Aktivity

Názov aktivity Miesto konania Príloha Dátum
Cvičí celá škôlka Štúrova 1, 986 01 Fiĺakovo 30.11.-0001 - 30.06.2018
Meno: Erika VILLÁNYI Kontakt: veryka4@gmail.com 0904335712
Športová akadémia ZŠ Školská Michalovce 03.10.2017 - 28.06.2018
Meno: Dr.Hajdúková Kontakt: 0905967930 Príloha
Vykročte za zdravím multifunkčná budova MŠ c Pači 01.02.2018 - 19.12.2018
Meno: Hurajtová Izabella Kontakt: 0904320839 Príloha
Šahy - Výstava Šahy, Galéria Ipeľ 18.04.2018 - 31.05.2018
Meno: Angelika Révész Kontakt: olympic@sahy.sk Príloha
Vakročte za zdravím Nové Zámky 01.05.2018 - 31.05.2018
Meno: Ing.Eva Masárová Kontakt: 0903258194
My to zvládneme - fitlopty ZŠ Ing. Kožucha 11, 05201 Spišská Nová Ves 03.05.2018 - 28.06.2018
Meno: Eva Murgáčová Kontakt: evamurgacova@centrum.sk 0904548499
OD - 58. ročník - Turčianske hry mládeže Martin - školy a atletická dráha Ul.východná 21.05.2018 - 25.05.2018
Meno: PaedDr. Elena Šmidtová Kontakt: 0907 390 731
Zdatní plavci Jesenského 259/6, 017 44 Považská Bystrica 21.05.2018 - 25.05.2018
Meno: Ivan Židzik Kontakt: zidzo@azet.sk 0904 594 512
Olympijská Vazka Vazovova 6, 811 07 Bratislava 22.05.2018 - 25.05.2018
Meno: Jaroslava Argajová Kontakt: argajova@vazka.sk 0904893229
OD - 23. ročník ŠOMP Mesto Poprad, Odbor školstva, mládeže a športu MÚ Poprad, 058 01 Poprad 22.05.2018 - 05.06.2018
Meno: Mária Jasenčáková Kontakt: maria.jasencak@gmail.com +421903319630
OD - Atletický štvorboj najmladšieho žiactva Atletický štadión Turany 23.05.2018
Meno: Mgr. Melánia Klučiarovská Kontakt: 0908938451
Olympijský beh Pribinova ul. 123/9, 97271 Nováky 23.05.2018
Meno: Ivana Majerová Kontakt: vaskova.ivana@centrum.sk 0944317077
Ako prežiť v prírode okolie Považskej Bystrice 23.05.2018
Meno: Ivan Židzik Kontakt: zidzo@azet.sk
Deň rodiny MŠ Nábrežie mládeže 7, Nitra 23.05.2018
Meno: Iveta Klobučníková Kontakt: iveta.klobucnikova@gmail.com
Náučný chodník Manínska tiesňava 24.05.2018
Meno: Miriam Lidajová Kontakt: miriam.lidajova@gmail.com
Ja a môj olympijský sen asfaltové ihrisko 24.05.2018
Meno: Helena Heráková Kontakt: helenaherakova@gmail.com
Olympijský festival Golianova 1, 94901 Nitra 24.05.2018
Meno: Martina Kramárová Kontakt: msgolianova@smsnitra.sk 0908737044
OD Olympiáda materských škôl mesta Kežmarok ZŠ Nižná Brána 8 8, 05981 Kežmarok 24.05.2018
Meno: Mária Jasenčáková Kontakt: maria.jasencak@gmail.com +421903319630
Župna kalokagatia základných škôl Zubrohlava 25.05.2018
Meno: Mgr. Renata Pavčova Kontakt: Renata.pavcova@gmail.com
Olympiáda seniorov JDS v Revúcej ZŠ Lubeník 25.05.2018
Meno: PhDr. Juraj Králik Kontakt: jurkralik@gmail.com
Parádny deň 10 alebo každý víťaz začína od nuly Rosinská cesta 4, 010 08 Žilina 25.05.2018
Meno: Mária Wienerová Kontakt: maria.wienerova@spojenasosza.edu.sk 0907849465
OD - XXXII. ročník atletickej súťaže žiakov ZŠ Nižná Brána 8, 05981 Kežmarok 25.05.2018
Meno: Mária Jasenčáková Kontakt: maria.jasencak@gmail.com +421903319630
Retro olympiáda Macka Uška Dénesova 53 53, 040 23 Košice 28.05.2018 - 31.05.2018
Meno: Jana Šalapová Kontakt: msdenesova@gmail.com 055 6437161
Olympijský týždeň športu Štefánikova 28, 06601 Humenné 28.05.2018 - 01.06.2018
Meno: eugen kudzej Kontakt: kudzej@gmail.com 0905703508
Špeciálna základná škola vo Veľkom Krtíši - Olympijský festival 2018 Za parkom 966/3, 99001 Veľký Krtíš 30.05.2018
Meno: Katarína Vargová Kontakt: riaditelka.szsvk@gmail.com +4219073075110 Príloha
Olympijský festival detí Mesta Banská Bystrica ZŠ Golianova 8, Banská Bystrica 30.05.2018
Meno: Ľubica Paulínyová Kontakt: lubica.paulinyova@banskabystrica.sk Príloha
okresné hry seniorv štadión M.R.Martákovej L.Mikuláš 30.05.2018
Meno: Ivan Bubelíny Kontakt: 0904688006
Malí záchranári na dopravnom ihrisku Dopravné ihrisko Nábrežie mládeže Nitra 30.05.2018
Meno: Iveta Klobučníková Kontakt: iveta.klobucnikova@gmail.com
OD-Športový deň v Beniciach Areál ZŠ Benice 31.05.2018
Meno: Mgr. Ján Šulek Kontakt: 0907831373
Dni zdravia 2018 Športové gymnázium J. Herdu Trnava 31.05.2018 - 01.06.2018
Meno: Peter Toman Kontakt: peter.toman@gmail.com Príloha
Dni zdravia - "Vykročme za zdravím" J. Bottu 31, 917 87 Trnava 31.05.2018 - 01.06.2018
Meno: Peter Toman Kontakt: peter.toman@gmail.com 0907313962 Príloha
Radosť z pohybu 2018 Bátorove Kosihy 01.06.2018
Meno: Alena Bazsóová Kontakt: bazal@azet.sk Príloha
Školská olympiáda ZŠ Lovinobaňa, Školská ul.č. 9, Lovinobaňa 01.06.2018
Meno: Mgr.Katarína Šišáková Kontakt: sisakova1@post.sk Príloha
OD-Rodičia a deti, nezabudnite sa hrať Divadelné námestie Martin 01.06.2018
Meno: PaedDr. Elena Šmidtová Kontakt: 0907 390 731
Olympiáda agátikov MFK Tatran, Liptovský Mikuláš 01.06.2018
Meno: Mária Adlerová Kontakt: agatik637@gmail.com Príloha
Olympiáda základných škôl „Kysucký triangel“ Skalité 729 729, 02314 Skalité 01.06.2018
Meno: Mgr. Gabriela Ivanová Kontakt: gabca@centrum.sk 0907254373
Olympijský deň Komenského 752, 022 01 Čadca 01.06.2018
Meno: Jaroslav Klus Kontakt: jaroslavklus82@gmail.com +421905767064
Olympijský deň Jurkovičova 17, 080 01 Prešov 01.06.2018
Meno: Tatiana Daráková Kontakt: riaditel@msjurkovicova.sk 0911215966
Malá školská olympiáda Areál Spojenej školy, Ulica M.R.Štefánika, Vrútky 01.06.2018
Meno: Mgr. Zuzana Nemčeková Kontakt: nemcekovaz@azet.sk
V zdravom tele, žiť je skvelé Stará Bystrica 680, 02304 Stará Bystrica 01.06.2018
Meno: Anna Balošáková Kontakt: anna.balosakova@gmail.com 0910675113 Príloha
Školské olympijske hry pre žiakov ZŠ Komenského ul. 307/22, 089 01 Svidník 01.06.2018
Meno: Gabriela Haľková Kontakt: gkizova@gmail.com 0904 934 744
Školský olympijský deň Nitrianska Blatnica 3, 95605 Nitrianska Blatnica 01.06.2018
Meno: Marek Pliško Kontakt: zsnblatnica@gmail.com 0907359256
Na deň detí hravo a zdravo Základná škola Kráľová nad Váhom 72 72, 92591 Kráľová nad Váhom 01.06.2018
Meno: Jana Poláčeková Kontakt: janapolacek@centrum.sk 0903/385254
Športujúci študenti Jesenského 259/6, 017 44 Považská Bystrica 01.06.2018
Meno: Ivan Židzik Kontakt: zidzo@azet.sk 0904 594 512
bambuľkáčska olympiáda 3, triedne kolo Svätoplukovo 331, 95116 Svätoplukovo 01.06.2018 - 30.06.2018
Meno: Monika Píteková Kontakt: mssvatoplukovo@gmail.com 0907960448
Olympijský deň na ZŠ Čechynce Nitrianska 1/82, 95107 Čechynce 01.06.2018
Meno: Adriana Vetríková Kontakt: zscechynce@pobox.sk 037/6581228
Slnečná olympiáda Bitúnková 6, 94001 Nové Zámky 01.06.2018 - 04.06.2018
Meno: Irena Berkešová Kontakt: riaditelka@msbitunkova.sk 0910904375
Športujeme na deň detí Rosina 624, 013 22 Rosina 01.06.2018
Meno: Eva Jelšíková Kontakt: zsrosina@gmail.com 0915999973
Oympijský deň Šarišské Bohdanovce 179, 08205 Šarišské BOhdanovce 01.06.2018
Meno: Jozef Gaľa Kontakt: jogalaja@gmail.com 0915479667
Florbalový turnaj zmiešaných družstiev Zdravotnícka 3, 94001 Nové Zámky 01.06.2018
Meno: Pavol Sáraz Kontakt: palo.saraz@gmail.com 0949701914
Olympiáda malých Vševedkov Beethovenova 1, 949 11 Nitra 01.06.2018
Meno: Dana Halamová Kontakt: dana.halamova@gmail.com 0903 239 876
Veľká škôlkárska olympiáda Belopotockého 2, 94901 Nitra 01.06.2018
Meno: Mgr. Ľuboslava Macievičová Kontakt: l.macievicova@gmail.com 0903730238
OD Vysoké Tatry Športová 2, 059 85 Štrbské Pleso 01.06.2018
Meno: Mária Jasenčáková Kontakt: maria.jasencak@gmail.com +421903319630
OD Švábovce Švábovce 180, 059 12 Švábovce 01.06.2018
Meno: Mária Jasenčáková Kontakt: maria.jasencak@gmail.com +421903319630
BIKE FEST ŠÍRAVA Školská 2, 07101 Michalovce 03.06.2018
Meno: Radmila Hajdúková Kontakt: r.hajdukova@gmail.com +421905967930 Príloha
OD - štafeta 100x1000m Školská 160, 059 38 Štrba 03.06.2018
Meno: Mária Jasenčáková Kontakt: maria.jasencak@gmail.com +421903319630
Gemerské športové hry žiakov základných škôl ZŠ Zakarpatská Rožňava 04.06.2018 - 08.06.2018
Meno: PhDr. Juraj Králik Kontakt: jurkralik@gmail.com
Týždeň športu Považská Bystrica 04.06.2018 - 08.06.2018
Meno: Ivan Židzik Kontakt: zidzo@azet.sk
bambuľkáčska olympiáda 3 - školské kolo Svätoplukovo 331, 95116 Svätoplukovo 04.06.2018 - 30.06.2018
Meno: Monika Píteková Kontakt: mssvatoplukovo@gmail.com 0907960448
Challenge Day - Futbal dievčatá, turnaj SŠ Piaristická 6, 94901 Nitra 04.06.2018
Meno: Michal Mišovič Kontakt: mi.mis@azet.sk 0902819076
Olympijský festival Pod kalváriou 941, 95501 Topoľčany 05.06.2018 - 06.06.2018
Meno: Mgr. Zuzana Grácová Kontakt: gazu3121@centrum.sk 0918623373
Beh olympijského dňa Ružomberok Ružomberok 05.06.2018
Meno: Márián Bystričan, Pavol Svrček Kontakt: 0911641241
Športujeme pre zdravie 2018 Strečnianska 2, 85105 Bratislava 05.06.2018
Meno: Ludmila Šulová Kontakt: msstrecnianska2@gmail.com +421 905234302
Športová olympiáda detí materských škôl Bošáckej doliny Trenčianske Bohuslavice 255, 91307 Trenčianske Bohuslavice 06.06.2018
Meno: Ivana Nemšáková Kontakt: mstrenc.bohuslavice@gmail.com 0903411772 Príloha
OK Spiš - OFS detí ZŠ Komenského 3, 05311 Smižany 06.06.2018
Meno: Andrea Baluchová Kontakt: andrea.baluchova@smizany.sk 0918963798
ŽUPNÁ KALOKAGATIA 2018 Cintorínska 4, 950 50 Nitra 06.06.2018
Meno: Patrik Feben Kontakt: patrik.feben@gmail.com 0905 790288
Olympijská kvapka krvi 2018 Zdravotnícka 3, 94001 Nové Zámky 06.06.2018
Meno: Pavol Sáraz Kontakt: palo.saraz@gmail.com 0949701914
Prednáška o histórii olympizmu Zdravotnícka 3, 94001 Nové Zámky 06.06.2018
Meno: Pavol Sáraz Kontakt: palo.saraz@gmail.com 0949701914
OD - Olympiáda detí ZŠ podtatranského regiónu Školská 8 583/8, 059 18 Spišské Bystré 06.06.2018
Meno: Mária Jasenčáková Kontakt: maria.jasencak@gmail.com +421903319630
Naša letná olympiáda Materská škola - školská záhrada 07.06.2018
Meno: Mgr. Mária Lihocká, Mária Mičincová Kontakt: marialihocka@centrum.sk
4.ročník športovej olympiády Ľ. Štúra 318/23, 08901 Svidník 07.06.2018
Meno: Viera Haľková Kontakt: mslstura@svitel.sk +421911946691
Memoriál Evy Kontovej 2018 Zdravotnícka 3, 94001 Nové Zámky 07.06.2018
Meno: Pavol Sáraz Kontakt: palo.saraz@gmail.com 0949701914
Župná kalokagatia Rosinská cesta 4, 010 08 Žilina 08.06.2018
Meno: Mária Jakubíková Kontakt: jakubikmaria@gmail.com 0904485613
Vybíjaná dievčatá - medzitriedny turnaj Cabajská 6, 94901 Nitra 08.06.2018
Meno: Dana Febenová Kontakt: dana.febenova@sosp.sk 0902819076
PRESSBURG TRIATHLON 2018 BRATISLAVA 09.06.2018
Meno: PhDr. Denis Barna Kontakt: etriatlon@etriatlon.sk Príloha
ENGERUN 2018 Bratislava 09.06.2018
Meno: PhDr. Denis Barna Kontakt: etriatlon@etriatlon.sk
OD-Slovenský pohár v gymnastike Telocvičňa ZŠ Hany Zelinovej vo Vrútkach 09.06.2018
Meno: Elena Režná Kontakt: 0902707778
Hýb sa, uč sa, objavuj... Kremnička 10, 974 05 Banská Bystrica 11.06.2018
Meno: Mária Pásztorová Kontakt: pasztorova@stavebnabb.eu 0903 805 341 Príloha
OLYMPIÁDA 2018 Hattalova 968/33 968/33, 02901 Námestovo 11.06.2018
Meno: Daniela Gejdošová Kontakt: dgejdosova2@gmail.com 0918311626
Olympijské hry Sasinkova 1, 951 41 Lužianky 11.06.2018
Meno: Katarína Búcorová Kontakt: bucorova@azet.sk 0908139713 Príloha
OFDM Liptovský Mikuláš pre materské školy Liptovský Mikuláš 12.06.2018
Meno: Roman Králik Kontakt: dm@cvclm.edu.sk
KALOKAGATIA 2018 Jedľoviny Martin 12.06.2018
Meno: Mgr. Jana Hanečáková Kontakt: janahanecakova1@gmail.com
OK Spiš - OFS detí MŠ Iliašovce 155, 05311 Iliašovce 12.06.2018
Meno: Andrea Baluchová Kontakt: andrea.baluchova@smizany.sk 0918963798
Stolný tenis - medzitriedny turnaj Cabajská 6, 94901 Nitra 12.06.2018
Meno: Peter Stračár Kontakt: stracar.peter@gmail.com 0948721972
Letná športová olympiáda detí z 26 MŠ mesta Nitra Štefánikova trieda 60, 950 06 Nitra 12.06.2018
Meno: Magdaléna Feketeová Kontakt: feketeova@msunitra.sk 0907 786 496
Župná kalokagatia Obchodná akadémia Liptovský Mikuláš 13.06.2018
Meno: Mgr. Elena Antolová Kontakt: antolovae@oalm.eu
Kalokagatia SŠ /Gymnázium Petra Pázmáňa s VJM - Pázmány Péter Gimnázium/ Letomostie 3, 94061 Nové Zámky 14.06.2018
Meno: Zoltán Soóky Kontakt: sookyzoltan@yahoo.com 0907148044 Príloha
Župná kalokagatia - mladý záchranár 2018 Nitrianska cesta 61, 94001 Nové Zámky 14.06.2018
Meno: Michal Vavro Kontakt: vavro.szsnz@gmail.com 0918531658
OD-Poďme deti baviť pohybom Športová hala Martin 16.06.2018
Meno: Mgr. Ladislav Bíro Kontakt: 0905613455
Trávnica v pohybe Cintorínska70/1 70/1, 94146 Trávnica 16.06.2018
Meno: Ľubomír Levák Kontakt: lubino.lev@gmail.com 0905689802
Beh olympijského dňa Liptovský Mikuláš - Ondrašová Liptovský Mikuláš 17.06.2018
Meno: Roman Králik Kontakt: 0911641241
Športom za zdravím 2018 Bátorove Kosihy 19.06.2018
Meno: Alena Bazsóová Kontakt: bazal@azet.sk
Výstup na Podskalský Roháč Jesenského 259/6, 017 44 Považská Bystrica 19.06.2018
Meno: Ivan Židzik Kontakt: zidzo@azet.sk 0904 594 512
Olympijský festival Námestie baníkov 20, 97251 Handlová 19.06.2018
Meno: Jana Tóthová Kontakt: tothova.jana23@gmail.com 0904945886
Miniolympiáda MŠ Dolná Kremnica 20.06.2018
Meno: Monika Golhová Kontakt: 0903017644
Školský turnaj v Kin balle Predmestská 82, 01001 Žilina 20.06.2018
Meno: Katarína Jurkovičová Kontakt: jurkovicova.katka@gmail.com 0904375065
Nočná hra Jesenského 259/6, 017 44 Považská Bystrica 20.06.2018 - 21.06.2018
Meno: Ivan Židzik Kontakt: zidzo@azet.sk 0904 594 512
Súčinnosť školy s armádou SR Podskalie 20.06.2018 - 21.06.2018
Meno: Ivan Židzik Kontakt: zidzo@azet.sk
Olympijský deň 2018 Lieskovec (Zvolen) 21.06.2018
Meno: Lucia Miklianová Kontakt: lucqaq.lm@gmail.com Príloha
Branný pretek Jesenského 259/6, 017 44 Považská Bystrica 21.06.2018
Meno: Ivan Židzik Kontakt: zidzo@azet.sk 0904 594 512
Sparťanské hry Litoměřická 32, 95193 Topoľčianky 21.06.2018 - 22.06.2018
Meno: Jozef Barát Kontakt: barat.jozef@gmail.com 0904158938
Olympijský festival Nová Bystrica 22.06.2018
Meno: Mgr.Ľuboslava Slučiaková Kontakt: 0414397212 Príloha
Olympijský deň Námestie baníkov 1, 048 01 Rožňava 22.06.2018
Meno: PhDr. Králik Kontakt: jurkralik@gmail.com +421911214160
Olympijské dni na GVARZE Varšavská cesta 1, 01008 ŽIlina 22.06.2018 - 25.06.2018
Meno: Marián Chlebana Kontakt: marian.chlebana@gmail.com 0907825542
Olympijský deň v ZŠ Grundschule Hradné námestie 38, 06001 Kežmarok 22.06.2018 - 26.06.2018
Meno: Michal Eliáš Kontakt: michal.elias@grundschule.sk 0917268201
Moja Olympiáda Bátovce 368, 935 03 Bátovce 22.06.2018
Meno: Roman Salinka, PhDr. Kontakt: zs.batovce@post.sk 0911 434287
10. ročník Športovej olympiády pre ŽS Medzibodrožia Rákocziho 23, 07701 Kráľovský Chlmec 22.06.2018
Meno: Ivan Beňo Kontakt: ivan.beno@soskch.sk 0948231550 Príloha
OD-Beh olympijského dňa Atletický areál Ul.východná v Martine 23.06.2018
Meno: Elena Šmidtová Kontakt: 0907 390 731
X. Školské olympijské hry ZŠ s MŠ Pečovská Nová Ves 25.06.2018 - 26.06.2018
Meno: Mgr. Marek Želinský Kontakt: marekzelinsky.pecovska@gmail.com Príloha
Školská olympiáda Ul. Komenského 752, 022 04 Čadca 25.06.2018
Meno: Danica Takáčová Kontakt: danicatakacova@centrum.sk 0918 063 208 Príloha
7. ročník športovej olympiády mikroregiónu Ondava Nižná Olšava Nižná Olšava 72, 09032 Nižná Olšava 25.06.2018
Meno: Jana Kačmarová Kontakt: zsniznaolsava@gmail.com 0918251297
Športová olympiáda J. Holleho 696/3 696/3, 955 01 Topoľčany 25.06.2018
Meno: Slavka Detkova Kontakt: slavia7@azet.sk 0948 111 980
OD Štrba Školská 168, 059 38 Štrba 25.06.2018
Meno: Mária Jasenčáková Kontakt: maria.jasencak@gmail.com +421903319630
OD - Letná športová olympiáda Školská 535/5, 059 07 Lendak 25.06.2018 - 29.06.2018
Meno: Mária Jasenčáková Kontakt: maria.jasencak@gmail.com +421903319630
Športová Olympiáda PaSA Kmeťovo stromoradie 5, 08001 Prešov 26.06.2018
Meno: Jana Eštočáková Kontakt: estocakova@gmail.com 0907221006 Príloha
Olympijský deň Obchodná akadémia Stará Ľubovňa 26.06.2018
Meno: Svetlana Lampartová Kontakt: sekretariat@oa-sl.vucpo.sk
Beh olympijského dňa Liptovský Mikuláš námestie Osloboditeľov Liptovský Mikuláš 26.06.2018
Meno: Roman Králik Kontakt: 0911641241
Beh olympijského dňa Ul. Komenského 752, 022 04 Čadca 26.06.2018
Meno: Danica Takáčová Kontakt: danicatakacova@centrum.sk 0918 063 208 Príloha
Basketbalový deň Obchodná akadémia Stará Ľubovňa 26.06.2018
Meno: Svetlana Lampartová Kontakt: sekretariat@oa-sl.vucpo.sk
Basketbalový deň Jarmočná 132, 064 01 Stará Ľubovňa 26.06.2018
Meno: Svetlana Lampartová Kontakt: sekretariat@oa-sl.vucpo.sk 0524280030
Školský olympijský deň Obrancov mieru 879/9, 962 12 Detva 26.06.2018
Meno: Mgr. Gabriela Fuňáková Kontakt: szsdetva@gmail.com 045 545 5347 Príloha
OD Šuňava SNP 469/170, 059 39 Šuňava 26.06.2018
Meno: Mária Jasenčáková Kontakt: maria.jasencak@gmail.com +421903319630
OD Svit Mirová ul. 232/134, 059 21 Svit 26.06.2018 - 27.06.2018
Meno: Mária Jasenčáková Kontakt: maria.jasencak@gmail.com +421903319630
Olympijsky deň Hviezdičky Lipany, ZŠ -Hviezdoslavova1 28.06.2018
Meno: Mgr.Turlíková Mária Kontakt: m.turlikova@gmail.com
Olympijsky festival mládeže SUŠ Prešov 28.06.2018
Meno: Silvia Hovanová Kontakt: silvia.hovanova@suspo.sk
OlympiAdolescencia Košická 20, 080 01 Prešov 28.06.2018
Meno: Ľuboš Štefan Kontakt: lubos.stefan@gmail.com 0907259948
OD-Olympijský tábor pre martinské deti Margita - Ilona, okres Levice 30.06.2018 - 08.07.2018
Meno: PaedDr. Elena Šmidtová Kontakt: 0907 390 731