková Kontakt: msdenesova@gmail.com
Predstavenie Dotkni sa hviezd Prešov 25.09.2017
Meno: Ivana Motolíková Kontakt: motolikova@olympic.sk
Týždeň športu MŠ Dénešova, Anička 25.09.2017 - 28.09.2017
Meno: Jana Šalapová Kontakt: msdenesova@gmail.com
Európsky týždeň športu ZŠ M.R.Štefánika Čadca 25.09.2017 - 29.09.2017
Meno: Zuzana LOngauerová Kontakt: zulongi@centrum.sk Príloha
Detská atletika - atletikou do nového školského roku Šahy, štadión 21.09.2017
Meno: Angelika Révész Kontakt: olympic@sahy.sk Príloha
ZLATÁ TROFEJ Olympijského klubu Žilina pre Danu Zátopkovú Kopřivnica a Rožnov p.R. 16.09.2017
Meno: Ing.Michal Staňo Kontakt: 0908936689
Celoslovenský seminár Vysoké Tatry 15.09.2017 - 17.09.2017
Meno: Ivana Motolíková Kontakt: motolikova@olympic.sk Príloha
Anton Siekel v Šahách - pozvanie na slávnostní program "Dni kultúry v Honte" Šahy 15.09.2017
Meno: Angelika Révész Kontakt: olympic@sahy.sk
V Spišskej Novej Vsi otvorili cvičenia 2017/2018 telocvičňa ZŠ Kožuchova 12.09.2017
Meno: Ika Kovalčíková Kontakt: 0915300188
Európsky týždeň športu Obchodná akadémia 11.09.2017 - 14.09.2017
Meno: Svetlana Lampartová Kontakt: sekretariat@oa-sl.vucpo.sk Príloha
ZÁTOPKOVA DESIATKA 2017 Žilina 09.09.2017
Meno: Ing.Michal Staňo Kontakt: 0908936689 Príloha
Olympijský deň, účelové cvičenia a didaktické hry v prírode Moravany nad Váhom 08.09.2017
Meno: Ján Godál Kontakt: ok.trnava@gmail.com
SM systém - september 2917 ACJ Kysucké Nové Mesto 06.09.2017 - 20.09.2017
Meno: Mgr. Jana Jánošíková Kontakt: 0907354407 Príloha
Projekt NAŠE DOPRAVNÉ IHRISKO ZŠ Komenského 3, Smižany 04.09.2017 - 29.09.2017
Meno: Mgr. Terézia Krivdová Kontakt: tereza.krivdova@post.sk Príloha
Športovec roka 2017/2018 Michalovce ZŠ %Skolská Michalovce 04.09.2017 - 29.06.2018
Meno: Radmila Hajdúková Kontakt: r.hajdukova@gmail.com
Vykročme za zdravím OK PD + Golfové ihrisko PD 01.09.2017
Meno: Vladimír Revický Kontakt: olym.klub.pd@gmail.com
Pohyb a zdravie Fakulta športu PU 01.09.2017 - 30.09.2017
Meno: Lenka Tlučáková Kontakt: lenka.tlucakova@unipo.sk Príloha
Jesenné mesiace v pohybe Šahy, Telocvičňa Tabáň 01.09.2017 - 30.09.2017
Meno: Angelika Révész Kontakt: olympic@sahy.sk
Cvičenie Olympia Prievidza 01.09.2017 - 30.09.2017
Meno: Jitka Hejtmánková Kontakt: jitka.hej@gmail.com
Vedomostno-športové súťaženie Vítkovce 28.08.2017
Meno: Andrea Baluchová Kontakt: 0903241794
Štefan Bogdan má 75. rokov - Srdečné blahoželanie ako prejav uznania Šahy 22.08.2017
Meno: Angelika Révész Kontakt: olympic@sahy.sk
Olympiáda seniorov Šurany 22.08.2017
Meno: Alžbeta Klimentová Kontakt: 035 6500105
Futbalový turnaj seniorov ZŠ Okružná Michalovce 19.08.2017
Meno: Uchaľ Kontakt: 0903603359 Príloha
Babský cup 2017 Martin 19.08.2017
Meno: Tormová Marta Kontakt: m.tormova@gmail.com
Športový deň Jednoty dôchodcov Lučenec 12.8.2017 Lučenec 17.08.2017
Meno: Bakuľová Mária Kontakt: 0907668237
Olympijský deň v Terchovej Terchová - Šipková 07.08.2017
Meno: Mgr.Eva Maníková Kontakt: 0918490391
ZLATÁ TROFEJ pre Dušana Ondruša Žilina 06.08.2017
Meno: Michal Staňo Kontakt: 0908936689 Príloha
Sústredenie Turčianskej hádzanárskej akadémie Jasenská dolina 04.08.2017 - 11.08.2017
Meno: Ing. Róbert Klimo Kontakt: 0907 833 581
Relaxačné a strečingové cvičenia Pastoračné centrum 01.08.2017 - 29.08.2017
Meno: Mgr. Jana Jánošíková Kontakt: 0907354407 Príloha
Leto s owerballom ŠH Michalovce 19.07.2017
Meno: Ľašová Kontakt: h.lasova@gmail.com
DEŇ ZEME 2017 alebo AKO SME ČISTILI TOVARNÍCKY PARK SŠI Tovarnícka 1632 Topoľčany 13.07.2017
Meno: PaedDr. Mária Fabšíková Kontakt: majafabsik@gmail.com Príloha
Olympijský festival 2017 v SŠI Tovarnícka 1632 Topoľčany SŠI Tovarnícka 1632 Topoľčany 13.07.2017
Meno: PaedDr. Mária Fabšíková Kontakt: majafabsik@gmail.com Príloha
Cvičenia v prírode Veľké Ostré 09.07.2017
Meno: Mgr. Jana Jánošíková Kontakt: 0907354407 Príloha
Bencová desiatka 2017 Kubínska hoľa 08.07.2017
Meno: Ing.Belvončík Štefan Kontakt: msszdk@stonline.sk Príloha
Významné ocenenie pre Olympijský klub Žilina Žilina 07.07.2017
Meno: Michal Staňo Kontakt: 0908936689
Turistický výstup Šiatorská Bukovinka 06.07.2017
Meno: Marta Kminaková Kontakt: kamimama@centrum.sk
Svetový deň zdravia MŠ Exnárova 04.07.2017 - 07.04.2017
Meno: Jaroslava Koková Kontakt: jaroslava.kokova@gmail.co
Olympiáda Lendak areál ZŠ Lendak 03.07.2017 - 07.07.2017
Meno: Mária Jasenčáková Kontakt: maria.jasencak@gmail.com
Letná športová olympiáda Areál ZŠ Spišské Bystré 03.07.2017 - 07.07.2017
Meno: Mária Jasenčáková Kontakt: maria.jasencak@gmail.com Príloha
Medzinárodný olympijský tábor pre žiakov stredných škôl - Budapešť Budapešť 03.07.2017 - 08.07.2017
Meno: Angelika Révész Kontakt: olympic@sahy.sk
Cyklistická túra v duchu olympijskej idey Šahy-Česká republika 03.07.2017 - 09.07.2017
Meno: Angelika Révész Kontakt: olympic@sahy.sk
Olympic cup tenisový kurt SOU Michalovce 02.07.2017
Meno: Dr.Uchaľ Kontakt: 0903603359 Príloha
Detský letný tábor OK Turiec Margita - Ilona, okres Levice 01.07.2017 - 09.07.2017
Meno: Elena Šmidtová Kontakt: 0907 390 731
Olympijský tábor OK Turiec Kemping Margita - Ilona, okres Levice 01.07.2017 - 09.07.2017
Meno: PaedDr. Elena Šmidtová Kontakt: 0907 390 731 Príloha
olympijský deň ihrisko, telocvičňa 29.06.2017
Meno: Mgr. Danica Maťugová Kontakt: dmatugova@centrum.sk Príloha
Letná olympiáda školy areál SOŠ strojníckej 29.06.2017 - 28.06.2016
Meno: Mgr. Alena Gulačová Kontakt: gulaca@centrum.sk Príloha
Športujeme v duchu zásad olympizmu SPŠE, Hálova 16, Bratislava 29.06.2017
Meno: RNDr. Mária Dojčanová Kontakt: maria.dojcanova@spsehalova.sk Príloha
Vybíjaná divačatá - medzitriedna súťaž SOŠ potravinárska, Cabajská 6, Nitra 29.06.2017
Meno: Mgr. Mišovič Michal Kontakt: mi.mis@azet.sk Príloha
Stolný tenis žiakov SOŠ potravinárska, Cabajská 6, Nitra 29.06.2017
Meno: Dr. Peter Stračár Kontakt: peter.stracar@sosp.sk
OFS Gymnázium Šrobárova 1, Hornád 29.06.2017
Meno: Dana Bugorčíková Kontakt: 0905139611
Olympijský deň v Gymnáziu, Hlinská, ktoré je kolektívnym členom OK Žilina Žilina 29.06.2017
Meno: Oľga Fašková Kontakt: 0905354200
Športujeme v duchu zásad olympionizmu SPŠE Hálova 16, Bratislava 29.06.2017
Meno: RNDr. Mária Dojčanová Kontakt: skola@spsehalova.sk
Trojskok znožmo Stredná zdravotnícka škola 29.06.2017 - 30.06.2017
Meno: Mgr. Martina Zárubová Kontakt: 0902329239 Príloha
Šahy, MŠ s VJM, Hviezdoslavova 32,OFS a OLOV Šahy, MŠ s VJM, Hviezdoslavova 32 29.06.2017
Meno: Mária Jánošíková Kontakt: olympic@sahy.sk
Olympijský deň TTSK Ružindol 29.06.2017
Meno: Ján Godál Kontakt: jan.godal49@gmail.com
Olympijský deň areál školy 28.06.2017
Meno: Mgr. Mária Pintérová Kontakt: 0376302219
OD ZŠ Šuňava Šuňava obec 28.06.2017
Meno: Mária Jasenčáková Kontakt: maria.jasencak@gmail.com
Školská olympiáda Areál ZŠ Duchnovičova ul., Medzilaborce 28.06.2017
Meno: Mgr. Zlatica Timčisková Kontakt: zlatatimi@azet.sk
V olympijskom duchu k zdraviu našej školy Gymnázium P. J. Šafárika Rožňava 28.06.2017
Meno: Mgr. Monika Repazká Kontakt: monika.repaszka@gmail.com
Cedronská olympiáda - regionálne kolo ihrisko Svätoplukovo 28.06.2017
Meno: Mgr. Píteková Monika Kontakt: mssvatoplukovo@gmail.com
Olympijský deň SOS IT Banská Bystrica 28.06.2017
Meno: Mgr. Atila Barus Kontakt: atila.barus@sos-it.sk Príloha
Športové dopoludnie žiakov 2. stupňa areál ZŠ Topočianky 28.06.2017
Meno: Mgr. Jozef Barát, Mgr. Jana Hudecová Kontakt: barat.jozef@gmail.com
Školská olympiáda ZŠ Seňa 28.06.2017
Meno: Mgr. Henrieta Kalapošová Kontakt: riad.zssena@gmail.co Príloha
Olympijské dni Bratislava, Lipót Maďarsko 28.06.2017 - 29.06.2017
Meno: Mgr. Radko Kutaj Kontakt: r.kutaj@centrum.sk Príloha
Olympijský deň Areál školy 28.06.2017
Meno: Mgr. Jana Nogová Kontakt: 0948853031
OFDM Giraltovce 28.06.2017 - 29.06.2017
Meno: PaedDr. Štefan Bačkay Kontakt: skola@gymgir,edu.sk
Beh olympijskeho dňa ZŠ Horná Súča 27.06.2017
Meno: Mgr. Dušan Černek Kontakt: cernek.d@centrum.sk Príloha
Olympiáda detí Kováčová 27.06.2017
Meno: Mgr. Lucia Parobková Kontakt: lucia.parobkova@gmail.com Príloha
X.ročník GYMNAZIÁDA Gymnázium Ľ.Štúra, Zvolen 27.06.2017
Meno: Mgr. Viera Bónová Kontakt: vikab@pobox.sk Príloha
Olympijský deň areál Základnej školy 27.06.2017 - 28.06.2017
Meno: Mgr. Viera Beňová Kontakt: zsurmince@zoznam.sk
OD ZŠ Svit, Mierová ul. Areál ZŠ Mierová ul. Svit 27.06.2017
Meno: Mária Jasenčáková Kontakt: maria.jasencak@gmail.com
Olympijský deň Vysoké Tatry Areál ZŠ Dolný Smokovec 27.06.2017
Meno: Mária Jasenčáková Kontakt: maria.jasencak@gmail.com Príloha
Rdekonštrukcia studničiek Koliba 27.06.2017
Meno: Dušan Noga, Mária Mračnová Kontakt: faka@atletikasvk.sk
Beh olympijského dňa Trnava 27.06.2017
Meno: Peter Toman Kontakt: ok.trnava@gmail.com Príloha
IX. Školské olympijské hry športoviská ZŠ s MŠ Pečovská Nová Ves 27.06.2017 - 28.06.2017
Meno: Marek Želinský Kontakt: marekzelinsky.pecovska@gmail.com Príloha
Veselo na olympiáde Kováčová 27.06.2017
Meno: Mgr. Lucia Parobková Kontakt: lucia.parobková@gmail.com
Olympijský deň Gymnázium Grosslingová 18, Bratislava 27.06.2017
Meno: Mgr. Iveta Venglošová Kontakt: ivetavenglosova@gmail.com
Olympijský festival ZŠ Komenského Veľký Krtíš 27.06.2017
Meno: Mgr. Janka Kušická Kontakt: janka.kusicka@gmail.com
Deň športu športový areál OA Poprad 27.06.2017
Meno: Iveta Bendíková Kontakt: vvcela7763@gmail.com
Olympijský deň Trnavá Hora 27.06.2017
Meno: Róbert Babothy Kontakt: info@07.sk
Školský futbalový turnaj 2017 SOŠ Cintorínska 4 Nitra 950 50 27.06.2017
Meno: Mgr. Patrik Feben Kontakt: patrik.feben@gmail.com
Olympijský festival SOŠ Pruské SOŠ Pruské 27.06.2017
Meno: Mgr. Marek Adamčík Kontakt: adamcikmarek.cvctn@gmail.com
Olympijský deň Gymnázium Skalická 27.06.2017
Meno: Mgr. Jana Murínová Kontakt: 0908 430 911 Príloha
Olympijský festival 2017 Gymnázium, Školská 7, Spišská nová Ves 27.06.2017
Meno: Renáta Toporcerová Kontakt: 0908974222
2.ročník - Olympijsky festival deti a mládeže na Spojenej škole Spojená škola Svidník 27.06.2017
Meno: Mgr. Branislav Popik Kontakt: popikb@gmail.com Príloha
Športový olympijský deň SOŠE, Rybničná 59 27.06.2017
Meno: Ján Surgáč Kontakt: jan.surgac@post.sk Príloha
Olympijské dni Školská 298, 95602 Urmince 27.06.2017 - 28.06.2017
Meno: Marcela Geciova Kontakt: mgeciova@yahoo.com 0902442777 Príloha
OD v Strednej škole poľnohospodárstva v Žiine pod patronátom OK Žilina Žilina 27.06.2017
Meno: Katarína Jurkovičova Kontakt: 0909118468
Školská športová olympiáda ZŠ Štefanov 27.06.2017
Meno: Mgr. Dana Burdová Kontakt: dejnucka@gmail.com
"Olympijský deň" telocvičňa a vestibul SOSA KE 27.06.2017
Meno: Mgr. Vlasta Sokačová Kontakt: sokacova@sosake.sk
OLOV IV.MŠ Michalovce 27.06.2017
Meno: p.Berdáková Kontakt: 0905967930
OD Štrba Areál ZŠ Štrba 26.06.2017 - 29.06.2017
Meno: Mária Jasenčáková Kontakt: maria.jasencak@gmail.com
Šurianska športová olympiáda žiakov ZŠ futbalový štadión Šurany 26.06.2017 - 27.06.2017
Meno: Alžbeta Klimentová Kontakt: 035/6500112 Príloha
Strieborný OLOV ZŠ s MŠ Ul.J.V.Dolinského Martin Areál a telocvičňa ZŠ s MŠ Ul.J.V.Dolinského, Martin 8 26.06.2017
Meno: Elena Šmidtová Kontakt: 0907 390 731
Olympijský deň areál SOŠ IT, Tajovského 30 BB 26.06.2017
Meno: Mgr. Atila Barus Kontakt: atila.barus@sos-it.sk
Olympijský festival detí a mládeže Gymnázium Pezinok 26.06.2017
Meno: Mgr.Adriana Miškovská Kontakt: miskovska.adriana@centrum.sk
Olympijsky deň spišských stredoškolákov Gymnázium Sp.Nová Ves 26.06.2017
Meno: Jozef Kačenga Kontakt: 0905459846
Bambuľkáčska olympiáda - školské kolo futbalové ihrisko Svätoplukovo 26.06.2017
Meno: Mgr. Píteková Monika Kontakt: mssvatoplukovo@gmail.com
Beh olympijského dňa športový areál OA Poprad 26.06.2017
Meno: Iveta Bendíková Kontakt: 0907 768 595
Deň tanca a športu ZŠ s MŠ Lúky1226 Vráble 26.06.2017
Meno: Mgr. Jana Sádovská Kontakt: sadovskajana74@gmail.com Príloha
Olympijský deň Gymnázium A.H.Škultétyho, Veľký Krtíš 26.06.2017
Meno: Branislav Kortiš Kontakt: kortis@centrum.sk Príloha
Olympijský deň Gymnázium A.H.Škultétyho, Veľký Krtíš 26.06.2017
Meno: Branislav Kortiš Kontakt: kortis@centrum.sk Príloha
Vyhodnotenie OD 2017 OK Lučenec 26.06.2017 - 18.07.2017
Meno: Jaroslav Žingor Kontakt: 0907057860
Olympijský pedál Michalovce 25.06.2017
Meno: Dr.Hajdúková Kontakt: 0905967930 Príloha
Olympijský pedál Michalovce 25.06.2017
Meno: Dr.Uchaľ Kontakt: 090603359
Medzinárodný olympijský tábor mládeže Vysoké Tatry 24.06.2017 - 29.06.2017
Meno: Ivana Motolíková Kontakt: motolikova@olympic.sk
Grand Prix v džude Mestská hala Michalovce 24.06.2017
Meno: p.Kohút Kontakt: kohut@gmail.com
Turistická vychádzka Ľadovo Lučenec 24.06.2017
Meno: Bartošová Kontakt: 0907879762
Mikušovská olympiáda II. športový areál školy 23.06.2017
Meno: Ing. Viera Jakúbková Kontakt: skola@zsmikusovce.sk
Olympijský deň 2017 - hlavné podujatie SOV Banská Bystrica 23.06.2017
Meno: Ivana Motolikova Kontakt: motolikova@olympic.sk
Olympijský festival Nová Bystrica 23.06.2017
Meno: Mgr.Ľuboslava Slučiaková Kontakt: 0908575900 Príloha
Beh olympijského dňa Michalovce 23.06.2017
Meno: Mgr.Porvaz Kontakt: 0905967930 Príloha
Beh olympijského dňa Michalovce 23.06.2017
Meno: Dr.Hajdúková Kontakt: 0905967930
olympijský deň Futbalové ihrisko Branč 23.06.2017
Meno: Peter Perháč Kontakt: peter.perhac.mgr@gmail.com / 0904 307 395
Beh olympijského dňa Areal pod Pamätníkom SNP, Banská Bystrica 23.06.2017
Meno: Mgr. Imrich Kováč Kontakt: Murková Eva, č.t.:0905768734 Príloha
Školský olympijský festival ZŠ J. A. Komenského, Ul. komenského 752, Čadca 23.06.2017
Meno: Danica Takáčová Kontakt: danicatakacova@centrum.sk Príloha
Beh olympijského dňa Ružomberok 23.06.2017
Meno: Iveta Macejková Kontakt: 0914 335 968 Príloha
Olympijský deň 2017 Žilina Žilina 23.06.2017
Meno: Michal Staňo Kontakt: 0908 936 689 Príloha
Olympijský deň v Lieskovci Športový areál 23.06.2017
Meno: Lucia Miklianová Kontakt: lucqaq.lm@gmail.com Príloha
Beh Olympijskeho dňa Lesopark- Vodojem KE 23.06.2017
Meno: Mgr. Eva Pavlíková Kontakt: evka.pavlik@gmail.com Príloha
Olympijský deň 2017 Námestie baníkov Rožňava 23.06.2017
Meno: PhDr. Juraj Králik Kontakt: jurkralik@gmail.com Príloha
Hýb,uč sa, objavuj ZŠ Kalinčiakova 23.06.2017
Meno: Dušan Noga, Mária Mračnová Kontakt: faja@atletikasvk.sk
Vedomostná súťaž ZŠ ZŠ Kalinčiakova 23.06.2017
Meno: Dušan Noga, Mária Mračnová Kontakt: faja@atletikasvk.sk
olymijský deň /športový deň rodiny/ Dunajská Streda - park kultúri a oddychu pri športovej hale 23.06.2017
Meno: Jolana Némethová Kontakt: 0904622740
Beh olympijského dňa 2017 Areál za zimným štadiónom v D.Kubíne 23.06.2017
Meno: Ing.Belvončík Štefan Kontakt: 0915 847 514 Príloha
Olympijský festival Gymnázium Ľ. Štúra 26, 071 01 Michalovce 23.06.2017
Meno: Mgr.Gabriel Korčák Kontakt: gkorcak@centrum.sk Príloha
"Beh olympijského dňa 2017" Ihrisko OA Na Watsonovej ulici Košice 23.06.2017
Meno: Mgr. Ľudmila Dratvová Kontakt: ludmila.dratvova@oake.sk
6. Školské olympijské hry Gymnázium, Golianova 68, Nitra 23.06.2017
Meno: Mgr. Vladimír Podoba Kontakt: gymgolklub@centrum.sk Príloha
Olympijský deň ZŠ Ul.jahodnícka, Martin ZŠ Ul.jahodnícka, Martin 23.06.2017
Meno: PaedDr. Marta Tormová Kontakt: 0905 196 378
Olympiáda SSOŠP Senica areál SSOŠP Senica 23.06.2017
Meno: Mgr. Filka Peter Kontakt: 0908189980 Príloha
Školská Kalokagatia ZŠ Ing. Kožucha 11, Spišská Nová Ves 23.06.2017
Meno: Mgr. Eva Murgáčová Kontakt: evamurgacova@centrum.sk
Olympijský festival Základná škola Trenčianska Teplá 23.06.2017
Meno: Klaudius Bilovský Kontakt: 0326591348
Nepoľavujeme Michalovce 23.06.2017
Meno: Mgr.Hajdúková Kontakt: 0907991452
Olympijský deň v Žiline Žilina 23.06.2017
Meno: Michal Staňo Kontakt: 0908 936689
Olympijský deň Dolná Strehová 23.06.2017
Meno: Marta Kminiaková Kontakt: kamimama@centrum.sk
Olympijský deň bystrická dolina Športový areál Nová bystrica 23.06.2017
Meno: Jaroslav Klus Kontakt: 0905767064
Prieskumnícky chodník Športový areál Svrčinovec 23.06.2017
Meno: Jaroslav Klus Kontakt: 0905767064 Príloha
Olympijský deň v ZŠ Dobšiná telocvičňa ZŠ Dobšiná 23.06.2017
Meno: Mgr. Jaroslav Hutník Kontakt: 0911 252 007
Účasť senioriek zo Šiah na OD v Banskej Bystrici Banská Bystrica 23.06.2017
Meno: Angelika Révész Kontakt: olympic@sahy.sk
Beh olympijského dňa štadión Brezno 22.06.2017
Meno: Milutín Černák Kontakt: Milutín Černák, 048/6117645 Príloha
Beh olympijského dňa Atletický štadión Čadca 22.06.2017
Meno: Danica Takáčová Kontakt: danicatakacova@centrum.sk Príloha
Beh olympijského dňa Atletický štadió FŠ PU Prešov 22.06.2017
Meno: Viera Bebčáková Kontakt: viera.bebcakova@unipo.sk Príloha
Centrálny beh OD na Aničke Šturova 32, 040 01 Košice 22.06.2017
Meno: Miroslav Luberda Kontakt: luberda@stavoing.sk 0903 211 524
BOD areál ZŠ Komenského Čadca 22.06.2017
Meno: Danica Takáčová Kontakt: danicatakacova@centrum.sk Príloha
Olympijský deň SOŠ TaS 2017 SOŠ TaS Brezno, 22.06.2017
Meno: Mgr. Katarína Parobeková Kontakt: katarina.parobekova@spsbr.edu.sk
Miniolympiáda Trenčianske Teplice 22.06.2017
Meno: Katarína Bajčíková Kontakt: bajcikova.kttzs@sk
BOD Bánov Športový areál Bánov 22.06.2017
Meno: Mgr.Miloš Rybár Kontakt: 0911 445 466
Netradičné OH 2017 Gymnázium A.Einsteina, Magio pláž 22.06.2017 - 27.06.2017
Meno: Mgr.Veronika Prutkayová Kontakt: gymnaziumeinsteinova@gmail.com Príloha
Letná kalokagatia žiakov 1. stupňa areál ZŠ Topoľčianky 22.06.2017
Meno: Mgr. Jozef Barát, Mgr. Zuzana Zrastáková Kontakt: barat.jozef@gmail.com
Športový deň Obchodná akadémia, Volgogradská 3, Prešov 22.06.2017
Meno: Mgr. Anna Berdisová Kontakt: hankaberdisova@gmail.com Príloha
5. „ Olympijský deň“ Biokúpalisko Snina 22.06.2017
Meno: Mgr. Anna Mišková Kontakt: hanamiskova@centrum.sk
Olympijský deň - Tomášikov minimaratón ZŠ Tomášikova 31, Košice 22.06.2017 - 23.06.2017
Meno: Mgr. Stela Safková Kontakt: s.safkova@gmail.com
Sportova olympiada Topoľčany Zakladná skola , J. Hollého 696/3, Topoľčany 21.06.2017
Meno: Ing. Slavka Detkova Kontakt: 0948111980
Olympijský deň - Námestie v pohybe Šahy , Námestie a sídlisko Tabáň 21.06.2017
Meno: Angelika Révész Kontakt: olympic@sahy.sk Príloha
Sprievodné podujatia k OD ŠG Tr, SNP 117 v KE 21.06.2017
Meno: Peadr Tatiana Švecová Kontakt: tatiana.svecova@sportgymke.sk
juniorska stafeta,sportove hry skolske ihrisko 21.06.2017
Meno: Jozef Scerba Kontakt: boyso@centrym.sk
Olypijský deň ZŠ s VJM Bešeňov 21.06.2017
Meno: Judita Horváthová Kontakt: Judita Horváthová, jutkahorvi@gmail.com
Olympijský deň Bešeňov 21.06.2017
Meno: Judita Horváthová Kontakt: 035/6487124 Príloha
Letná olympiáda lienok a sovičiek MŠ Kovaľská 12/A, Košice 21.06.2017
Meno: Mgr. Marianna Čonková Kontakt: mara.conko@zoznam.sk
Beh Olympijského dňa a beseda s olympionikom, Martin Gorkého areál ZŠ s MŠ Gorkého, Martin 21.06.2017
Meno: Mgr. František Mrukvia Kontakt: 0915829567
Olympijský deň Základná škola Bešeňov 628 21.06.2017
Meno: Bc. Andrea Šimonová Kontakt: skola@zsbesenov.edu.sk
Olympijský deň MŠ-Óvoda Bešeňov 21.06.2017
Meno: Mária Rozsnyóová Kontakt: maria.rozsnyoova@gmail.com Príloha
Olympijský deň OA Šurany OA Šurany 21.06.2017
Meno: Rudolf Šulík Kontakt: sekretariat@oasurany.sk Príloha
Atletická liga 3.,4. roč ZŠ L. Novomeského 21.06.2017
Meno: Marčoková, Žingor Kontakt: 0907057860
Vyhlásenie najúspešnejších športovcov za rok 2016 Kultúrny dom v Dobšinej 21.06.2017
Meno: PhDr. Juraj Králik Kontakt: 0911 214 160 Príloha
Beh olympijského dňa Liptovský Mikuláš 20.06.2017
Meno: PhDr.Roman Králik Kontakt: 0911641241 Príloha
Kalokagatia seniórov CVČ Pauzička 20.06.2017
Meno: Tatiana Luberdová Kontakt: 0903 346 016 Príloha
Olympiáda Hviezdičiek Materská škola 20.06.2017 - 21.06.2017
Meno: Silvia kyseľová Kontakt: 0907924461
Olympijský festival Slovenska ZŠ Medňanská 514/5, Ilava 01901 20.06.2017
Meno: Mgr. Lýdia Horáková Kontakt: horakova.lydi@gmail.com Príloha
Náš tím Areál ZOS,Komenského 23, Pezinok 19.06.2017
Meno: Mgr. Andrea Hájičková, Mgr. Alena Černáková Kontakt: 0905538823,msbystrickapk@centrum.sk Príloha
I. Školské olympijské hry Základná škola s materskou školou, Brezovica, okr. Tvrdošín 19.06.2017 - 28.06.2017
Meno: Mgr. Tímea Matušeková Kontakt: skola@zsbrezovica.sk
Beh olympijského dňa Liptovský Hrádok 19.06.2017
Meno: PhDr.Roman Králik Kontakt: 0911641241 Príloha
OF MŠ Čajkovského MŠ Čajkovského 3, Nitra 19.06.2017
Meno: Viera Sádovská Kontakt: 0905 819 609 Príloha
Školská športová olympiáda Materská škola v Dobrej Nive 19.06.2017 - 23.06.2017
Meno: Mariana Mozolová Kontakt: mariana.mozolova@zoznam.sk
Olympijský deň vo Fiľakove MŠ Štúrova 1,Fiľakovo 19.06.2017
Meno: p. Vilányiová Kontakt: 0907057860 Príloha
Ženy v akcii- Olympiada žien Štadion v Kluknave 17.06.2017
Meno: Soňa Kirnerová Kontakt: kirnerova.s@zoznam.sk
Školská olympiáda areál ZŠ s MŠ Šalgovce 16.06.2017
Meno: Mgr.Zuzana Zureková Kontakt: zurekova.zuzana77@gmail.com
športové dopoludnie v MŠ Materská škola vo Valči 16.06.2017
Meno: Pisarovičová Daniela Kontakt: 0903018023
Olympijský Festival MŠ Dolný Spiš Štadion Gelnica 16.06.2017
Meno: Janka Matašovská Kontakt: 053/ 4799397
Olympijský Deň v Levoči štadion ZŠ Levoča 16.06.2017
Meno: Daniela Džuganová Kontakt: 0905840063
Malá vedecká konferencia ZŠ Okružná Michalovce 16.06.2017
Meno: Mgr.Tomovčíková Kontakt: monika.tomovcik@gmail.com
Olympijský festival Pavlovce nad Uhom 16.06.2017
Meno: Mgr. Jozefína Kočanová Kontakt: zspavlovceuh@zspavlovceuh.sk
Beh zdravia MŠ Exnárová 6 16.06.2017
Meno: Zuzana Rantová Kontakt: zrantova@gmail.com
Atletický viacboj pre najmenších Michalovce 15.06.2017
Meno: Kalainová Kontakt: l.kalaninova@msumi.sk
Olympijský deň Švábovce ZŠ s MŠ Švábovce 15.06.2017
Meno: Mária Jasenčáková Kontakt: maria.jasencak@gmail.com Príloha
Olympiáda MŠ a I.st.ZŠ ZŠ Kalinčiakova 15.06.2017
Meno: Dušan Noga, Mária Mračnová Kontakt: faja@atletikasvk.sk
olympijský deň Šamorín - mestský park Pomlé 15.06.2017
Meno: Csaba Orosz Kontakt: viceprimator@samorin.sk - 0905100033
Dni zdravia Športové gymnázium J. Herdu Trnava 15.06.2017 - 16.06.2017
Meno: Peter Toman Kontakt: peter.toman@gmail.com Príloha
Dni zdravia Športové gymnázium J. Herdu Trnava 15.06.2017 - 16.06.2017
Meno: Peter Toman Kontakt: ok.trnava@gmail.com Príloha
Hodnotenie projektu za 1.polrok Hotel Preveza Sp.Nová Ves 15.06.2017
Meno: Viliam Mjartan Kontakt: 0905702424
Okresné športové hry seniorov JDS v Žiline Žilina 15.06.2017
Meno: Eva Beráková Kontakt: 0905861571
Olympijský deň proti drogám Ivanka pri Dunaji 15.06.2017
Meno: Zoltán Fabó Kontakt: zo.fabo@gmail.com
Olympijský deň proti drogám 2017 Ivanka pri Dunaji 15.06.2017
Meno: Zoltán Fabó Kontakt: zo.fabo@gmail.com
Olympijske dopoludnie v Škole v prírode ŠvP - Vrátna 15.06.2017
Meno: R. Kelemnová Kontakt: zssafarika@centrum.sk Príloha
Olympijský deň OA-KA Rimavská Sobota 14.06.2017
Meno: Mgr. Jana Kureková Kontakt: jana.kurekova1@gmail.com
Olympiáda Strehováčikov Dolná Strehová 14.06.2017 - 25.06.2017
Meno: Kminiaková, Žingor Kontakt: zralok31@centrum.sk Príloha
Hýbeme sa celá rodina Školský areál 14.06.2017 - 15.06.2017
Meno: Ing. Lucia Urbanová Kontakt: 0918043011
Maratónska štafeta Šeríkov okruh 14.06.2017
Meno: Mária Čamborová Kontakt: musena@centrum.sk
Olympijský deň areál SŠ Tvrdošín 14.06.2017
Meno: Mgr. Remiaz Zdenko Kontakt: remiaz@centrum.sk
Olympijský deň - 21. ročník Olympiády MŠ Lučenec Lučenec 14.06.2017
Meno: Žingor, Bartošová Kontakt: 09070587860
Volejbalový turnaj SOŠt Lučenec 14.06.2017
Meno: Žingor, Danko Kontakt: 0907057860
Detská športová miniolympiáda S RŠK MŠ Exnárova 14.06.2017
Meno: Jaroslava Koková Kontakt: jaroslava.kokova@gmail.com Príloha
BOD športový areál Čadca 13.06.2017
Meno: mária Čamborová Kontakt: musena@centrum.sk
Letná športová olympiáda detí materských škôl v Nitre Atletický štadión Stavbár Nitra 13.06.2017
Meno: Magdaléna Feketeová Kontakt: feketeova@msunitra.sk, 037/6502276
Júnová olympia Spojená škola, Gorkého 4/90, Okoč 13.06.2017
Meno: Mgr. Molnárová Csilla Kontakt: ofsszsi@gmail.com Príloha
Športová olympiáda Športový areál pri ZŠ Komenského,Svidník 13.06.2017
Meno: Viera Haľková Kontakt: 0911946691
Detská olympiáda MŠ SNP 1, Spišské Vlachy 13.06.2017
Meno: Mária Semanová Kontakt: ucitelky138@gmail.com Príloha
Vybíjaná MIX Základná škola Márie Rázusovej-Martákovej, Liptovský Mikuláš 13.06.2017
Meno: Mgr. I. Bačíková Kontakt: klockova.danka@gmail.com Príloha
Olympijský deň ZŠ, Školská 235/10, Považská Bystrica 13.06.2017
Meno: Ingrid Kiššová Kontakt: ingrid.kissova@povazska-bystrica.sk Príloha
Slnečná olympiáda MS Slniečko, Nové Zámky 12.06.2017 - 16.06.2017
Meno: Mária Chlpeková, Anna Farkašová Kontakt: marika.chlpekova@gmail.com ankafarkasov10@gmail.com
Olympijský deň športový areál Čadca 12.06.2017
Meno: Mária Čamborová Kontakt: musena@centrum.sk
Plavecký kurz Bratislava, plaváreň Petržalka 12.06.2017 - 16.06.2017
Meno: Mgr. Soňa Hanzalová Kontakt: 0910488586
Cvičenie rodičov s deťmi ZŠ nad medzou 12.06.2017
Meno: Ika Kovalčíková Kontakt: 0915300188
Olympijský deň okresu Spišská Nová Ves Košiarny briežok,Sp.Nová Ves 10.06.2017
Meno: Pavol Bečarik Kontakt: 0905702424
Otvorenie Fit parku Šahy, sídlisko Tabáň 10.06.2017
Meno: Angelika Révész Kontakt: olympic@sahy.sk
Spoznávaj, rozvíjaj a chráň si svoju Zem NP Poloniny 10.06.2017
Meno: Ing. Katarína Lukáčová Kontakt: msdenesova@gmail.com Príloha
Minimaratón Námestie N.Mesto nad Váhom 09.06.2017
Meno: PaedDr.Jaroslav Jeřábek Kontakt: zsodborarska@stonline.sk
Pohár primátora mesta - Turnaj vo vybíjanej žiakov I.st. ZŠ ZŠ Odborárska 1374 Nové Mesto nad Váhom 09.06.2017
Meno: Mgr.Tomáš Kuželík Kontakt: zsodborárska@stonline.sk
Jarný beh Vrútok Futbalový štadión FC Attack Vrútky 09.06.2017
Meno: Elena Šmidtová Kontakt: 0907 390 731
In-line maratón 2017 Zimný štadión Dolný Kubín 09.06.2017
Meno: Ing.Belvončík Štefan Kontakt: 0915 847 514 Príloha
OFS a OLOV v MŠ, Hontianska cesta 45 Šahy, MŠ Hontianska cesta 45 09.06.2017
Meno: Angelika Révész Kontakt: olympic@sahy.sk
Olympiáda Nádeji Námestie M. slovenskej Žiar nad Hronom 09.06.2017
Meno: PaedDr. Petronela Gáfriková Kontakt: pedagogikacvczh@gmail.com Príloha
3. Turistický výstup zamestnancov školy Vysoké Tatry 09.06.2017 - 11.06.2017
Meno: Mgr. Anna Mišková Kontakt: hanamiskova@centrum.sk
Olympijský deň Aréna Brezno 09.06.2017
Meno: Peter Aneštík Kontakt: anestikpeter@hotmail.com
Krajské kolo Hľadáme nových olympionikov 2017 Nové Zámky, štadión na Sihoti 08.06.2017
Meno: Jana Floreková; Štefan Straňovský Kontakt: florekovajana@gmail.com; stefan.stranovsky1@gmail.com
XXXV.Mestská športová olympiáda Michalovce 08.06.2017 - 09.06.2017
Meno: Dr.Uchaľ Kontakt: 0903603359
XXXV.Mestská športová olympiáda Michalovce 08.06.2017 - 09.06.2017
Meno: Dr.uchaľ Kontakt: 0903603359
Olympíjjske hry ŠZŠ Brezno 08.06.2017 - 09.06.2017
Meno: martin auxt Kontakt: martin.auxt@gmail.com
BOD Nové Zámky Nové Zámky 08.06.2017
Meno: Peter Stráňovský Kontakt: 0918557208 Príloha
Šahy, OFS a OLOV v MŠ, Hviezdoslavova 30 Šahy, MŠ, Hviezdoslavova 30 08.06.2017
Meno: Angelika Révész Kontakt: olympic@sahy.sk
Detská olympiáda školské ihrisko MŠ 08.06.2017
Meno: Mgr. Soňa Hanzalová Kontakt: 0910488586
Finále Detskej Novozámockej Olympiády Atletický štadión Nové Zámky 08.06.2017
Meno: Andrea Jakubcová Kontakt: andrea.jakubcova4@gmail.com Príloha
Olympiáda materských škôl Michalovce 07.06.2017
Meno: Mgr.Kalaninová Kontakt: l.kalaninova@msumi.sk
Športujeme pre zdravie 2017 MŠ Strečnianska 2, Bratislava 07.06.2017
Meno: Mgr. Jana Martinovičová, Mgr. Ľudmila Šulová Kontakt: msstrecnianska2@gmail.com
Kalokagatia 2017 Nitra - Borina 07.06.2017
Meno: Mgr. Patrik Feben Kontakt: patrik.feben@gmail.com
Krížom-krážom Slovenskom Prosiecka a Kvačianska dolina 07.06.2017
Meno: Mgr. Igor Kútny Kontakt: igor07kutny@gmail.com
OFDM Moravany 07.06.2017
Meno: Mgr.Mariana Ivanová Kontakt: marianaivanova@centrum.sk Príloha
Detská olympiáda MŠ Karadžičova, Bratislava 811 07 07.06.2017
Meno: Viera Pešková Kontakt: vpeskova@gmail.com Príloha
Mestská športová olympiáda "HRY OLYMPIJSKÝCH HVIEZDIČIEK" Areál MŠ Komenského 25, Spišská Nová Ves 07.06.2017
Meno: Mgr.Daniela Jannová Kontakt: 0908579676
školenie s praktickou ukážkou cvičenia detí "Prevencia plochých nôh u detí MŠ, Bulíkova 25, Bratislava 07.06.2017
Meno: Mgr. Soňa Hanzalová Kontakt: 0910488586
Olympijský deň v ZŠ Dolný Hričov Dolný Hričov 07.06.2017
Meno: Mgr.Silvia Sládeková Kontakt: 0940734273
Olympijský festival detí a mládeže Slovenska 2017 ZŠ J. A. Komenského, Púchov 07.06.2017 - 08.06.2017
Meno: Mgr. Jana Kuchtová Kontakt: 0907744816
Školská olympiáda Prakovce 07.06.2017
Meno: Mgr. Jarmila Pindrochová Kontakt: jarmilapindrochova@gmail.com
Olympijské festivaly 40 SŠ NSK Nitra, Nové Zámky, Levice 07.06.2017 - 15.06.2017
Meno: PaedDr. Mária Otottová Kontakt: maria.otottova@unsk.sk Príloha
V. OKRESNÉ OLYMPIJSKÉ ŠPORTOVÉ HRY SENIOROV V REVÚCEJ Revúca 07.06.2017
Meno: Mgr. Zuzana Homoliaková Kontakt: homoliakova@zoznam.sk
Olympijský deň SOŠ OaS Nová Baňa 06.06.2017 - 28.06.2017
Meno: Mgr. Lipták Pavol Kontakt: 0944246249 Príloha
Olypijský deň 2017 SOŠ Želovce 06.06.2017
Meno: Andrea Oravcová Kontakt: andrea37@centrum.sk
Upratujeme, šetríme, tvoríme a športujeme MŠ Dénešova Košice 06.06.2017
Meno: Ing. Katarína Lukáčová Kontakt: msdenesova@gmail.com Príloha
OFDM materských škôl Liptovský Mikuláš 06.06.2017
Meno: PhDr.Roman Králik Kontakt: 0911641241 Príloha
Náš olympijský deň MŠ Nová 2, Banská Bystrica 06.06.2017
Meno: Renáta Rýsová Kontakt: rysova@misbb.sk
Olympijský deň areál školy 06.06.2017
Meno: Jaroslav Feranec Kontakt: 0918778964
Darovanie krvi - Malí záchranári a športovci Šahy, MŠ s VJM Hviezdoslavova 32 06.06.2017
Meno: Angelika Révész Kontakt: olympic@sahy.sk
Olympijský deň ZŠ s MŠ Ul.J.V.Dolinského, Martin 8 areál ZŠ s MŠ Ul.J.V.Dolinského, Martin 8 06.06.2017
Meno: Elena Šmidtová Kontakt: smidtova@pobox.sk
Olympijský týždeň Michalovce 05.06.2017 - 11.06.2017
Meno: Dr.Uchaľ Kontakt: 0903603359
Olympiáda seniorov Michalovce 05.06.2017 - 06.06.2017
Meno: M.Hajdúková Kontakt: baby.hajdukova@gmail.com
Štafetový beh 2017 Areál MŠ Strečnianska 2, Bratislava 05.06.2017
Meno: Mgr. Jana Martinovičová, Mgr. Ľudmila Šulová Kontakt: msstrecnianska2@gmail.com Príloha
Školské olympijské hry ZŚ s MŠ Čimhová 05.06.2017
Meno: Mgr. Marianna Dreveňáková Kontakt: 0911945022 Príloha
Tanečný ružinovský festival DK Ružinov 05.06.2017
Meno: Jana Matejová Kontakt: matejovajana@zoznam.sk
Týždeň pohybových aktivít Záhrada v areáli zdravotníckeho zariadenia 05.06.2017 - 09.06.2017
Meno: Mgr. Adriana Nováková Kontakt: 0910138900
4. Turistický kurz – žiaci 1. ročníka Vysoké Tatry 05.06.2017 - 07.06.2017
Meno: Mgr. Anna Mišková Kontakt: hanamiskova@centrum.sk
Turistický kurz - ZŠ Tomášikova 31, Košice Tatranská Lomnica 05.06.2017 - 09.06.2017
Meno: Mgr. Stela Safková Kontakt: s.safkova@gmail.com
Výtvarná súťaž ZŠ + Nám. Slobody Prievidza 05.06.2017 - 27.06.2017
Meno: p.Hejtmánková J. Kontakt: 0908 793 220
Okolo Šíravy 10X Zemplínska Šírava. Michalovce 04.06.2017
Meno: Michal Paľo Kontakt: 0905967930 Príloha
Medziročníkový futbalový turnaj žiakov telocvičňa SOŠ arm. gen. L. Svobodu vo Svidníku 02.06.2017 - 09.06.2017
Meno: Mgr. Norbert Šak Kontakt: norbertsak@azet.sk Príloha
Olympijský deň areál ZŠ Veľké Ripňany 02.06.2017 - 03.06.2017
Meno: Ing. Zuzana Kellnerová Kontakt: kellnerova@gmail.com
Olympiada v lahkej atletike ZŠ Škultétyho 2326/11, Topoľčany 02.06.2017
Meno: Mgr. Blanka Grznárová Kontakt: skola@zsskultetyho.sk
florbalový turnaj žiakov Areál GMK Revúca 02.06.2017
Meno: Mgr.Ján Fatľa Kontakt: fatlajan@dmail.com
VII. ročník olympiády Poiplia Rapovce 02.06.2017 - 08.06.2017
Meno: Kováčová, Žingor Kontakt: zralok31@centrum.sk Príloha
Športový deň ku Dňu detí ZŠ Odborárska 1374 NOvé Mesto nad Váhom 02.06.2017
Meno: PaedDr.Jaroslav Jeřábek Kontakt: zsodborarska@stonline.sk
Školské olympijské hry Špeciálnej základnej školy Veľký Krtíš Futbalové ihrisko Veľký Krtíš 02.06.2017
Meno: Mgr. Marta Beňová Kontakt: riaditelka,szsvk@gmail.com Príloha
Športový deň telocvična GAS Krupina 02.06.2017
Meno: Mgr. Marek Janek Kontakt: janek.marek@gmail.com Príloha
Olympijský deň ZŠ a MŠ R.Dilonga Trstená Futbal.ihrisko pod Kľozovom 02.06.2017
Meno: P.Kompanová Kontakt: 0903 593 226
Olympijský festival GAS a SOŠOaS Krupina 02.06.2017
Meno: Dr. Kvasová Oľga Kontakt: 0907142557, kvasola@gmail.com
školská športová olympiáda areál MŠ, Školská 5, Michalovce 02.06.2017
Meno: Anna Berdáková Kontakt: 0908 369 003 Príloha
10 ročník Žiackej olympiády mikroregiónu Pliešovská kotlina Pliešovce 02.06.2017
Meno: Štefan Sýkora Kontakt: 0905264575 Príloha
Šport je všetko športový areál Radava 02.06.2017
Meno: Mgr. Jana Gregušíková Kontakt: zsradava@zoznam.sk Príloha
Olympiáda Poiplia 2017 Rapovce 02.06.2017 - 10.06.2017
Meno: Žingor, Kováčová Kontakt: 0907057860 Príloha
Olympijský deň ZŠ s MŠ Ul.priehradná, Martin 8 areál ZŠ s MŠ Ul. priehradná, Martin 8 02.06.2017
Meno: Mgr. Martin Koša Kontakt: 0907 852 778
Olympijský deň v Beniciach areál ZŠ Benice, okres Martin 02.06.2017
Meno: Mgr. Ján Šulek Kontakt: 0907831373
Olympiáda športu a zdravia ZS s MS- Alapiskola es Ovoda Sarovce 02.06.2017
Meno: Milan Bogar Kontakt: milan.bogar@gmail.com Príloha
Olympijský deň Gymnázium - Gimnázium Tornaľa 01.06.2017
Meno: Dana Kišfalušiová Kontakt: gymtornala@gmail.com
Detské športová olympiáda Materská škola Budovateľská 19, Šaľa 01.06.2017
Meno: Reháková Eva Kontakt: 0911256054 Príloha
Olympijský deň Makov 264, 02356 Makov 01.06.2017
Meno: Stanislav Olšovský Kontakt: olso8@azet.sk 0905480816
XXVI. ročník školskej športovej olympiády ZŠ MRM Základná škola Márie Rázusovej-Martákovej Liptovský Mikuláš 01.06.2017 - 02.06.2017
Meno: Mgr. Juraj Budiský Kontakt: klockova.danka@gmail.com
Olympic day Katolícka spojená škola Nové Zámky Andovská 4 01.06.2017
Meno: Martin Šima Kontakt: 0940889777
Olympijský deň Areál CZŠ A. Bernoláka Nové Zámky 01.06.2017
Meno: Mgr.Martin Šima Kontakt: 035/640 43 09 Príloha
Športový deň detí ZŠ s MŠ Drietoma 01.06.2017
Meno: Andrea Polhorská Kontakt: 0911239508 Príloha
Olympijský deň, ZŠ Benice Športový areál ZŠ Benice, okres Martin 01.06.2017
Meno: Mgr. Ján Šulek Kontakt: 0907 831 373
Zlatý OLOV ZŠ H.Zelinovej Vrútky ZŠ Hany Zelinovej, Vrútky 01.06.2017
Meno: Mgr. Ingrid Oberfranczová Kontakt: 0907 852 538
futsalový turnaj ihrisko gymnázia 01.06.2017
Meno: Evelleyová Kontakt: 0905947709
Život si vyžaduje pohyb ZŠ Dvory nad Žitavou - školské ihrisko 01.06.2017
Meno: Mgr. Zita Košťálová Kontakt: skola@zshl14dvory.edu.sk, 035/6484757
Olympijský festival Slovenska 2017 na "Mojmírke" Mestský park Piešťany 01.06.2017
Meno: Mgr. Janka Maráčková Kontakt: 0903422683 Príloha
Olympiáda netradičných disciplín Areál ZŠ, Mestský park 01.06.2017
Meno: Mgr. Igor Kútny Kontakt: igor07kutny@gmailmcom
X.ročník školskej paralympiády Spojená škola,Ul. J. Kollára 3 Nové Mesto nad Váhom, ZŠ Odborárska Nové Mesto nad Váhom 01.06.2017
Meno: Mgr. Eva Révayová Kontakt: szsnmnv@gmail.com, 0327712743
Šahy -OFS a OLOV v MŠ, Nám. M. R. Štefánika 14 Šahy, MŠ Nám. M. R. Štefánika 14 01.06.2017
Meno: Angelika Révész Kontakt: olympic@sahy.sk
Malá školská olympiáda Školské ihrisko 01.06.2017
Meno: Mgr. Zuzana Nemčeková Kontakt: nemcekovaz@azet.sk
OFS na SOŠ 2017 Areál SOŠ Ivanská cesta 21, Bratislava 01.06.2017
Meno: Mgr. Eliška Hianiková Kontakt: 0905 889 054
Malí plavci Dolná Strehová 01.06.2017
Meno: Marta Kminiaková Kontakt: kamimama@centrum.sk
Olympijský deň MŠ Jurkovičova 17, Prešov 01.06.2017
Meno: Tatiana Daráková Kontakt: 051 7775011 Príloha
olympijský deň Anička-rekreačná oblasť 01.06.2017
Meno: Evelleyová Kontakt: 0905947709
OFDM Báb 225, 95134 Báb 01.06.2017
Meno: Henrieta Mgr. Škodová Kontakt: babzs225@gmail.com 0376588234 Príloha
Školská olympiáda Školský dvor materskej školy 01.06.2017
Meno: Bc. Monika Kolesárová Kontakt: 0905783938 Príloha
Vykročme za zdravím s Nordic walkingom FŠ PU 01.06.2017 - 30.06.2017
Meno: Lenka Kontakt: lenka.tlucakova@unipo.sk
Školská olympiáda Materská škola Nábrežná 39, Nové Zámky 01.06.2017
Meno: Iveta Makaiová Kontakt: 0908833344 Príloha
Malí olympionici Materská škola Röntgenova 16, Bratislava 01.06.2017
Meno: Mgr. Silvia Dekanová Kontakt: msrontgenova@gmail.com
Školská olympiáda 2017 ZŠ s MŠ Samuela Timona, Trenčianska Turná 01.06.2017 - 28.06.2017
Meno: PaedDr. Beáta Sabová Kontakt: bea.sabova@gmail.com Príloha
Cvičenia vo dvojici ZŠ Nábrežna 01.06.2017 - 28.06.2017
Meno: Mgr. Jana Jánošíková Kontakt: 0907354407 Príloha
Vykročte za zdravím Nové Zámky 01.06.2017 - 30.06.2017
Meno: Ing.Eva Masárová Kontakt: 0903258193
Vykročte za dravím Bánov 01.06.2017 - 30.06.2017
Meno: Ing.Anna Mančušková Kontakt: 0904996145
BOD + ol. aktivity Prievidza,Nováky , ...+ ZŠ 01.06.2017 - 30.06.2017
Meno: Vladimír Revický Kontakt: 0905 619 126 Príloha
Nestratíme sa 2017 MŠ Dénešova Košice 31.05.2017
Meno: Ing. Katarína Lukáčová, Ing. Jozef Pollák Kontakt: msdenesova@gmail.com Príloha
Beh do strečnianskych hradných schodov hrad Strečno 31.05.2017
Meno: Michal Staňo Kontakt: 0908 936 689 Príloha
Beh do strečnianskych hradných schodov Strečno 31.05.2017
Meno: Ing.Michal Staňo Kontakt: 0908 936 689 Príloha
Beseda s Jánom Lacom Základná škola Márie Rázusovej-Martákovej, Liptovský Mikuláš 31.05.2017
Meno: Mgr. Michal Labaj, Bc. Dana Klocková Kontakt: klockova.danka@gmail.com Príloha
Školská olympiáda v športe 2017 ŠZŠ Handlová 30.05.2017
Meno: Mgr.Jana Tóthová Kontakt: tothova.jana23@gmail.com
Pohár primátora - atletické preteky žiakov I. st. ZŠ Novomestských základných škôl ZŠ Odborárska 1374 Nové Mesto nad Váhom 30.05.2017
Meno: Mgr.JAna Kvasňovská Kontakt: zsodborarska@stonline.sk
Výročná členská schôdza Liptovský Mikuláš 30.05.2017
Meno: PhDr.Roman Králik Kontakt: 0911641241 Príloha
okresná olympiáda seniorov ZŠ M.R.Martákovej L.Mikuláš 30.05.2017
Meno: Ivan Bubelíny Kontakt: 0904688006 Príloha
Atletický štvorboj mladšieho žiactva Turany Futbalový štadión Turany 30.05.2017
Meno: Elena Šmidtová Kontakt: 0907 390 731
Školská športová olympiáda Základná škola Okružná 17, Michalovce 30.05.2017
Meno: Mgr. Juraj Čižmár Kontakt: 0566425838
Turnaj vo volejbale zmiešaných družstiev Nové Zámky 30.05.2017
Meno: Mgr. Pavol Sáraz Kontakt: palo.saraz@gmail.com
Detská olympiada MŠ Holíčska 50 30.05.2017 - 02.06.2017
Meno: Mgr. Zdenka Žigová Kontakt: msholicska50@gmail.com
Detská olympiáda MŠ Dénešova Košice 29.05.2017
Meno: Šalapová Jana Kontakt: msdenesova@gmail.com Príloha
Olympiáda materských škôl ZŠ Zakarpatská Rožňava 29.05.2017
Meno: Mgr. Erika Kelemenová Kontakt: ms.kyjevska@roznava.sk
Vedomostná súťaž RIO 2016 ZŠ I.B. Zocha Revúca 29.05.2017
Meno: PhDr. Juraj Králik Kontakt: jurkralik@gmail.com Príloha
Miniolympiáda pre MŠ Šustekova 2017 MŠ Šustekova 29.05.2017
Meno: Prutkayová Kontakt: veronika.prutkayova@gmail.com Príloha
Olympiáda 2017 MŠ Kukučínova ul. 103, Vranov nad Topľou 29.05.2017
Meno: Danka Koritková Kontakt: mskukucinova@mail.t-com.sk
Škola v prírode Turčianske Teplice Hotel Bartoška 29.05.2017 - 02.06.2017
Meno: Jana Matejová Kontakt: matejovajana@zoznam.sk Príloha
Týždeň hier a zábavných činností MŠ Exnárova 29.05.2017 - 02.06.2017
Meno: Jana Matejová Kontakt: matejovajana@gmail.com
Štafeta 100 x 1000 m Futbalový štadión Štrba 28.05.2017
Meno: Mária Jasenčáková Kontakt: maria.jasencak@gmail.com
účasť na pokuse o slovenský record počtu cyklistov v Spišskej Novej Vsi námestie Spišská Nová Ves 28.05.2017
Meno: Ika Kovalčíková Kontakt: 0915300188
Sigord 2017 Košice MŠ Dénešova _ Prešov - Solivar _ Sigord 27.05.2017
Meno: Ing. Katarína Lukáčová Kontakt: msdenesova@gmail.com Príloha
Preteky detí a mládeže v rámci Memoriálu Jozefa Gabčíka Žilina 27.05.2017
Meno: ing.Michal Staňo Kontakt: 0908 936 689
Školský Gladiátor Dolná Strehová 27.05.2017
Meno: Marta Kminiaková Kontakt: kamimama@centrum.sk Príloha
Parádny deň 9 alebo športujeme srdcom Športový areál Spojenej školy 26.05.2017
Meno: RNDr. Zuzana Čelková Kontakt: zuzana.celkova@spojenagymza.edu.sk Príloha
Olympijský deň MŠ Galaktická 26.05.2017
Meno: Viera Figelová Kontakt: 0907 571 067 Príloha
Športová olympiáda detí a mládeže mesta Poprad - najmladší žiaci ZŠ s MŠ Poprad - Veľká 26.05.2017
Meno: Mária Jasenčáková Kontakt: maria.jasencak@gmail.com Príloha
Olympijský deň detí ZŠ mesta Kežmarok ZŠ Nižná Brána Kežmarok 26.05.2017
Meno: Mária Jasenčáková Kontakt: maria.jasencak@gmail.com Príloha
Olympijský festival a olympijský beh základných a materských škôl Spiša TJ Štart Hrabušice 26.05.2017
Meno: Dr.Skoumalová Viera Kontakt: 0918963798
Plavecké štafety Bazén PU Prešov 26.05.2017
Meno: Mgr. Rastislav Pališčák Kontakt: paliscak@gjar-po.sk
XVIII.Školská športová olympiáda ZŠ Školská Michalovce 25.05.2017
Meno: Dr.Hajdúková Kontakt: 0905967930 Príloha
Športová olympiáda detí a mládeže mesta Poprad - mladší žiaci Športový areál ZŠ s MŠ Jarná, Poprad 25.05.2017
Meno: maria.jasencak@gmail.com Kontakt: Ing. Mária Jasenčáková Príloha
Olympijský deň materských škôl mesta Kežmarok ZŠ Nižná Brána Kežmarok 25.05.2017
Meno: Mária Jasenčáková Kontakt: maria.jasencak@gmail.com
Okresné kolo v atletike Mladá Garda 25.05.2017
Meno: Dušan Noga, Mária Mračnová Kontakt: faja@atletikasvk.sk
Detská športová olympiáda Dunajská Lužná 25.05.2017
Meno: Milka Hubertová Kontakt: materskaskola@msdl.sk Príloha
Plavecká súťaž Aquapark Delňa 25.05.2017 - 26.05.2017
Meno: PaedDr. Martina Frantová Kontakt: 0908345185 Príloha
Olympiáda predškolákov ZŠ Janigová Košice 24.05.2017
Meno: Mgr. Tomáš Gáll, Ing. Katarína Lukáčová Kontakt: msdenesova@gmail.com Príloha
Športová olympiáda detí materských škôl mesta Poprad Športový areál ZŠ s MŠ Jarná, Poprad 24.05.2017
Meno: Mária Jasenčáková Kontakt: maria.jasencak@gmail.com Príloha
Športová olympiáda materských škôl na Terase MŠ Kežmarska 28 KE 24.05.2017
Meno: Ing. Svetlana Nováková Kontakt: mskezmarska@azet.sk Príloha
Olympiada MŠ KVP MŠ Denešova 24.05.2017
Meno: Ing.Katarína Lukáčová Kontakt: msdenesova@gmail.com Príloha
Volejbalový turnaj v Lietavskej Lúčke Lietavská Lúčka 24.05.2017
Meno: Mgr.Eva Maníková Kontakt: 0918 490 391
Čistenie zjazdoviek - Jasná Nízke Tatry Jasná Nízke Tatry 24.05.2017
Meno: gr. Juraj Budiský Kontakt: klockova.danka@gmail.com Príloha
Olympiské festivaly mládeže 2017 – kultúrno-vzdelávacia časť, sa na SOŠ technickej Lučenec SOŠ technická Lučenec 24.05.2017
Meno: Jaroslav Žingor Kontakt: 0907057860
OFDaM ZŠ Moskovská 2, Banská Bystrica 24.05.2017
Meno: PaedDr. Monika Abelovská Kontakt: zastupca1@zsmosbb.eu
Olympijský deň škôlkárov areál ZŠ s MŠ Ul.J.V.Dolinského, Martin 24.05.2017
Meno: Elena Šmidtová Kontakt: 0907 390 731
2 kolo Detskej Novozámockej Olympiády štadión Sihoť Nové Zámky 23.05.2017
Meno: Ing. Štefan Straňovský Kontakt: stefan.stranovsky1@gmail.com; andrea.jakubcova4@gmail.com
MO v atletike pod záštitou Olympijského klubu A. Szokolyiho v Šahách Šahy, Mestský štadión 23.05.2017
Meno: Angelika Révész Kontakt: olympic@sahy.sk
ĽA - školské kolo I. st. ZŠ - 23.5.2017 ZŠ Odborárska 1374 Nové Mesto nad Váhom 23.05.2017
Meno: Mgr.Jana Kvasňovská Kontakt: zsodborarska@stonline.sk
Gemerské športové hry ZŠ Zakarpatská Rožňava 23.05.2017 - 25.05.2017
Meno: PhDr. Juraj Králik Kontakt: jurkralik@gmail.com
Olympiáda seniorov Športový areál Čadca 23.05.2017
Meno: Jolana Labáková Kontakt: jalanalabakova@gmail.com
Plavecká súťaž Mestská plaváreň 23.05.2017
Meno: Dr.Hajdúková Kontakt: 0905967930 Príloha
Plavecké preteky o Pohár primátora Mestská plaváreň Michalovce 23.05.2017
Meno: Mgr.Vetrecin Kontakt: juraj.vetrecin@gmail.com
Seniorky medzi mládežou Šahy 23.05.2017
Meno: Angelika Révész Kontakt: olympic@sahy.sk
Školská miniolympiáda Lúčna 4 Lučenec 4, 98416 Lučenec 23.05.2017
Meno: Ivan Urbančok Kontakt: ivan.urbancok@oalc.sk 0903922123 Príloha
Gemerské športové hry Základná škola Zakarpatská ul. Rožňava 23.05.2017 - 26.05.2017
Meno: PhDr. Juraj Králik Kontakt: jurkralik@gmail.com Príloha
Olympijsky týždeň Gymnázium I. Kraska Rimavská Sobota 22.05.2017 - 26.05.2017
Meno: PaedDr. Jana Laskova Kontakt: laskova.jana@gmail.com
Olympijský týždeň Gymnázium I. Kraska Rimavská Sobota 22.05.2017 - 26.05.2017
Meno: PaedDr. Jana Lásková Kontakt: 0911940720
Relaxačno-športová nedeľa Centrum Sv. Jakuba 21.05.2017
Meno: Mgr. Jana Jánošíková Kontakt: 0907354407 Príloha
Beh k srdcu SNP OC Tulip a nábrežie Turca, Martin 20.05.2017
Meno: Mgr. Pavol Zemko Kontakt: 0905646882
Deň rodinnej olympiáda Nové Zámky ZŠ G.Bethlena 19.05.2017
Meno: RNDr. E.Garbanová Kontakt: 0905 578 505 Príloha
Makáme aj v máji Michalovce 19.05.2017
Meno: Radmila Hajdúková Kontakt: r.hajdukova@gmail.com
Olympiáda Hviezdičiek ZŠ , Ul. Jilemnického č.2, Žiar nad Hronom 19.05.2017
Meno: PaedDr. Petronela Gáfriková Kontakt: pedagogikacvczh@gmail.com Príloha
mestská športová olympiáda materských škôl športová hala Levice 18.05.2017
Meno: Andrea Havettová Kontakt: andrea.havettova@levice.sk,0902918648 Príloha
Rozhýb svoje telo ZŠ Okružná 17, Michalovce 18.05.2017 - 19.05.2017
Meno: Jaroslav Dargaj Kontakt: 0566425838
Mixflorbalový turnaj Nové Zámky 18.05.2017
Meno: Mgr. Pavol Sáraz Kontakt: palo.saraz@gmail.com
Valné zhromaždenie OK KYSUCE Dom kultúry Čadca 17.05.2017
Meno: Jaroslav Klus Kontakt: jaroslavklus82@gmail.com
Memoriál Evy Kontovej 2017 SOŠ HSO Nové Zámky 17.05.2017
Meno: Mgr. Pavol Sáraz Kontakt: palo.saraz@gmail.com
Ľahká atletika - školské kolo II. st. ZŠ športový areál ZŠ 17.05.2017
Meno: Michal VAlláš Kontakt: zsodborarska@stonline.sk
Športová olympiáda ZŠ Beethovenova 11, 949 11 Nitra 16.05.2017
Meno: Mgr. Beáta Pillajová Kontakt: zsbeethovenova@atlas.sk
Olympijský týždeň areál ZŠ Mojmírova 15.05.2017 - 19.05.2017
Meno: Mgr. Miroslava Miklová Kontakt: jurekova.m@gmail.com Príloha
Vedomostná súťaž Olympijské hry RIO 2016 Mestský úrad Rožňava 15.05.2017
Meno: PhDr. Juraj Králik Kontakt: jurkralik@gmail.comk Príloha
Medzinárodná cyklistická túra Šahy - Poiplie 13.05.2017
Meno: Angelika Révész Kontakt: olympic@sahy.sk
Olympijský deň Modra 12.05.2017
Meno: Mgr. Zuzana Prochádzková Kontakt: prochadzzz@centrum.sk
Olympijský deň Modra 12.05.2017
Meno: Mgr. Zuzana Prochádzková Kontakt: 0908271457
Kamene - kosti našej Zeme ZŠ Školská Michalovce 12.05.2017
Meno: Dr.hajdúková Kontakt: 0905967930
Prípravné práce na atletiku Šahy, štadión 11.05.2017
Meno: Angelika Révész Kontakt: olympic@sahy.sk
Olympiské festivaly mládeže 2017 – športová časť, SOŠ technická Lučenec Lučenec 11.05.2017
Meno: Jaroslav Žingor Kontakt: 0907057860
Pohybom ku zdraviu - Čergovské pohorie Čergovské pohorie - Hertník 10.05.2017
Meno: Ing. Gabriela Vízváriová Kontakt: gvizvariova@azet.sk
Kamene, kosti našej Zeme ZŠ Okružná Michalovce 10.05.2017 - 11.05.2017
Meno: Mgr.Tomovčíková Kontakt: 0905967930 Príloha
Športová liga materských škôl ZŠ Školská Michalovce 10.05.2017
Meno: Dr.Hajdúková Kontakt: 0905967930
Kamene - kosti ZEME ZŠ Okružná 17, Michalovce 10.05.2017 - 12.05.2017
Meno: Monika Tomovčíková Kontakt: 0915040331
TÝŽDEŇ V POHYBE Materská škola 10.05.2017 - 17.05.2017
Meno: Ivana Hricová Kontakt: ivana.matfiak@hotmail.com
Olympijské hviezdičky Atletický areál Ul. východná Martin 10.05.2017
Meno: Mgr. Alena Schimíková Kontakt: 0915819488
Finále vedomostnej súťaže o olympizme Piešťany 09.05.2017 - 10.05.2017
Meno: Viera Bebčákova Kontakt: viera.bebcakova@unipo.sk
Vedomostná súťaž o olympizme pre ZŠ Súkromné športové gymnázium – ELBA Prešov 05.05.2017
Meno: Viera Bebčáková Kontakt: viera.bebcakova@unipo.sk Príloha
Malý Gabčíkov memoriál Poluvsie a Lietavská Lúčka 05.05.2017
Meno: Mgr.Eva Maníková Kontakt: 0918 490 391
Beh Štefánika 2017 Ivanka pri Dunaji 04.05.2017
Meno: Zoltán Fabó Kontakt: zo.fabo@gmail.com
Cvičenie v máji ZŠ Riazanská 04.05.2017 - 30.05.2017
Meno: Mária Mračnová Kontakt: faja@atletikasvk.sk
Majstrovstvá Slovenska v gymnastike Svätý Peter 03.05.2017 - 04.05.2017
Meno: Mgr. Mazan Kontakt: mazan@gmail.com
Enviroaktivity ZŠ Malonecpal. Prievidza 02.05.2017 - 09.06.2017
Meno: Mgr. Mojžišová G. Kontakt: 0915 879 862
Podvihorlatský maratón Michalovce 01.05.2017
Meno: Mgr.Kalaninová Kontakt: l.kalaninová@msumi.sk Príloha
Cyklotúra - v duchu priateľstva Šahy a okolie 01.05.2017
Meno: Angelika Révész Kontakt: olympic@sahy.sk
Vykročte za zdravím Nové Zámky 01.05.2017 - 31.05.2017
Meno: Ing.Eva Masárová Kontakt: 0903258193
Vykročte za zdravím Bánov 01.05.2017 - 31.05.2017
Meno: Ing.Anna Mančušková Kontakt: 0904996145
Vystúpenia na podujatiach Šahy 01.05.2017 - 31.05.2017
Meno: Angelika Révész Kontakt: olympic@sahy.sk
Futbalový krúžok MŠ Exnárova 01.05.2017 - 30.06.2017
Meno: Jana Matejová Kontakt: Martin Šimončič
Olympijský päťboj seniorov ŠH Prešovskej univerzity v Prešove 28.04.2017
Meno: Leka Tlučáková Kontakt: lenka.tlucakova@unipo.sk Príloha
Deň Zeme v MŠ s VJM, Hviezdoslavova 32, Šahy Šahy, MŠ s VJM, Hviezdoslavova 32 28.04.2017
Meno: Mária Jánošíková Kontakt: olympic@sahy.sk
Medziročníkový volejbalový turnaj Gymnázium Jána Adama Raymana 28.04.2017
Meno: Mgr.Peter Tomčák, PaedDr.Mária Novosadová, Mgr.Bohuš Majoroš, Mgr.Rastislav Pališčák Kontakt: paliscak@gjar-po.sk Príloha
Vedomostná súťaž o olympionizme Priestory Obchodnej akadémie 27.04.2017
Meno: Ing. Gabriela Vízváriová Kontakt: gvizvariova@azet.sk
Detská športová olympiáda materských škôl ŠH Prešovskej univerzity v Prešove 27.04.2017
Meno: Viera Bebčáková Kontakt: viera.bebcakova@unipo.sk Príloha
Čerstvý vzduch Michalovce 27.04.2017
Meno: Dr.Hajdúková Kontakt: 0905967930
Deň Zeme Šahy, ZŠ Ladislava Balleka 27.04.2017
Meno: Beata Bazalová Kontakt: olympic@sahy.sk
Deň Zeme Šahy, MŠ Hviezdoslavova 30 27.04.2017
Meno: Andrea Malková Kontakt: olympic@sahy.sk
Deň Zeme v MŠ, Hontianska cesta 45, Šahy Šahy, MŠ, Hontianska cesta Šahy 27.04.2017
Meno: Eva Benőová Kontakt: olympic@sahy.sk
Olympijský klub roka Bratislava 26.04.2017
Meno: Angelika Révész Kontakt: olympic@sahy.sk
7. ročník školskej olympiády OFDMS SOŠOaS Budovateľská 32, 94501 Komárno 25.04.2017 - 11.05.2017
Meno: Mgr. Viktor Szabó Kontakt: viktormanu@centrum.sk, 0905252445
Odznak plníme aj v apríli ZŠ Školská Michalovce 25.04.2017
Meno: Dr.Hajdúková Kontakt: 0905967930 Príloha
Deň Zeme 2017 Ivanka pri Dunaji 25.04.2017
Meno: Zoltán Fabó Kontakt: zo.fabo@gmail.com Príloha
Deň Zeme Dolná Strehová 24.04.2017
Meno: Kminiaková Marta Kontakt: 0908051261
Aktivity pri príležitosti Dňa Zeme Šahy, ZŠ Janka Kráľa 24.04.2017
Meno: Jozef Šuchter Kontakt: olympic@sahy.sk
školská olympiáda 2017 ZŠ Tomášikova31, Košice 24.04.2017 - 25.04.2017
Meno: Mgr. Stela Safková Kontakt: s.safkova@gmail.com
školská olympiáda 2017 ZŠ Tomášikova 31, Košice 24.04.2017 - 25.04.2017
Meno: Mgr. Stela Safková Kontakt: s.safkova@gmail.com, 0907 470 133
Školská olympiáda 2017 Základná škola Tomášikova 31 24.04.2017 - 25.04.2017
Meno: Mgr. Stela Safková Kontakt: s.safkova@gmail.com, 0907 470 133
školská olympiáda 2017 Základná škola Tomášikova 31, Košice 24.04.2017 - 25.04.2017
Meno: Mgr. Stela Safková Kontakt: s.safkova@gmail.com
školská olympiáda 2017 ZŠ Tomášikova 31, Košice 24.04.2017 - 25.04.2017
Meno: Mgr. Stela Safková Kontakt: s.safkova@gmail.com
školská olympiáda 2017 ZŠ Tomášikova 31, Košice 24.04.2017 - 25.04.2017
Meno: Mgr. Stela Safková Kontakt: s.safkova@gmail.com
školská olympiáda 2017 ZŠ Tomášikova 31, Košice 24.04.2017 - 25.04.2017
Meno: Mgr. Stela Safková Kontakt: s.safkova@gmail.com
školská olympiáda 2017 ZŠ Tomášikova 31, Košice 24.04.2017 - 25.04.2017
Meno: Mgr. Stela Safková Kontakt: s.safkova@gmail.com
Olympijské festivaly- školská olympiáda ZŠ Tomášikova 31, Košice 24.04.2017 - 25.04.2017
Meno: Mgr. Stela Safková Kontakt: s.safkova@gmail.com
OLYMPIJSKÉ FESTIVALY - školská olympiáda ZŠ Tomášikova 31, Košice 24.04.2017 - 25.04.2017
Meno: Mgr. Stela Safková Kontakt: s.safkova@gmail.com
Deň zeme Okolie školy 21.04.2017
Meno: Ing. Gabriela Vízváriová Kontakt: gvizvariova@azet.sk
Deň Zeme ZŠ Márie Rázusovej-Martákovej 21.04.2017
Meno: Bc. Dana Klocková Kontakt: danniak@gmail.com Príloha
Deň Zeme 2017 ZŠ s MŠ Bánov, Obec Bánov 21.04.2017
Meno: PaedDr. Ľubica Ostrožlíková Kontakt: 0915120949 Príloha
Deň zeme ZŠ Kožucha 11, Spišská Nová Ves 21.04.2017
Meno: Mgr. Eva Murgáčová Kontakt: evamurgacova@centrum.sk
Deň Zeme Šahy MŠ, Nám. M. R. Štefánika 14 21.04.2017
Meno: Zora Šuchterová Kontakt: olympic@sahy.sk
Ďeň Zeme ŠZŠ Brezno 21.04.2017 - 24.04.2017
Meno: Helena Molčanová Kontakt: helika.molcan@gmail.com
Deň Zeme ZŠ Tomášikova 31, Košice 21.04.2017
Meno: Mgr. Stela Safková Kontakt: s.safkova@gmail.com
Deň Zeme - ZŠ Tomášikova 31, Košice ZŠ Tomášikova 31, Košice - VSD 21.04.2017
Meno: Mgr. Stela Safková Kontakt: s.safkova@gmail.com
Deň Zeme - ZŠ Tomášikova 31, Košice ZŠ Tomášikova 31, Košice 21.04.2017 - 26.04.2017
Meno: PaedDr. N. Belišová Kontakt: s.safkova@gmail.com
VII.Valné zhromaždenie OK Michalovce MsKS Michalovce 20.04.2017
Meno: Dr.Uchaľ Kontakt: 0903603359 Príloha
Deň vody a deň zeme 2017 Lučenec 20.04.2017 - 21.04.2017
Meno: Žingor Kontakt: zralok31@centrum.sk Príloha
Olympijský florbalový turnaj ŠpMNDa G Skalická 20.04.2017
Meno: Jana Murínová Kontakt: jmurinova@spmndag.sk Príloha
Olympiskych festivalov mládeže 2017-enviromentálna časť, SOŠ technická Lučenec Areál školy SOŠ technická Lučenec 20.04.2017 - 21.04.2017
Meno: Jaroslav Žingor Kontakt: 0907057860
Tomášikova plutvička - II. ročník ZŠ Tomášikova 31, Košice 20.04.2017
Meno: Mgr. Stela Safková Kontakt: s.safkova@gmail.com
1. kolo detskej Novozámockej olympiády Športová hala Nové Zámky 19.04.2017
Meno: RNDr. Andrea Jakubcová Kontakt: 0911876818 Príloha
Beseda s Martinou Kohlovou, Veronikou Vadovičovou, Radom Malenovským,Máriou Némethovou-Krajčírovou, Dom športu Bratislava 12.04.2017
Meno: Mračnová, Noga Kontakt: faja@atletikasvk.sk
Korčuliarsky kurz -prváci ZŠ Tomášikova 31, Košice 12.04.2017 - 26.04.2017
Meno: PaedDr. Nikoleta Belišová Kontakt: 0907 470 133
Jarný beh v rámci Medzinárodného dňa športu pre rozvoj a mier Atletický štadión FŠ PU v Prešove 06.04.2017
Meno: Ján Jacoš Kontakt: sportjacos@gmail.com Príloha
Valné zhromaždenie OK Žilina Žilina 06.04.2017
Meno: Ing.Michal Staňo Kontakt: 0908 936 689
Gymnastický štvorboj žiačok a žiakov ZŠ ZŠ Márie Rázusovej-Martákovej, Liptovský Mikuláš 06.04.2017 - 07.04.2017
Meno: Mgr. Anna Michalovičová Kontakt: klockova.danka@gmail.com Príloha
ZDRAVÝ CHRBÁT - CVIČENIE Centrum Sv. Jakuba KNM 06.04.2017 - 27.04.2017
Meno: Mgr. Jana Jánošíková Kontakt: 0907354407 Príloha
Volejbalový turnaj základných škôl k oslobodeniu mesta Liptovský Mikuláš Základná škola Márie Rázusovej-Martákovej 04.04.2017
Meno: Mgr. Juraj Budiský Kontakt: danniak@gmail.com Príloha
odznak všestrannosti ZŠ Bojnice + ZŠ Malonecp. Prievid 03.04.2017 - 16.06.2017
Meno: Mgr. Heráková +Mgr. Mojžišová Kontakt: 0908817901, 0915879862
V cvičení nepoľavujeme Michalovce 02.04.2017 - 30.04.2017
Meno: R.Hajdukova Kontakt: 0905967930
Prechod cestou hrdinov SNP pohorie Čergov 02.04.2017
Meno: Ladislav Dvorščák Kontakt: kscpresov@gmail.com Príloha
Aj v roku 2017...sme aktívne! Šahy 01.04.2017 - 30.04.2017
Meno: Angelika Révész Kontakt: olympic@sahy.sk
Cvičenie pre seniorky Fakulta športu PU 01.04.2017 - 31.05.2017
Meno: Lenka Kontakt: lenka.tlucakova@unipo.sk
VZ ZOK SR Bojnice 31.03.2017 - 01.04.2017
Meno: Silvia Remiašová Kontakt: remiasova@olympic.sk Príloha
Detská atletika - 1. atletické olympijské hry ZŠ Ladislava Balleka 28.03.2017
Meno: Angelika Révész Kontakt: olympic@sahy.sk
Atletické olympijské hry Šahy, ZŠ Ladislava Balleka 28.03.2017 - 30.03.2017
Meno: Angelika Révész Kontakt: olympic@sahy.sk
Hodina Zeme - Chceme vidieť tmu Michalovce, ZŠ Školská 24.03.2017 - 25.03.2017
Meno: Dr.Hajdúková Kontakt: 0905967930 Príloha
Hodina Zeme - chceme vidieť tmu ZŠ Školská Michalovce 24.03.2017 - 25.03.2017
Meno: Dr.Hajdúková Kontakt: 0905967930 Príloha
Šahanské deti na atletike v Dudinciach Dudince 24.03.2017
Meno: Angelika Révész Kontakt: olympic@sahy.sk
"Pohyb pre každý deň" Pedagogická a kultúrna akadémia Modra 23.03.2017 - 30.05.2017
Meno: PaedDr. Tatiana Horká Kontakt: tatiana.horka@gmail.com MT 0903 454690
Deň vody na ZŠČechynce ZŠ Čechynce 22.03.2017
Meno: PaeDdr. Adriana Vetríková Kontakt: zscechynce@pobox.sk Príloha
Svetový deň vody ZŠ Márie Rázusovej-Martákovej, Liptovský Mikuláš 22.03.2017
Meno: Bc. Dana Klocková Kontakt: danniak@gmail.com Príloha
Deň vody ZŠ Ing. Kožucha 11, Spišská Nová Ves 22.03.2017
Meno: Mgr. Eva Murgáčová Kontakt: evamurgacova@centrum.sk
Svetový deň vody Dolná Strehová 22.03.2017
Meno: Marta Kminiaková Kontakt: kamimama@centrum.sk Príloha
Svetový deň vody Základná škola Márie Rázusovej-Martákovej, Liptovský Mikuláš 22.03.2017
Meno: Bc. Dana Klocková Kontakt: danniak@gmail.com Príloha
Deň vody - ZŠ Tomášikova 31, Košice ZŠ Tomášikova 31, Košice 22.03.2017
Meno: RNDr. H. Polovičová Kontakt: s.safkova@gmail.com
Čistenie cvičnej lúky na Kolibe Koliba Bratislava 21.03.2017
Meno: Noga,Mračnová Kontakt: faja@atletikasvk.sk Príloha
Odznak všestrannosi Bojnice,Prievidza 20.03.2017 - 10.06.2017
Meno: Heráková , Mojžišová Kontakt: 0908 817901 , 0915 879682
Najúspešnejší športovci regiónu Spiš Spišské Vlachy 16.03.2017
Meno: Viliam Mjartan Kontakt: 0905702424
Stolný tenis ŠZŠ Brezno 16.03.2017
Meno: martin auxt Kontakt: martin.auxt@gmail.com
Detská atletika ŠH Elán 15.03.2017
Meno: Mračnová Mária Kontakt: faja@atletikasvk.sk
Olympijský festival Slovenska 2017 Hotelová akadémia Jána Andraščáka Bardejov 15.03.2017 - 30.06.2017
Meno: Mgr. Adriana Štrausová Kontakt: 054/4885126
Vedomostná súťaž v olympizme ZŠ Ing. Kožcha11, Spišská Nová Ves 13.03.2017 - 09.04.2017
Meno: Mgr. Eva Murgáčová Kontakt: evamurgacova@centrum.sk
Festival pohybových skladieb Trnava 11.03.2017 - 12.03.2017
Meno: Elena Režná Kontakt: 0902707778
Stolnostenisový turnaj k MDŽ Michalovce 08.03.2017
Meno: Mgr.Hajdúková Kontakt: 0907991452
Najlepší športovci mesta Žilina 2016 Žilina 07.03.2017
Meno: Ing.Michal Staňo Kontakt: 0908 936 689
Biatlon detských domovov Bytča Horný Kelčov 02.03.2017
Meno: Jozef Kuric Kontakt: kuric.jozef@centrum.sk
Na fitloptách zdravo, veselo a fit ZŠ Radoľa 02.03.2017 - 30.03.2017
Meno: Mgr. Jana Jánošíková Kontakt: 00421907354407 Príloha
Vykročte za zdravím Bánov 01.03.2017 - 30.04.2017
Meno: Ing.Anna Mančušková Kontakt: 0904996145
Vykročte za zdravím Nové Zámky 01.03.2017 - 30.04.2017
Meno: Ing.Eva Masárová Kontakt: 0903258193
Martinská celoročná olympiáda rekreačných športovcov športoviská v meste Martin a v okolí 24.02.2017 - 25.10.2017
Meno: Mgr. Alena Schimíková Kontakt: 0915819488
OLOV MŠ Michalovce ZŠ Školská Michalovce 23.02.2017
Meno: Dr.Hajdúková Kontakt: 0905967930
Myšlienky olympizmu CVČ Žiar nad Hronom 23.02.2017
Meno: Mgr. Ján Kubina Kontakt: 0915210770 Príloha
Zasadnutie KFP SOV SOV, Bratislava 21.02.2017
Meno: Katarína Ráczová Kontakt: remiasova@olympic.sk
Silový trojboj Hala Hotelovej akadémie 15.02.2017
Meno: PaedDr. Martina Frantová Kontakt: frantovamata@zoznam.sk Príloha
Beseda s futbalistami MŠK Žilina Žilina 14.02.2017
Meno: Michal Staňo Kontakt: 0908936689
OLOV v materskej škole Michalovce ZŠ Školská 14.02.2017
Meno: Dr.Hajdúková Kontakt: 0905967930
Lyžiarsky výcvik Jasná Nízke Tatry 13.02.2017 - 17.02.2017
Meno: Mgr. Juraj Budiský Kontakt: danniak@gmail.com Príloha
2.Lyžiarsky kurz- žiaci 2. ročníka - Zodpovednosť: Mgr. Anna Mišková, - Termín: február 2017 Vysok Vysoké Tatry 13.02.2017 - 17.02.2017
Meno: Mgr. Anna Mišková Kontakt: hanamiskova@centrum.sk Príloha
OLOV v MŠ Michalovce 07.02.2017
Meno: Dr.Hajdukova Kontakt: 0905967930
Olympionik naživo Športové gymnázium-škola 02.02.2017
Meno: Jozef Smekal Kontakt: smekal@osgbb.sk Príloha
Cvičme v rytme Michalovce 01.02.2017 - 14.02.2017
Meno: R. Galajdová Kontakt: 0905967930
Cvičnie za mesiac február Mestská športová hala Prievidza 01.02.2017 - 28.02.2017
Meno: Jitka Hejtmánková Kontakt: jitka.hej@gmail.com
Lyžiarsky výcvik - 2. stupeň ZŠ ZŠ Tomášikova 31, Košice 30.01.2017 - 03.02.2017
Meno: Mgr. Stela Safková Kontakt: s.safkova@gmail.com
Bežecká liga Žiliny Žilina 29.01.2017
Meno: Michal Staňo Kontakt: 0908 936 689
Bežecká liga Žiliny Žilina 29.01.2017 - 03.05.2017
Meno: Marián Michalik Kontakt: 0908 918 276
Novoročná latka telocvičňa SOŠ Svit 26.01.2017
Meno: Mgr. Čuňočka Peter Kontakt: cunockapeter@gmail.com
SÚŤAŽ O NAJSILNEJŠIEHO ŽIAKA ŠZŠ BREZNO /IRON MAN/ ŠZŠ Brezno 26.01.2017 - 27.01.2017
Meno: Dušan Tischliar Kontakt: dusantischliar@centrum.sk
Lyžiarske preteky "O cenu snehuliaka" Lyžiarske stredisko Július 24.01.2017
Meno: PhDr. Juraj Králik Kontakt: jurkralik@gmail.com Príloha
Lyžiarsky kurz Terchová Hotel Gavurky 20.01.2017 - 25.01.2017
Meno: Jana Matejová Kontakt: matejovajana@zoznam.sk
Zimná športová olympiáda MŠ Exnárova 19.01.2017
Meno: Jana Matejová Kontakt: matejovajana@zoznam.sk
Zimná olympiáda 2017 Materská škola Budovateľská 8, Prešov 18.01.2017
Meno: Poklembová Emília Kontakt: poklembova.emilia@hotmail.sk Príloha
Lyžiarsky kurz Poráčska dolina 16.01.2017 - 20.01.2017
Meno: Dr.Uchaľ Kontakt: 0903603359
Pohybom k aktívnemu zdraviu Fakulta športu PU 09.01.2017 - 30.03.2017
Meno: Lenka Tlučáková Kontakt: lenka.tlucakova@unipo.sk Príloha
Novoročný turnaj vo volejbale GPH a ŠH Michalovce 07.01.2017
Meno: Dr.Vetrecin Kontakt: 0908776543
Trojkráľový beh zdravia Dom srdca Martin - Podháj a okolie 06.01.2017
Meno: Miroslav Vanko Kontakt: 0911867370 Príloha
Novoročný turnaj seniorov v stolnom tenise Michalovce 03.01.2017
Meno: Mgr.Hajdúková Kontakt: 0907991452
Silvestrovský beh Lietava 31.12.2016
Meno: Ing.Michal Staňo Kontakt: 0908 936 689
Vianočný volejbalový turnaj ŠH Michalovce 21.12.2016
Meno: Dr.Vetrecin Kontakt: juraj.vetrecin@gmail.com
Lyžiarsky výcvik - 1. stupeň ZŠ ZŠ Tomášikova 31, Košice 19.12.2016 - 21.12.2016
Meno: Paeddr. Nikoleta Belišová Kontakt: 0907 470 133
Fit vianočné cvičenie ZŠ Nábrežná 18.12.2016 - 19.12.2016
Meno: Mgr. Jana Jánošíková Kontakt: 0907354407 Príloha
MIXVOLEJBALOVÝ TURNAJ ZŠ Tomášikova 31, Košice 15.12.2016
Meno: Mgr. Ľ. Kepičová Kontakt: 0907 470 133
Beseda s R.a M.Vargom, Máriou Mračnovou, P.Bučekom ZŠ Kalinčiakova 14.12.2016
Meno: Noga, Mračnová Kontakt: faja@atletikasvk.sk
10. výročie založenia OK A. Szokolyiho Šahy, Divadelná sála 09.12.2016
Meno: František Révész Kontakt: olympic@sahy.sk Príloha
Cvičí celá rodina Prievidza 09.12.2016
Meno: Jitka Hejtmánková Kontakt: motolikova@olympic.sk
Mikuláš na ľade Žilina 08.12.2016
Meno: Michal Staňo Kontakt: 0908936689
Mikuláš na ľade Žilina 08.12.2016
Meno: Michal Staňo Kontakt: 0908 936 689
Vykročte za zdravím Košice 08.12.2016
Meno: Tatiana Luberdová Kontakt: motolikova@olympic.sk
Vianočné plávanie 2016 Mestská plaváreň Čadca 08.12.2016
Meno: Jaroslav Klus Kontakt: jaroslavklus82@gmail.com
Mikulášsky mixvolejbal SOŠ SOŠ Svit 07.12.2016
Meno: Mgr. Peter Čuňočka Kontakt: cunockapeter@gmail.com Príloha
Beseda s Broňou Borovičkovou, Máriou Mračnovou, Dušaanom Nogom Jedáleň ZŠ Kalinčiakova 10,00 06.12.2016
Meno: Dušan Noga, Mária Mračnová Kontakt: faja@atletikasvk.sk
Športujeme s Mikulášom ZŠ Ing. Kožucha 11, Spišská Nová Ves 06.12.2016
Meno: Mgr. Eva Murgáčová Kontakt: evamurgacova@centrum.sk Príloha
Beseda s olympijským víťazom Športové gymnázium J. Herdu Trnava 05.12.2016
Meno: Ján Godál Kontakt: jan.godal49@gmail.com Príloha
Detská atletika Šahy 02.12.2016
Meno: Angelika Révész Kontakt: olympic@sahy.sk
Zasadnutie VV OK Michalovce Školská 2, Michalovce 02.12.2016
Meno: Dr.Uchaľ Kontakt: 0903603359 Príloha
Vykročte za zdravím Bratislava ZŠ Riazanská Bratislava 01.12.2016 - 19.12.2016
Meno: Mária Mračnová Kontakt: faja@atletikasvk.sk Príloha
Vykročte za zdravím OK Bratislava ZŠ Riazanská 01.12.2016 - 19.12.2016
Meno: Mária Mračnová Kontakt: faja@atletikasvk.sk
Cvičenie pre ženy 60+ Fakulta športu PU 01.12.2016 - 19.12.2016
Meno: Lenka Tlučáková Kontakt: lenka.tlucakova@unipo.sk Príloha
Stolný tenis i cvičenie s hudbou Michalovce 01.12.2016 - 26.12.2016
Meno: Hajdukova Kontakt: 0905967930
Cvičenie žien Prievidza 01.12.2016 - 31.01.2017
Meno: Jitka Hejtmánková Kontakt: jitka.hej@gmail.com
Stolnotenisový turnaj v zlerom veku Šahy 30.11.2016
Meno: Ladislav Gáspár Kontakt: olympic@sahy.sk
OLOV SOŠ Michalovce 28.11.2016
Meno: Galajdová Kontakt: 0905967930
Šahania v atletickej hale Elán Šahy - Bratislava 25.11.2016
Meno: František Révész Kontakt: olympic@sahy.sk
VZ OK Bratislava ZŠ Kalinčiakova 24.11.2016
Meno: Mračnová, Noga Kontakt: faja@atletikasvk.sk
Olympiáda v skoku do výšky ZŠ Ul. jahodnícka Martin 24.11.2016
Meno: PaedDr.Marta Tormová Kontakt: m.tormova@gmail.com
Zasadnutie rady olympizmu Bratislava, SOV 22.11.2016
Meno: Ivana Motolíková Kontakt: motolikova@olympic.sk Príloha
Vedomostná súťaž Rio 2016 Rektorát PU miestnosť 223a 14.11.2016
Meno: V. Bebčáková Kontakt: viera.bebcakova@unipo.sk
ZDRAVÝ CHRBÁT A STREČING Horský hotel Marlene 12.11.2016
Meno: Mgr. Jana Jánošíková Kontakt: 0907354407 Príloha
Slávnostné vyhodnotenie OFS 2016 Bratislava 10.11.2016
Meno: Vladimír Miller Kontakt: motolikova@olympic.sk
Bavme deti športom Hala Elán 09.11.2016
Meno: Ozorák,Mračnová Kontakt: faja@atletikasvk.sk
Bavme deti športom Hala Elán 09.11.2016
Meno: Ozorák, Mračnová Kontakt: faja@atletikasvk.sk
Stolný tenis Gymnázium Jána Adama Raymana 08.11.2016
Meno: Mgr. Bohuš Majoroš Kontakt: bohus.majoros@gjar-po.sk Príloha
olympijský odznak všestrannosti základných škôl mestská plaváreň Liptovský Mikuláš 07.11.2016
Meno: PhDr.Roman Králik Kontakt: 0911641241 Príloha
Cvičenie senioriek FŠ PU 01.11.2016 - 30.11.2016
Meno: Lenka Tlučáková Kontakt: lenka.tlucakova@unipo.sk Príloha
Cvičenie v mesiaci november Športová hala Prievidza 01.11.2016 - 30.11.2016
Meno: Jitka Hejtmánková Kontakt: jitka.hej@gmail.com
Švihadlový maratón Základná škola Márie Rázusovej-Martákovej 01.11.2016 - 30.11.2016
Meno: Mgr. Monika Staroňová Kontakt: danniak@gmail.com
Gala Rio 2016 X-Bionic Šamorín 28.10.2016
Meno: Sekretariát SOV Kontakt: office@olympic.sk
Volejbalový turnaj pod záštitou Olympijského klubu Alojza Szokolyiho Šahy 27.10.2016
Meno: František Révész Kontakt: olympic@sahy.sk
Noc kúziel Malacky 25.10.2016
Meno: Krejčová Kontakt: krejcovajanka@gmail.com Príloha
Beseda s olympionikom ZŠ s MŠ Dolná Strehová 21.10.2016
Meno: Mgr. Marta Kminiaková Kontakt: kamimama@centrum.sk
OFDM L.Mikuláš štadión ZŠ M.R.Martákovej L.Mikuláš 20.10.2016
Meno: PhDr.Roman Králik Kontakt: 0911641241
olympijský viacboj všestrannosti žiakov 4. ročníkov telocvičňa ZŠ M.R.Martákovej L.Mikuláš 20.10.2016
Meno: PhDr.Roman Králik Kontakt: 0911641241
Šurianska desiatka Šurany, Námestie hrdinov 15.10.2016
Meno: Ing. Mgr. Alžbeta Danielová Kontakt: 0903707456 Príloha
bežecký polmaratón v L.Mikuláši L.Mikuláš 15.10.2016
Meno: PhDr.Roman Králik Kontakt: 0911641241 Príloha
FIT POBYT pre ženy Hotel Marlene, Oščadnica 14.10.2016 - 16.10.2016
Meno: Mgr. Jana Jánošíková Kontakt: 0907354407 Príloha
Rodinná olympiáda MŠ Poľná 1 Košice 13.10.2016
Meno: Belánová Kontakt: mspolna@atlas.sk
"Cvičme v rytme" Michalovce 11.10.2016
Meno: Dr.hajdúková Kontakt: 0905967930
Celoslovenský seminár lektoriek a inštruktoriek Piešťany 07.10.2016 - 09.10.2016
Meno: Ivana Motolíková Kontakt: motolikova@olympic.sk
Šahanky v Pištanoch - Vykročte za zdravím Pieštany 07.10.2016 - 09.10.2016
Meno: Ivana Motolíková Kontakt: olympic@sahy.sk
1. Beseda s účastníkom paraolympijských / paralympijských / hier v Rio de Janeiro Samuelom Andrej SPŠ Snina 07.10.2016
Meno: PaedDr. Alena Romanová Kontakt: hanamiskova@centrum.sk
Korčuliarsky kurz ZŠ Tomášikova 31, Košice 03.10.2016 - 30.11.2016
Meno: Mgr. Stela Safková Kontakt: s.safkova@gmail.com
Vykročte za zdravím Fakulta športu 01.10.2016 - 31.10.2016
Meno: Lenka Tlučáková Kontakt: lenka.tlucakova@unipo.sk Príloha
Pilates Šahy, Senior centrum 01.10.2016 - 23.12.2016
Meno: Angelika Révész Kontakt: olympic@sahy.sk Príloha
Športové aktivity za mesiac október Športová hala Prievidza 01.10.2016 - 31.10.2016
Meno: Jitka Hejtmánková Kontakt: jitka.hej@gmail.com
Cyklotúra Malacky - Jabloövé 30.09.2016
Meno: Krejčová Kontakt: krejcovajankavgmail.com
Deň chôdze L.Mikuláš 30.09.2016
Meno: PhDr.Roman Králik Kontakt: 0911641241 Príloha
Memoriál Ferdinanda Daučíka Šahy 29.09.2016 - 30.09.2016
Meno: František Révész Kontakt: olympic@sahy.sk Príloha
Beh olympijského dňa Horský park 28.09.2016
Meno: Savčinský, Mračnová Kontakt: faja@atletikasvk.sk Príloha
Deň mlieka Malacky 28.09.2016
Meno: Krejčová Kontakt: krejcovajanka@gmail.com
Návšteva Ski múzea v Tatranskej Lomnici Tatranská Lomnica 21.09.2016
Meno: Mgr.Peter Rácek Kontakt: 0905 633 325
Gratulácia Dane Zátopkovej k 94.narodeninám Kopřivnica a Rožnov p/R 17.09.2016
Meno: Michal Staňo Kontakt: 0908 936 689
Celoslovenský seminár lektorov a cvičiteliek Vysoké Tatry 15.09.2016 - 18.09.2016
Meno: Ivana Motolíková Kontakt: motolikova@olympic.sk
Splav Moravy Gajary - Záhorská Ves 14.09.2016
Meno: Krejčová Kontakt: krejcovajanka@gmail.com Príloha
Dotkni sa hviezd - predstavenie Košice 13.09.2016
Meno: Ivana Motolíková Kontakt: motolikova@olympic.sk
Európsky týždeň športu ZŠ Školská Michalovce 12.09.2016 - 18.09.2016
Meno: Dr.Hajdúková Kontakt: 0905967930
Zátopkova desiatka 31.ročník Žilina 10.09.2016
Meno: Ing.Michal Staňo Kontakt: mstano81@gmail.com Príloha
Európsky týždeň športu Dolná Strehová 10.09.2016 - 17.09.2016
Meno: Mgr. Marta Kminiaková Kontakt: kamimama@centrum.sk
Európsky týždeň športu ZŠ Krosnianska 4 09.09.2016 - 20.09.2016
Meno: Eva Pavlíková Kontakt: evka.pavlik@gmail.com Príloha
POSTURÁLNE CVIČENIA Pastoračné centrum sv. Jakuba 06.09.2016 - 27.09.2016
Meno: Mgr. Jana Jánošíková Kontakt: 0907354407 Príloha
Šahy - Vykročte za zdravím Šahy 01.09.2016 - 30.09.2016
Meno: Angelika Révész Kontakt: olympic@sahy.sk Príloha
Vykročte za zdravím Nové Zámky Nové Zámky 01.09.2016 - 30.09.2016
Meno: Ing.Eva Masárová Kontakt: 0903258193
Nový školský rok - nové výzvy Michalovce 01.09.2016 - 27.09.2016
Meno: Dr.Hajdukova Kontakt: 0905967930
Cvičebné hodiny a športové akcie za mesiac september Športová hala Prievidza 01.09.2016 - 30.09.2016
Meno: Jitka Hitmanková Kontakt: jitka.hej@gmail.com
TV Severka Žilina Žilina 19.08.2016
Meno: Michal Staňo Kontakt: 0908 936 689
OD v Terchovej Terchová 15.08.2016
Meno: Mgr.Eva Maníková Kontakt: 0918 490 391
Babský cup TKM Martin 13.08.2016
Meno: PaedDr.Marta Tormová Kontakt: 0905196378 Príloha
Letné športy - Minifutbal Šahy, multifunkčné ihrisko 10.08.2016
Meno: František Révész Kontakt: olympic@sahy.sk Príloha
Detská atletika Šahy, detské ihrisko Stred 09.08.2016
Meno: František Révész Kontakt: olympic@sahy.sk Príloha
Vedomostná súťaž Michalovce 05.08.2016 - 14.08.2016
Meno: Dr.R.Hajdukova Kontakt: 0905967930 Príloha
Aktívne cvičenie v prírode Lesný okruh-Škorčie, Kysucké N. Mesto, 05.08.2016 - 26.08.2016
Meno: Jana Jánošíková Kontakt: 0907354407 Príloha
Zasadnutie Správnej a Dozornej rady OK Žilina k otvoreniu Hier XXXI.olympiády v Riu Žilina 04.08.2016
Meno: Michal Staňo Kontakt: mstano81@gmail.com Príloha
Letné športové aktivity Šahy, multifunkčné a streetbalové ihrisko 03.08.2016 - 04.08.2016
Meno: Angelika Révész Kontakt: olympic@sahy.sk Príloha
Pochodeň na trojhraničnm cípe SR Kremenec 03.08.2016
Meno: Dr.Hajdukova Kontakt: 0905967930
Pozdrav našich seniorov RIU Kremenec 03.08.2016
Meno: Mgr.Hajdukova Kontakt: 0907991452
Výstup na Kremenec Kremenec 03.08.2016
Meno: Mgr,Hajdukova Kontakt: 0907991452
OK okresu Nové Zámky Nové Zámky 01.08.2016 - 31.12.2016
Meno: Ing.Eva Masárová Kontakt: 0903258193
Cyklotúra Šahy a okolie 30.07.2016
Meno: Angelika Révész Kontakt: olympic@sahy.sk Príloha
2.olympijský beh Svätý Peter 27.07.2016
Meno: Mgr.František Konkolyi Kontakt: poprojekt@azet.sk
2.olympijský beh Svätý Peter 27.07.2016
Meno: Mgr.František Konkolyi Kontakt: poprojekt@azet.sk Príloha
Letné športové aktivity Šahy, multifunkčné ihrisko 27.07.2016
Meno: František Révész Kontakt: olympic@sahy.sk Príloha
Behom s fit-way Belá 23.07.2016
Meno: Jana Jánošíková Kontakt: janka-janosikova@seznam.cz Príloha
Pozdrav RIU zo šengenskej hranice Malé Trakany 21.07.2016
Meno: Dr.Uchaľ Kontakt: 0905967930
Pozdrav RIU Malé Trakany 21.07.2016
Meno: Dr.Uchaľ Kontakt: 0903603359
Sinevir prevetral dôchodcov Ukrajina 18.07.2016 - 20.07.2016
Meno: Mgr.M.Hajdukova Kontakt: 0907991452
Bencová desiatka 2016 Kubínská hoľa 09.07.2016
Meno: Ing.Belvončík Štefan Kontakt: msszdk@stonline.sk Príloha
Olympic cup Michalovce 05.07.2016
Meno: Dr.Uchaľ Kontakt: 0903603359
Olympijský letný tábor Margita - Ilona, okres Levice 01.07.2016 - 09.07.2016
Meno: Elena Šmidtová Kontakt: 0907 390 731 Príloha
Športovec roka ZŠ Školská Michalovce 30.06.2016
Meno: Dr.Radmila Hajdúková Kontakt: 0905967930
Olympijsky deň Hviezdičky 3.ročník ZŠ - hviezdoslavova 1, Lipany 29.06.2016
Meno: Mgr. MáriaTurlíková Kontakt: m.turlíková@gmail.com
„Rýchlejšie, vyššie, silnejšie, čestne a v priateľstve“ SOSD Vranov nad Topľou 29.06.2016 - 30.06.2016
Meno: Hajduch Ján Kontakt: 0918762463, jhajduch@centrum.sk Príloha
Športový deň žiakov SOŠ Lipany SOŠ Lipany 29.06.2016
Meno: Lukáš Višňovský Kontakt: visnovskylukas@gmail.com
Športový protidrogový deň Gymnázium J.Jesenského Bánovce nad Bebravou 29.06.2016 - 28.06.2016
Meno: PhDr. Rudolfa Novotná Kontakt: rudka.novotna@gmail.com
Olympijský deň v ŠKD areál školy 29.06.2016
Meno: Jana Krajčovičová Kontakt: zsnabielenisku@gmail.com Príloha
Športový olympijský deň areál základnej školy 28.06.2016
Meno: Mgr. Zlatica Timčisková Kontakt: zlatatimi@azet.sk
Školské olympijské hry Malacky 28.06.2016 - 29.06.2016
Meno: Krejčová Kontakt: krejcovajanka@gmail.com Príloha
Olympijský beh Malacky 28.06.2016
Meno: Krejčová Kontakt: krejcovajanka@gmail.com Príloha
Olympijský deň SOŠ Tornaľa 28.06.2016
Meno: Ing. Šimková Eva Kontakt: zastupca@sostornala.sk Príloha
Športová olympiáda MŠ Brezová ul 27. Dunajská Lužná 28.06.2016
Meno: Milka Hubertová Kontakt: materskaskola@msdl.sk
Olympijský deň SOŠ TaS BREZNO 2016 SOŠ TaS Brezno 28.06.2016
Meno: Mgr. Peter Turňa ; Kontakt: 10turner10@azet.sk Príloha
Olympijský deň Stará Ľubovňa - mestská športová hala 28.06.2016
Meno: Mgr. Svetlana Lampartová, Paed.Dr. Pavol Kmeč Kontakt: sekretariat@oa-sl.vucpo.sk Príloha
Školská olympiáda Areál SOŠ polytechnickej Humenné 28.06.2016
Meno: Mgr. Marián Serbák Kontakt: MarianSerbak@centrum.sk Príloha
OFDM Gymnázium Giraltovce 28.06.2016 - 29.06.2016
Meno: PaedDr. Štefan Bačkay Kontakt: skola@gymgir.edu.sk Príloha
Dotkni sa hviezd - predstavenie Vysoké Tatry 27.06.2016
Meno: Ivana Motolíková Kontakt: motolikova@olympic.sk
Gymnaziáda 9.ročník Gymnázium Ľudovíta Štúra Zvolen 27.06.2016
Meno: Mgr.Viera Bónová Kontakt: 0940788962 Príloha
Juniorská štafeta, športové hry Gymnázium arm. gen. L. Svobodu Humenné 27.06.2016
Meno: Danka Capová Kontakt: 0902 590 246
Športové turnaje štyroch Športový areál OA Poprad 27.06.2016
Meno: Iveta Bendíková Kontakt: 0907 768 595 Príloha
Školská Kalokagatia ZŠ Ing. Kožucha 11, Spšská Nová Ves 27.06.2016
Meno: Mgr. Eva Murgáčová Kontakt: evamurgacova@centrum.sk Príloha
Školské olympijské hry ZŠ Zemianske Kostoľany 27.06.2016
Meno: Ľubomír Mokrý Kontakt: 0949579309 Príloha
Medzinárodný olympijský tábor mládeže Vysoké Tatry 25.06.2016 - 30.06.2016
Meno: Ivana Motolíková Kontakt: motolikova@olympic.sk Príloha
Štafeta Rio 2016 - Kysucký maratón Čadca 25.06.2016
Meno: Mgr. Milan Pollák Kontakt: 0905426307
Poďte s nami športovať ! MŠ Salka 25.06.2016
Meno: Hajnalka Kalácsková Kontakt: 0907034147
Ani horúčava nie je prekážka SOŠ technická Michalovce 25.06.2016
Meno: Mgr.Galajdová Kontakt: galajdova@gmail.com
Veľká cena v jude Michalovce Mestská hala Michalovce 25.06.2016
Meno: V.Kohút Kontakt: 0903654327
Olympijský festival PaSA a detí v MŠ PaSA a MŠ Haburská č.6, BA 24.06.2016 - 27.06.2016
Meno: Mgr. Slava Šajdíková Kontakt: 68sajdikova@azet.sk Príloha
Detská olympiáda ZŠ s MŠ, Čavoj 35 24.06.2016
Meno: Mgr. Alena Môciková Kontakt: alenamoc@centrum.sk
Školský olympijský festival ZŠ J. A. Komenského Čadca 24.06.2016
Meno: Danica Takáčová Kontakt: danicatakacova@centrum.sk Príloha
Štafeta Rio 2016 - OF Čadca ZŠ Komenského Školský areál 24.06.2016
Meno: Mgr. Danica Takáčová Kontakt: daniacatakacova@centrum.sk Príloha
Miniolympiáda pre MŠ Šustekova 2016 MŠ Šustekova 24.06.2016
Meno: Veronika Prutkayová Kontakt: veronika.prutkayova@gmail.com
Turnaj vo vybíjanej dievčat SOŠ Cintorínska Nitra 24.06.2016
Meno: Mgr. Martin Gažík Kontakt: patrik.feben@gmail.com
Deň olympijských aktivít ZŠ Ul. P. Dobšinského 746/5 Prievidza 24.06.2016
Meno: Mgr. Igor Kútny Kontakt: igor07kutny@gmail.com
Deň olympijských aktivít Veľký Šariš 24.06.2016
Meno: Mgr. Ján Dlugoš Kontakt: dlugy10@azet.sk; 0905913238
Olympijský deň polygrafov SOŠ polygrafická, Račianska 190, Bratislava 24.06.2016
Meno: Mgr. Ľubica Pistlová, PhD. Kontakt: lubica.luba@gmail.com Príloha
Beh olympijského dňa Športový areál OA Poprad 24.06.2016
Meno: Iveta Bendíková Kontakt: 0907 768 595 Príloha
Deň športu a zábavy ZŠ Ing. Kožucha 11, Spišská Nová Ves 24.06.2016
Meno: Mgr. Viera Muchová Kontakt: viemuc@gmail.com
OFDM SOU Chemická Bratislava Areál Slovnaft-SOU Chemická 24.06.2016
Meno: Kročková, Mračnová Kontakt: faja@atletikasvk.sk
Benefičné angličáky Zimný štadión Dolný Kubín 24.06.2016
Meno: Ing.Belvončík Štefan Kontakt: 0915 847 514 Príloha
Olympijský festival Slovenska SZŠ Humenné 24.06.2016
Meno: Mgr. Andrej Griščík Kontakt: agriscik.1956@gmail.com
Olympijský deň 2016 v MŠ Štúrova Fiľakovo Fiľakovo 24.06.2016
Meno: PaedDr. Jaroslav Žingor Kontakt: zralok31@centrum.sk Príloha
Olypmijský festival na Spojenej škole Spojená škola Svidník 24.06.2016 - 27.06.2016
Meno: Mgr. Branislav Popik Kontakt: popikb@gmail.com
OLOV ZŠ Ul. jahodnícka v Martine Areál ZŠ Ul. jahodnícka v Martine - atletická dráha 23.06.2016 - 24.06.2016
Meno: PaedDr. Marta Tormová Kontakt: 0905196378
Olympijský festival ZŠ s MŠ Nová Bystrica 23.06.2016
Meno: Mgr.Ľuboslava Slučiaková Kontakt: vpnovabystrica@gmail.com Príloha
Beh olympijského dňa Ružomberok 23.06.2016
Meno: Marian Bystričan Kontakt: 0911641241 Príloha
Turnaj v malom futbale SOŠ Cintorínska 4 Nitra 23.06.2016
Meno: Mgr.Patrik Feben Kontakt: patrik.feben@gmail.com
Beh olympijského dňa Atletický štadión Čadca 23.06.2016
Meno: Danica Takáčová Kontakt: danicatakacova@centrum.sk Príloha
Beh olympijského dňa Prešov Atletický štadión FŠ PU 23.06.2016
Meno: Viera Bebčáková Kontakt: viera.bebcakova@unipo.sk Príloha
Štafeta Rio 2016 - BOD ZŠ Komenského Čadca školský areál 23.06.2016
Meno: Mgr. Danica Takáčová Kontakt: danicatakacova@centrum.sk Príloha
Školská olympiáda Športový areál obce Lieskovec 23.06.2016
Meno: Lucia Miklianová Kontakt: lucqaq.lm@gmail.com Príloha
Pezinská olypiáda areál ZŠ Fándlyho 23.06.2016
Meno: Regina Guštafíková Kontakt: 0336412253 Ingrid Laláková Príloha
Cedronská olympiáda MŠ Svätoplukovo - futbalové ihrisko 23.06.2016
Meno: Mgr. Píteková Monika Kontakt: mssvatoplukovo@gmail.com Príloha
Myšlienky olympizmu Žiar nad Hronom 23.06.2016
Meno: Mgr. Ján Kubina Kontakt: sportcvczh@gmail.com Príloha
Netradičné Olympijské hry 2016 Gymnázium A.Einsteina 23.06.2016 - 29.06.2016
Meno: Mgr.Veronika Prutkayová Kontakt: veronika.prutkayova@gmail.com Príloha
Olympijský deň ZŠ Bešeňov 23.06.2016
Meno: Bc. Andrea Šimonová Kontakt: skola@zsbesenov.edu.sk Príloha
Beh olympijského dňa 2016 vo Fiľakove Fiľakovo 23.06.2016